سود ودرآمد کارتن سازی وجعبه سازی

تاثیر اپراتور درتولیدکارتن
مارس 18, 2017
مواد افزودنی دستگاه تولید کارتن
مارس 18, 2017
سود ودرآمد کارتن سازی

راه اندازی خط تولید کارتن سازی

فروش دستگاه کارتن سازی و جعبه سازی حتما قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن را مطالعه کنید

برای شروع کارتن سازی وجعبه سازی وراه اندازی خط تولید کارتن3لاو5لا وتولید انواع کارتن لمینتی :
دستگاه های یک خط تولید کامل کارتن سازی وجعبه سازی شامل:
1 _ دستگاه خط کش برش
2 _ دستگاه چاپ
3 _ دستگاه چاک زن
4 _ دستگاه دایکات پینگ پنگی
5 _ دستگاه لمینت
6 _ دستگاه تسمه کش

اول ما2 نوع کارتن داریم 1کارتن چاپی 2 کارتن لمینتی(جعبه)

گزینه1 : کارتن3لایه و5لایه چاپی

برای تولید کارتن چاپی وکارگاهی که فقط کارتن چاپ دار بشه تولید کرد به دستگاه برش، دستگاه چاپ تک رنگ، دستگاه چاک زن و دستگاه تسمه کش نیاز داریم
اگر تیراژ و سفارش ما از 5000 تا کمتر باشد و چاپ کارتن تک رنگ یا2رنگ باشد از دستگاه چاپ زنجیری تک رنگ میشود به راحتی استفاده کرد فقط زمانی که کارتن ۲رنگ باشد باید ۲بار از دستگاه چاپ، کارتن عبور کند یعنی اول کارتن را تک رنگ میزنیم و برای زدن رنگ دوم سیلندر لاستیک و مخزن رنگ را با آب تمیز کرده و سپس رنگ دوم را شروع به تولید میکنیم. ولی اگر سفارش بیش از 10هزارتا باشد از دستگاه چاپ فلکسوتک رنگ یا2رنگ باید استفاده کرد، اما برای شروع کارتن سازی و سفارش کم مثلا زیر 6000 تا کارتن در روز از دستگاه چاپ تک رنگ زنجیری باید استفاده کرد

لازم به ذکر است در تولید سفارش بیش از 10هزارتا شد از دستگاه لبچسب نیز میتوان استفاده کرد. که بهتر از خرید دستگاه چاپ فلکسو است برای اینکه خط تولید کاملتر میشود…

لازم به ذکر است دستگاه منگنه فقط زمانی استفاده میشود که کارتن ما نیاز به منگنه خوردن داشته باشد و برای شروع اصلا لازم نیست دستگاه منگنه خریداری کنیم. اگر سفارش کارتن منگنه دار گرفتید در هرجای ایران که باشید طی 24 ساعت دستگاه به کارگاه شما ارسال و نصب میشود. میتوانید به جای دستگاه منگنه 2عدد دستگاه تسمه کش نیمه اتومات خرید کرد که بسیار کارایی دارد…

گزینه 2 : کارتن لمینتی(جعبه)

برای تولید کارتن لمینتی به دستگاه خط کش برش و دستگاه دایکات پینگ پنگی و دستگاه لمینت و دستگاه تسمه کش نیاز میباشد که همین دستگاه ها توان تولید در 8ساعت الی 10 ساعت میتوان تقریبا 7000 الی 8000 تا کارتن و جعبه تولید کرد البته توان تولید دستگاه ها به نوع کارتن و ابعاد کارتن بستگی دارد مثلا جعبه پیتزا حدودا 12 هزار الی 15هزارتا میشود تولید کرد اما کارتن یخچال نهایت 3هزارتا تولید کرد. البته در کارتن لمینتی سفارش زیاد شود میتوان دستگاه لمینت اضافه کرد و یا دستگاه لبچسب اضافه کرد. اینجا سوال میشود چرا دستگاه دایکات پینگ پنگی را انتخاب کرده اید؟

1 دستگاه دایکات فکی خطرناکترین دستگاه در کارتن سازی میباشد و حتما نیاز به اپراتور حرفه ای دارد

2 قیمت دستگاه دایکات فکی بسیار بالاست(حدودا 250 میلیون تومان سایز 120 میباشد)

3 هزینه قالب دایکات روتاری بسیار بالاست و از نظر کیفیت ظعیف هست و خطا دارد

4 کارکردن با دستگاه دایکات پینگ پنگی بسیار ساده است و سرعت و دقت خوبی دارد. دیگر اطلاعات دستگاه دایکات پینگ پنگی را در صفحه اصلی قسمت اطلاعات دستگاه دایکات پینگ پنگی مشاهده میکنید اطلاعات دستگاه لمینت را هم در صفحه اصلی قسمت اطلاعات لمینت دستی و اتومات میتوانید مطالعه کنید یک خط تولید کارتن شامل دستگاه برش چاپ وچاک زن دایکات همراه با نصب وراه اندازی و آموزش وقیمت دستگاه تولید کارتن.(جهت دریافت لیست قیمت دستگاه ها یا تماس بگیرید یا از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید)

توضیحات کلی: درباره کارگاه کارتن سازی

تجربه شرکت چاپ کارتن پس از 2دهه فعالیت به این شکل است، اگر قصد را اندازی کارگاه کارتن سازی دارید حتما 6دستگاه اولیه را تهیه کنید 1دستگاه برش 2دستگاه چاپ 3دستگاه چاک زن 4دستگاه دایکات 5دستگاه لمینت 6دستگاه تسمه کش  که توان تولید انواع کارتن و جعبه را داشته باشید و برای اینکه بتوانید در این بازار رقابت و فعالیت کنید باید قادر به تولید همه نوع کارتن و جعبه باشید که شما با این 6دستگاه از جعبه پیتزا تا کارتن یخچال میتوانید تولید کنید و انواع کارتن لمینتی و امسال کارتن خرما کارتن گردو کارتن کشمش و جعبه های لمینتی لوازم برقی میتوانید تولید کنید. در صفحه اصلی سایت قسمت روش تولید و دستگاه های لازم جهت تولید کارتن دقیق نوشته ایم که چه نوع کارتن هایی میتوان تولید کرد.

مساحت کارگاه کارتن سازی

مساحت کارگاه کارتن سازی برای شروع 200 متر باشد کافی است اگر بیشتر بود خیلی عالی چون در آینده که سفارش کارتن زیاد شود نیاز به جابجایی نیست ارتفاع سقف کارگاه حتما بیشتر از 3الی4 متر باشد درب ورودی حتما به اندازه ای باشد که خاور بتواند عبور کند، مساحت کارگاه کارتن سازی 150 متر هم باشد جوابگو است البته خود زیر بنا یعنی خود سوله حداقل 150 متر باید باشد.

برق لازم برای کارگاه کارتن سازی

برق کارگاه کارتن سازی حتما 3فاز باشد حداقل 32 یا 25 آمپر باشد برق دستگاه کارتن سازی 3فاز است و دستگاه لمینت و دستگاه تسمه کش تک فاز میباشد، دیگر دستگاه های کارتن سازی برق 3فاز نیاز دارد.

در کارگاه کارتن سازی با چند کارگر چه تعداد کارتن میتوان تولید کرد؟

برای شروع کارتن سازی 2تا نیرو جوابگو است اما سفارش به 5000تا کارتن در روز رسید به 3الی4 تا نیرو نیاز دارید و در کارگاه کارتن سازی با 5تا نیرو حدودا 7000الی8000 تا کارتن میشود تولید کرد، البته نیروی کارتن سازی وقتی کمی حرفه ای شوند میتوانند در روز 7000تا کارتن تولید کنند. اما در کارگاه کارتن سازی تیراژ تولید به نوع و ابعاد کارتن خیلی بستگی دارد مثلا کارتن یخچال با همان تعداد نیرو حدودا 2000تا کارتن میخوان تولید کرد، اما جعبه پیتزا چون کوچک است و روی قالب دوبل میشود با همان تعداد نیرو حدودا 12000 الی 14000 تا میتوان تولید کرد.

سود ودرآمد کارتن سازی

درکارتن سازی سود ثابت نیست و کمی بیشتر یا کمتر میشود در کل سود یک عدد کارتن 30الی 35% رقابتی میباشد که حدودا 7الی8% خرج کار میشود که هزینه آب و برق و اجاره کارگاه و حقوق کارگرها میشود درنهایت دست بالا هم محاسبه کنیم 10% خرج کار میشود تقریبا 20% هم که بماند کافی است که موطمئنا از این بیشتر است و توان تولید دستگاه ها روزی 7000الی8000 تا کارتن میباشد که روزی 5000تا کارتن هم تولید شود عالی است و سود رضایت بخشی دارد. مثال: ما کارتن را خریداری کرده ایم و پس از ارسال به کارگاه ما دونه 1000تومان تمام شد 35درصد هم که محاسبه شود حدودا 1350تومان میشود 10درصد خرج کار کم کنیم 1250 تومان میشود که حدودا 200الی 250 تومان سود خالص یک کارتن میشود.

سرمایه درگردش کارگاه کارتن سازی

برای محاسبه سرمایه درگردش یک کارگاه کارتن سازی بستگی به تولید کارتن در اون کارگاه دارد، که چه مقدار کارتن در کارگاه کارتن سازی تولید میشود؟ و چه مقدار ورق خام خریداری میشود؟ اما کارگاه کارتن سازی که تازه راه اندازی شده باشد سفارش کارتن شاید 2000تا کارتن داشته باشد در کارگاه کارتن سازی برای 2000 عدد کارتن در روز حدودا 30 میلیون تومان هر 10 روز سرمایه درگردش نیاز است یعنی ماهیانه  90 میلیون تومان لازم است. به دلیل گرانی های اخیر و نوسانات بازار فروش کارتن نقدی است البته بعداز گرانی دلار و گران شدن ورق خام موقع سفارش کارتن حداقل 90% مبلغ کل را دربافت میکنید، یعنی سرمایه درگردش چندانی لازم نیست.

راه اندازی کارتن سازی قوی و پرقدرت

برای اینکه کارتن سازی بسیار خوب و کاملا پرقدرتی داشته باشید به جزء 6دستگاه اولیه یک دستگاه چاپ اتومات 2رنگ و یک دستگاه لبچسب اضافه کنید و به گفته های ما حتما توجه کنید بسیاری از نکات را اینجا و در قسمت های دیگر سایت نوشته ایم اما چندین نکته مهم فقط حضوری گفته میشود و این نکات اصلا جهت تبلیغ در گوگل نیست فقط جهت اطلاع رسانی نوشته ایم.

راه اندازی کارتن سازی با سرمایه کم

در ابتدای صحبت ها گفتیم 2نوع کارتن داریم,لمینتی و چاپی اگر سرمایه کم دارید برای شروع کارتن سازی میتوانید یکی از این 2نوع را انتخاب کنید و فقط کارتن لمینتی یا کارتن چاپی تولید کنید، که درصفحه اصلی سایت قسمت دستگاه های لازم کاملا توضیح داده ایم که چه دستگاه هایی نیاز است و چه نوع کارتن هایی میتوانید تولید کنید.

کارهایی که ما انجام میدهیم(شرکت چاپ کارتن)

دستگاه صفر و دستگاه دست دوم یک سال گارانتی بی قید وشرط دارد نصب وراه اندازی و آموزش رایگان انجام میشود معرفی تولید کننده مواد اولیه که به طور مستقیم و بدونه واسطه از تولید کننده بگیرید مواد اولیه بسیار مهم است به خصوص ورق خام چون شما دستگاه و کارگاه و اکثر موارد دیگر را یکبار میگیرید و مواد اولیه را همیشه نیاز دارید به خصوص ورق خام بنابراین مستقیم از تولید کننده بگیرید خیلی بهتره. در صورت خرابی دستگاه ها طی 24 ساعت یا دستگاه را تعمیر ویا تعویض میکنیم.

سوالاتی که دائم درباره کارتن سازی پرسیده میشود

آیا کارتن سازی شغل خوبی است؟ آیا در کارگاه کارتن سازی موفق میشویم؟ چقدر سرمایه درگردش نیاز است؟

دوستان توجه کنید همانطور که کارتن سازی جزء 5شغل برتر است و سود دهی خوبی دارد موطمئن باشید جزء حداقل 10شغل سخت هم هست اما با کمی دقت میتوان امیدوار بود، درباره موفق شدن باید بگم قصد و هدف شما اگر واقعا کار کردن باشد موطمئن باشید حتما میشود کارکرد و به سود و خواسته خود رسید و حتما دستگاه هارو از دستگاه ساز بگیرید که وسط کار و با کلی سفارش به خاطر خرابی دستگاه مجبور نباشید کارگاه را تعطیل کنید دوست عزیز بنده دستگاه ساز هستم وبا کلی تجربه فعالیت میکنیم این جملات را نمیگم که حتما بیایید از من دستگاه بگیرید، آقا یا خانوم از من دستگاه نخرید ولی دستگاه سالم و با گارانتی حتما بگیرید(درقسمت خدمات شرکت چاپ کارتن کاملا توضیح داده ایم) درباره سرمایه درگردش کارگاه کارتن سازی حدودا 100 الی 150 میلیون تومان نیاز است که مشتری کارتن سفارش میدهد ما باید با پول خودمان ورق خام را خریداری کنیم و تبدیل به کارتن کنیم سپس پول و سود خود را از مشتری دریافت کنیم این 150 میلیون تومان برای خرید ورق خام و خرید رنگ و دیگر ملزومات کارگاه کارتن سازی میباشد اما موضوع مهم این است که الان حدودا یک سال و نیم میشود سفارش دهنده کارتن باید موقع سفارش کارتن کل پول را نقدا پرداخت کند و کارتن ساز با پول خود مشتری ورق کارتن را سفارش میدهد. حتما عضو گروه تلگرامی ما بشوید اکثر اطلاعات روز درباره کارتن سازی و فیلم دستگاه های کارتن سازی را داخل گروه تلگرامی به اشتراک میگذاریم.

در صفحه اصلی قسمت روش تولید و خدمات شرکت چاپ کارتن را مطالعه کنید اگر سوالی موند حتما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09127912170                09124151305

آیدی تلگرام chapcarton1@ میباشد.

لینک کانال تلگرام  chapcarton@ فیلم تک تک دستگاه ها داخل گروه میباشد.

شماره تلگرام: 09127912170

109 دیدگاه ها

 1. چاوشی گفت:

  سلام وقت بخیر
  تشکر میکنم از مطالب بسیار زیبا درباره راه اندازی خط تولید کارتن وجعبه که واقعا مفید هست و آرزوی موفقیت دارم.

 2. محمدی گفت:

  سلام درود
  قصد راه اندازی کارتن سازی یا جعبه سازی داشتم و هیچ اطلاعاتی نداشتم. پس از مطالعه نوشته های شما اطلاعاتم کامل شد. تشکر فراوان

  • modir گفت:

   سلام.
   حتما قبل از راه اندازی خط تولید کارتن قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن را مطالعه کتید.

 3. صالحی گفت:

  سلام ارادت
  سید صالحی هستم از استان فارس ۳ سال است کارتن سازی راه اندازی کرده ام و تولید وسفارش خوبی دارم اما اشتباه کردم که از شما که دستگاه ساز هستید و خدمات میدهید خط تولید نگرفتم و از ابتدا تا الان دستگاه دایکات و برش من را بسیار اذیت میکند درخواستم این هست که دستگاه من را تعمیر میکنید؟ یا نه؟
  با تشکر سید عبدالرضا صالحی

  • modir گفت:

   سلام آقای سید صالحی
   لطفا تماس بگیرید و عیب دستگاه را بگید شاید دستگاه را خوب نصب نکرده اید یا قطعه ای نصب نشده که از ابتدا مشکل دارد.
   بله ما تعمیرات و خدمات وساخت قطعات دستگاه کارتن سازی را انجام میدهیم.

 4. سالم الجواری گفت:

  سلام درود لطفا اطلاعات درباره دستگاه های کارتن سازی و جعبه سازی هم بنویسید.
  با تشکر سالم الجواری بغداد

  • modir گفت:

   سلام حاج سالم الجواری
   چشم در چند روز آینده انشالله اطلاعات درباره دستگاه کارتن سازی وجعبه سازی مینویسیم

 5. محمودی گفت:

  سلام وخداقوت
  مهندس اطلاعات واقعا مفید میباشد.
  لطفا اطلاعات درباره دستگاه ها و چگونه کارکردن با دستگاه وخط تولید نیز بنویسید.
  با تشکر محمودی

 6. مهدی گفت:

  قیمت کامل دستگاهها چقد میشه؟

  • modir گفت:

   سلام خط تولید کارتن و جعبه شامل چندین دستگاه میباشد برای دریافت قیمت دستگاه کارتن سازی لطفا تماس بگیرید و دستگاه کارتن سازی نو و دست دوم موجود میباشد

 7. داریوش گفت:

  سلام، سایت فوق العاده است و حکم منبع را دارد. بنده قصد ایجاد یک خط تولید در مقیاس کارگاهی را دارم که اگر کار گرفت ان شاءالله گسترش بدهم. اول از همه قیمت دستگاه مورد نیاز برای شروع که شامل آن هفت دستگاه بالا می شود را برای من لطفا ارسال کنید. قیمت لمینت دستی و اتومات را جدا ذکر کنید. و اگر نمونه دسته دومی از آن ها وجود داشته باشد قیمتش چقدر تمام خواهد شد. سوال بعد اینکه آموزش راه اندازی و کار با این خط تولید کجا انجام میگیرد؟ خیلی ممنون…

  • modir گفت:

   سلام.
   لیست قیمت دستگاه های کارتن سازی به ایمیل شما ارسال شد و درمورد راه اندازی و آموزش گفته شده که رایگان میباشد و پس از نصب دستگاه ها در کارگاه شما آموزش و روش تولید کارتن صورت میگیرد و اگر به آموزش قبل از خرید دستگاه نیاز باشد کارتن سازی و جعبه سازی داریم که در آنجا بتوانید اطلاعات لازم درباره تولید را کسب کنید و دستگاه های دست دوم هم موجود میباشد که سرویس کلی شده و با یک سال ضمانت تحویل میدهیم.

 8. سمیه گفت:

  سایت بسیار خوب و جامعی دارید.هدف تاسیس کارخانه کارتن سازی برای من بسیار حائز اهمیت است و از نقطه صفر تصمیم گرفتم و بسم الله گفتم.لطفا من را راهنمایی کنید که بتوانم درست قدم بردارم

  • modir گفت:

   سلام.
   جواب بسیاری از سوالات دوستانی که قصد راه اندازی کارگاه کارتن سازی دارند را نوشته ایم و حتی راه کارهای بسیار خوبی نوشته شده
   اما مهم ترین امر برای برداشتن قدم درست سعی کنید با دستگاه ساز کار کنید و حتما از تولید کننده ماشین آلات، دستگاه خریداری کنید چون درباره راه اندازی موطمئن باشید که همه میتوانند کارتن سازی را راه اندازی کنند و حتی شخصی اگر 6ماه در کارتن سازی کار کرده باشد به راحتی میتواند خط تولید راه اندازی کند…
   علت اینکه از دستگاه ساز، دستگاه خریداری کنید برای این است که شما اگر دستگاه صفر هم خریداری کنید موطمئن باشید حداقل 10 سال بعد نیاز به تعمیرکار دستگاه دارید که دستگاه های شما را تعمیرات و سرویس کند و اگر قطعه ای برای دستگاه نیاز شد تامین کند. البته طی سالها تجربه دستگاه های صفر چینی را دیده ایم بعداز یک هفته کارکردن به تعمیرات نیاز داشته…
   قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن و انتهای صفحه را مطالعه کنید، و دستگاه های بسیار زیادی ساخته ایم که در سراسر ایران درحال کار هستند و حداقل سالانه بیش از دها کارتن سازی صفر تا صد را راه اندازی میکنیم…
   استعلام مارا در تعمیرات دستگاه کارتن سازی از تمام کارتن سازها در سراسر ایران و حتی کشور باکو و عراق می توان گرفت( شرکت چاپ کارتن)

 9. سجاد گفت:

  سلام خسته نباشید.
  من میخواستم خط تولیدی تاسیس کنم و با اطلاعات سایتتون اشتیاق برای راه اندازی خط تولید بیشتر شد.
  فقط اگه امکان دارن یه خط تولید در سطح کارگاهی قیمتش چقدر میشود اگه لطفا کنید و برایم ایمیل کنید و میخواستم ابتدا یه دوره اموزشی هر دستگاه و روش کارشو جایی اموزش ببینم که کاملا مسلط بشم و اگه شما مکانی یا جایی برای اموزش دارید معرفی کنید هزینه اموزشم هرچی باشه مشکلی نیست ممنون از لطفتون .

  • modir گفت:

   سلام.
   جهت آموزش و کسب اطلاعات و کارکردن در کارتن سازی مشکلی نیست و هیچ هزینه ای ندارد…
   اما وقتی ما دستگاه کارتن سازی را میفروشیم شامل نصب وراه اندازی و آموزش رایگان است…
   قیمت خط تولید کارتن برای شما ارسال شد.

   • محمد گفت:

    با سلام میشه ایناطلاعات رو برا منم ارسال کنید ببینم نصب و راه اندازی این خط تولید توی بوشهر چقدر هزینه بر است؟؟

  • Amin گفت:

   سلام جناب
   هزینه خط تولید کارتن چقدر میشه؟

 10. يزدي گفت:

  با سلام
  لطفا ليست قيمت متراژ مورد نياز و سرمايه در گردش اعلام كنيد با تشكر

  • modir گفت:

   سلام.
   لیست قیمت ماشین آلات کارتن سازی همراه با اطلاعات به ایمیل شما ارسال شد.
   البته بسیاری از اطلاعات در همین سایت نوشته شده

 11. يزدي گفت:

  با سلام
  لطفاً ليست قيمت دستگاهها را ارسال فرماييد با تشكر

 12. F.m گفت:

  با سلام وتشکر از اطلاعات مفیدتون
  سوال بنده اینه برای راه اندازی یه کارگاه کوچیک آیا احتیاج به گرفتن جواز هست ؟
  و اینکه لطفا قیمتها رو برای من هم ایمیل بفرمایید ، باتشکر

  • modir گفت:

   سلام.
   جواز اداره صنعت و معدن نیاز است ولی اکثر کارتن سازها جواز ندارند و مشکلی هم ندارند…
   برای شروع نیازی به جواز نیست تا یک سال پس از یک سال اقدام کنید برای گرفتن جواز
   قیمت دستگاه ها ایمیل شد

 13. مهناز گفت:

  لطفا لیست قیمت دستگاه و سرمایه اولیه و سرمایه در گردش و دیگر چیزهایی که برای راه اندازی دستگاه لازم است را بفرستید.

 14. حیدر سلیمانپور گفت:

  سلام وقت بخیر لطفا لیست قیمت دستگاه و سرمایه اولیه و سرمایه در گردش برای راه اندازی لازم است را ارسال فرمائید .متشکرم

  • modir گفت:

   سلام.
   لیست قیمت و سرمایه اولیه ارسال شد.
   سرمایه در گردش بستگی به تولید دارد…

 15. حسيني گفت:

  سلام، سایت فوق العاده است و حکم منبع را دارد. بنده قصد ایجاد یک خط تولید در مقیاس کارگاهی را دارم که اگر کار گرفت ان شاءالله گسترش بدهم. اول از همه قیمت دستگاه مورد نیاز برای شروع که شامل آن هفت دستگاه بالا می شود را برای من لطفا ارسال کنید. قیمت لمینت دستی و اتومات را جدا ذکر کنید. و اگر نمونه دسته دومی از آن ها وجود داشته باشد قیمتش چقدر تمام خواهد شد.

  • modir گفت:

   سلام.
   قیمت خط کامل برای شما ارسال شد و قیمت دستگاه لمینت دستی و لمینت اتومات ارسال شد.

 16. صابر گفت:

  سلام خسته نباشید.بنده قصد راه اندازی کارگاه کارتن سازی را دارم.لطفا لیست دستگاه های اولیه مورد نیاز همراه با قیمت هرکدام را برایم ارسال کنید.سرمایه کمی دارم، لطف کنید راهنمایی کنید هزینه راه اندازی یک کارگاه کارتن سازی مبتدی چقدر میشه؟حتما باید محل کارگاه خیلی مجهز و بزرگ بشه؟ امکانش هست تو یه سوله بدون امکانات خاص راه اندازی بشه؟ تشکر

  • modir گفت:

   سلام.
   یکی از کارهایی که شرکت چاپ کارتن انجام داده تا افراد یا شرکت هایی که قصد هزینه و سرمایه گذاری کمی دارند بتوانند راحت کار کنند این است که از شرکت چاپ کارتن چه دستگاه نو و چه دستگاه دست دوم خریداری شود یک سال گارانتی دارد و هردوتا شامل نصب وراه اندازی رایگان میباشد.
   درباره امکانات کارتن سازی باید بگم امکانات همون ماشین آلات کارتن سازی است و بسیاری از شرکت ها یا افراد قدیمی با همین ماشین آلات درحال کار هستن…

  • modir گفت:

   سلام.
   امکانات کارتن سازی همون ماشین آلات کارتن سازی است که در کارگاه کارتن سازی میباشد.
   لیست قیمت ماشین آلات کارتن سازی برای شما ارسال شد.

 17. صابر الماسی گفت:

  سلام خسته نباشید. من میخوام یه کارگاه کارتن سازی راه بندازم.اگه میشه لطف کنید لیست دستگاه هایی مورد نیاز اولیه رو همراه با قیمتشون به ادرس ایمیلم ارسال کنید. و ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که برای راه اندازی یه کارگاه کوچیک و ساده از روز اول تا مرحله شروع به کار چقدر هزینه میشه؟ امکان داره که کارگاه رو تو یه سوله ساده بدون هیچ امکانات خاصی برپا کنم؟ سرمایه بسیار کمی دارم . تشکر

  • modir گفت:

   سلام.
   اطلاعات کامل جهت راه اندازی و دستگاه های مورد نیاز داخل همین سایت نوشته ایم
   قسمت سود ودرآمد کارتن سازی وجعبه سازی
   قسمت دستگاه های لازم جهت تولید کارتن
   قسمت دستگاه تولید کارتن
   قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن و …

 18. مهدی یزدی گفت:

  سلام لطفا قیمت دستگاهها را ارسال فرمایید هم نو ودست دوم با تشکر

 19. مهدی گفت:

  سلام
  حداقل سرمایه مورد نیاز برای شروع در حد کارگاه چقده
  لیست قیمت ها نو ودست دوم رو برام بفرستید ممنون

 20. رضا گفت:

  سلام خسته نباشید لطفا قیمت دستگاهای تولید جعبه . دست دوم و نو رو به ایمیلم بفرستید. ممنون

 21. زارعی گفت:

  سلام
  ممنون ار اطلاعات خوبتون
  چند وقتی هست با یکی از دوستان که سرمایه متوسطی داره دنبال راه اندازی یه کار هستیم … اطلاعاتتون خوب بود مشتاق راه اندازی خط تولید کارتن شدم .
  لطفا هزینه های اولیه دستگاه های یک خط تولید برای شروع کار رو برام ارسال کنید
  دوم اینکه در هر تولیدی علاوه بر راه اندازی خط تولید مواد اولیه مرغوب ، مناسب و در دسترس از اهمیت ویژه ای برخورداره ، در زمینه تامین مواد اولیه هم بیشتر اطلاعات بدید خصوصا ادرس کارخانه های تولید ورق نزدیک کرج و تهران
  و البته بازار عرضه محصول هم باید مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیره
  ممنون میشم ادرس محل شرکت خودتون رو هم ارسال کنید

  • modir گفت:

   سلام.
   مواد اولیه شامل ورق خام، رنگ، چسب سیلیکات و کلیشه میباشد که در قسمت مقالات اطلاعات میباشد و اصلی ترین مواد اولیه ورق خام میباشد که بهترینها را معرفی میکنیم

 22. رضا گفت:

  سلام خسته نباشید من میخام یک کارگاه تولید انواع جعبه مثل جعبه پیتزا و جعبه شیرینی و غیره راه بندازم میخواستم قیمت دستگاهای مربوط به این کار رو بدونم. با تشکر .

 23. مجتبی گفت:

  اطلا عات سایت کامل بدون نقص

 24. زارعی گفت:

  سپاسگذارم
  من منتظر ارسال اطلاعات و قیمت دستگاه ها به ایمیلم هستم

 25. رضا گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  میخواستم بدونم یه کارگاه کوچک برای تولیدی
  کارتن پیتزا و شیرینی چه مقدار سرمایه برای راه اندازی میخواد
  با تشکر

  • modir گفت:

   سلام.
   جعبه پیتزا و شیرینی جزء جعبه سازی به شمار میرود و اطلاعات کامل در صفحه اصلی قسمت دستگاه های لازم میباشد راه اندازی رایگان میباشد و قیمت دستگاه ها ارسال شد.

 26. رضا گفت:

  سلام خسته نباشید. ببخشید غرض از مزاحمت اینکه هیچ اطلاعاتی از قیمت دستگاهای تولید جعبه برای من ارسال نشده لطفا اگر امکانش هست اطلاعات قیمت دستگاه ها رو به ایمیلم بفرستید. ممنون با عرض پوزش مجدد

 27. میلاد امیرافضلی گفت:

  با سلام خدمت مدیر محترم…
  من میخواستم یه خط تولید کارتن در جنوب ورمان راه اندازی کنم…و غیر از موارد ذکر شده در سایت برای تولید کارتن های بزرگ و کوچیک بسته بندی خرما و همچنین کارتن بزرگ بسته بندی خیار سبز…
  لطفا لیست قیمت دستگاه های مورد نیاز و اطلاعت راه اندازی و راهنمایی بفرمایید..
  با احترام امیرافضلی.

  • modir گفت:

   سلام.
   با دستگاه های ذکر شده انواع کارتن را میتوان تولید کرد
   لیست قیمت ماشین آلات کارتن سازی ارسال شد.

 28. سید عرفان رضوی گفت:

  سلام
  ممنون ازمطالب مفید شما
  ما میخایم کارتن دایکاتی سه لایه سفید رنگ تولید کنیم. چه دستگاهه هایی رو پیشنهاد می کنید و چه قیمتی دارن؟ سرمایه شروع به کار ما باید چقدر باشه
  من اصلاً تجربه ندارم. اصلا پیشنهاد میکنید. میشه حضوری از شرکت شما بازدید و مشورت گرفت؟
  ممنون

  • modir گفت:

   سلام.
   مشاوره و اطلاعات حضوری و تلفنی به طور کامل انجام میشود و برای راه اندازی خط تولید دستگاه ها کامل باشند بهتر است مگر فقط قصد تولید کارتن خاصی داشته باشید مثلا فقط کارتن لمینتی باشد با دستگاه برش و لمینت و دایکات انجام میشود که در قسمت دستگاه های لازم توضیحات کامل داده شده است.

 29. محمد رفیعی گفت:

  سلام لطفا قیمت دستگاه تولید جعبه پیتزا و شیرینی را واسم ارسال میکنید
  میخواستم ببینم همزمان میشه تولید کارتن هم با اینها راه اندازی کرد
  اگر میشه متراژی که لازم هست لطفا بفرمایید
  ممنون از سایت جامعتون

  • modir گفت:

   سلام.
   200متر فضا برای راه اندازی کارگاه کارتن سازی کافی است که در قسمت سود ودرآمد نوشته شده
   و اگر خط کامل را داشته باشید تمام کارتن ها و جعبه ها را میتوان تولید کرد، لیست قیمت ارسال شد.

 30. ابوفاضل برومند گفت:

  با سلام و تشکر از سایت مفیدتون . لطفا” لیست قیمت راه اندازی تولید جعبه و کارتن لیمنتی (دستگاه برش – لمینت دستی – دایکات پینگ پونگی – تسمه کش و … ) دست اول و کار کرده و هم چنین شرایط فروش و بازار کار و در امد ماهانه تقریبی پس از کسر مخارج و حقوق کارگران را به اینجانب ایمیل نمایید و لازم به ذکر است در مورد اینکار هیچ گونه اطلاعاتی ندارم لطفا” راهنمائی کنید .با تشکر

  • modir گفت:

   سلام.
   درباره بازار کار و درصد سود و مخارج کارتن سازی و اطلاعات کامل داخل سایت نوشته شده
   و اگر پاسخ این سوالات را پیدا نکردید حتما تماس بگیرید.
   لیست قیمت ماشین آلات کارتن سازی ارسال شد.

 31. مصطفی گفت:

  سلام و درود
  از اطلاعات مفیدتون خیلی ممنونم ، لطفا اطلاعات قیمت دستگاههای نو و دسته دوم را برایم ارسال بفرمائید و سوالات دیگر اینکه ، بازار محصولات کارتن سازی و محصولات ورق سازی چگونه است ؟و آیا یک چنین کارگاهی نیاز به بازاریابی زیادی دارد و فضای رقابتی آن چگونه است ؟ و چگونه می توانیم واحدهای فعال در این زمینه را در نزدیکی خودمان بیابیم و بررسی کنیم ؟
  البته اینچنین سوالات برای همه افراد تازه کار پیش می آید لیکن آنگونه که شما درمورد تولید کاغذ اطلاعات کاملی داشتید لذا لطف کنیدو اطلاعاتی در این موارد ارائه دهید .
  با تشکر فراوان

  • modir گفت:

   اطلاعات کامل درباره کارتن سازی و تک تک دستگاه ها داخل سایت میباشد، قسمت روش تولید و دستگاه های لازم و سودو درآمد واقعا اطلاعات خوبی نوشته ایم.
   فیمت دستگاه های دست دوم و نو ارسال شد.

 32. علی گفت:

  باسلام
  من یه زمین 500متری با مجوز کارگاهی دارم، میخواستم بدونم تو فضایی به این متراژ میشه کارگاه تولید جعبه شیرینی و پیتزا و غیره راه اندازی کرد یا خیر، اگه ممکنه لیست دستگاههای مورد نیاز و قیمت هاشون رو برام ارسال کنید، و بگین که نیاز به چه متراژ سوله هست، و ه برای چاپ برند روی جعبه ها نیاز به چه دستگاهی هست و هزینه اون چقدره؟
  اگه میشه من رو در جریان بازاریابیش قرار بدین و بگین که سودی درش هست اینکار یانه

  • modir گفت:

   سلام.
   جواب تک تک سوالات شما داخل سایت نوشته شده…
   قیمت ماشین آلات کارتن سازی برای شما ارسال شد.

 33. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید.
  من میخواستم خط تولیدی تاسیس کنم
  فقط اگه امکان دارن یه خط تولید در سطح کارگاهی قیمتش چقدر میشود اگه لطفا کنید و برایم ایمیل کنید و میخواستم ابتدا یه دوره اموزشی هر دستگاه و روش کارشو جایی اموزش ببینم که کاملا مسلط بشم و اگه شما مکانی یا جایی برای اموزش دارید معرفی کنید

  • modir گفت:

   سلام.
   نصب وراه اندازی و آموزش و نحوه کارکردن با دستگاه ها به عهده ما میباشد ولی اگر قصد دارید که ابتدا در کارتن سازی کار کنید مشکلی نیست لطفا تماس بگیرید و هماهنگ کنید. برای هماهنگی بهتر از طریق تلگرام یا تماس راحتر میباشد.
   تشکر

 34. محمد گفت:

  جسارتا سوال ديگري كه برام پيش امده اينه كه اگر بخوام به صورت تخصصي جعبه پيتزا توليد كنم بهتره يا انواع جعبه ها ؟ شماره تلفني موجود هست براي مشورت باشما ؟
  ممنون ميشم اگر پاسخ بديد

  • modir گفت:

   درصفحه اصلی و قسمت تماس باما شماره تماس میباشد و آماده پاسخ دادن به سوالات شما دوستان درباره کارتن سازی و جعبه سازی میباشد.
   09127912170 آقای طهماسب پور

 35. خانی گفت:

  سلام .لطفا لیست قیمت نو و دست دوم دستگاه و سرمایه اولیه و سرمایه در گردش برای راه اندازی کارگاه لازم است را ارسال فرمائید .ممنون

 36. وحید گفت:

  با سلام
  لطفا لیست قیمت دستگاه هارو برای بنده ارسال کنین. سپاسگزارم

 37. غنی دل گفت:

  سلام بر مدیریت این سایت
  تشکر می کنم بابت ارایه اطلاعات خوب و صادقانه شما در این زمینه شغلی
  خدا قوت و خسته نباشید
  در صورت امکان
  ۱_لیست قیمت روز دستگاههای نو یا در حد نو شده را برای راه اندازی خط تولید کامل
  و
  ۲_ قیمت بروز انواع ورق کارتن
  رو برام حتما ایمیل بزنید
  باز هم از حوصله ای که برا پاسخگویی می گذارید سپاسگزاری می کنم

 38. سهند حیدری گفت:

  با سلام و احترام
  ممنون بابت اطلاعات بسیار ارزنده ای که ارائه نمودید
  لطفا لیست قیمت دستگاه ها برای خط تولید کامل (نو و دست دوم) و سرمایه اولیه مورد نیاز را برام ایمیل کنید
  سپاسگذارم

 39. صادقي گفت:

  با سلام
  اگر برايتان مقدور هست ليست قيمت دستگاه ها براي خط توليد كامل رو برام بفرستيد،
  و همچنين از چه طريق ميتوتن با نحوه توليد كارتن و جعبه اشنا شد ؟
  با تشكر از اطلاعات مفيد شما

 40. رضا سیفی گفت:

  سلام و درود
  از اطلاعات مفیدتون خیلی ممنونم ، لطفا اطلاعات قیمت دستگاههای نو و دسته دوم را برایم ارسال بفرمائید و سوالات دیگر اینکه ، بازار محصولات کارتن سازی و محصولات ورق سازی چگونه است ؟

  با تشکر فراوان

 41. سید محمد جواد گفت:

  با سلام.من میخواهم کارگاه تولید کارتن راه اندازی کنم.قیمت دستگاه ها اگر میشود برایم ارسال کنید.برای مشاوره ایا نمایندگی دارید یا باید بصورت تلفنی با شما تماس بگیریم.ایا برای خرید میشود از شرکت شما خریداری کنیم.نحوه تهیه مواد اولیه برای کارتن سازی به چه شکل است.باتشکر

 42. رضایی گفت:

  سلام لطفا لیست قیمتها رو برام ارسال کنید

 43. سلام خسته نباشيد
  حدود قيمت دستگاه و لوازم لازم براى يه كارگاه توليد كارتن تقريبا چقدره

 44. mahan گفت:

  سلام متشكر بابت مطالب كاملتون
  براي ايجاد يك خط توليد متوسط سرمايه و هزينه ي لازم براي تهيه دستگاه ها ب چه صورت است. متشكر

 45. یونسی گفت:

  سلام و خسته نباشید مطالبتون بسیار مفید بود من قصد راه اندازی کارگاه تولید جعبه درنوع دوم که توضیح دادید رو دارم ولی نیاز به راهنمایی و اطلاعاتی در مورد مقدار سرمایه لازم و قیمت دستگاه ها رو دا رم و راهنمایی های لازم از جانب شما لطفا اطلاعات لازم رو برای شروع برام ایمیل کنید و یا بگید با چه شماره ای باهاتون برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرم
  بسیار ممنون از لطفتون

 46. سینا گفت:

  سلام خسته نباشید
  لطفاً لیست قیمت دستگاه نو و دست دوم رو برام ارسال کنید.ممنون

 47. mohagheghi75 گفت:

  با سلام
  خیلی ممنون بابت مطالب مفیدتون
  هزینه راه اندازی و نیروی انسانی مورد نیاز یک کارگاه چقدره؟
  در صورت امکان لیست قیمت رو ارسال کنید
  آیا در متراژ پایین تر میتوان خط تولید را راه انداخت؟

  • modir گفت:

   سلام.
   اطلاعات کامل درباره نیروی مورد نیاز کارتن سازی و متراژ کارگاه کارتن سازی در قسمت سود ودرامد کارتن سازی وجعبه سازی نوشته شده است.
   قیمت ماشین آلات کارتن سازی ارسال شد.

 48. حمید ربیعی گفت:

  درود
  با تشکر از مطالب سودمند و کاربردی
  در صورت امکان لیست به روز دستگاهها به صورت دستی و اتوماتیک و همچنین نو و دست دو به ایمیل بنده ارسال کنید.
  تشکر مجدد

 49. سلام لطفآ قیمت کامل تا زمان بهره برداری دستگاهها را به تفکیک جهت تصمیم گیری راه اندازی کارگاه ارسال فرمائید. نو وکارکرده
  خواهشمندم اگر توضیح اضافی لازم بود دریغ نکنید
  باسپاس واحترام.

 50. علی احمدی گفت:

  با سلام
  خیلی ممنون بابت مطالب مفیدتون
  هزینه راه اندازی و نیروی انسانی مورد نیاز یک کارگاه چقدره؟
  در صورت امکان لیست قیمت رو ارسال کنید
  اگه بخواهیم بعدا کار رو گسترش بدهیم به دستگاه دیگری نیاز هست؟
  آیا در متراژ پایین تر میتوان خط تولید را راه انداخت؟
  با سپاس فراوان

 51. حمیدرضا گفت:

  درود
  اطلاعات این سایت بسیار مفید بود برام . به کارآفرینی بسیار علاقه دارم و از آنجا که برادرم ۱۳ سال است که در کارگاه کارتن سازی مشغول به فعالیت میباشد قصد ایجاد یک خط تولید برای خود و او را دارم ( فعلا در حد کارگاه )
  جهت برآورد مالی لطفا قیمت دستگاه های مورد نیاز برای شروع خط تولید شامل هفت دستگاه قید شده در مطلب فوق را ارسال کنید.
  در صورت موجود بودن دستگاه های کارکرده لطفا قیمت آنها رو نیز ارسال نمایید.
  سپاسگزارم

 52. اشکان گفت:

  سلام خسته نباشید.
  من میخواستم خط تولیدی تاسیس کنم
  خط تولید در سطح کارگاهی قیمتش چقدر میشود اگر لطف کنید ایمیل کنید ممنون میشم …. و دوره اموزشی هر دستگاه و روش کار را اموزش ببینم که کاملا مسلط شوم .و یک مسیله من ساکن تهران نیستم ایا خدمات سما برای شهر های دیگر هم هست

 53. با سلام.
  بنده ۶ سال است که کارتن سازی دارم و به عنوان کارتن ساز اطلاعات وبگاه شما بسیار مفید است.
  در حال حاضر تولید با کار تیراژ بالا انجام میدم.
  ولی در نظر دارم خط تولید جعبه شیرینی و این گونه جعبه ها روهم اصاف کنم. لطفا در مورد دستگاه ها و نحوه ی خرید مقوای بهداشتی بنده رو راهنمایی کنید.
  با تشکر

 54. رضا گفت:

  سلام لطفا قیمت دستگاههای یک خط تولیدکامل جعبه سازی. شامل دستگاههای نوو کارکرده را برایم. ارسال کنیدِ. با سپاس فراوان

 55. خانم سلوکی گفت:

  سلام خسته نباشید . لطفا من را جهت نحوه خرید دستگاه و مواد اولیه ، تولید ، قیمت راهنمایی کنید . درضمن ایا من بعنوان یک خانم می توانم ازعهده چنین کاری برآیم . ممنون از بزرگواری شما

 56. صالح صادقی گفت:

  ضمن عرض سلام و قدردانی نسبت به اطلاعات کامل و مفیدتون ممنون میشم اگر لیست قیمت تمام دستگاها (نو و دست دوم) و هم چنین نحوه پرداخت بها (نقد و اقساط) رو به ایمیلم ارسال کنید…. به امید همکاری در آینده

 57. نجفی گفت:

  باسلام
  مختصر مکانی حدود110 دارم. و4نفرنیروی کار و مختصر هم سرمایه ای.
  سئوال. کدام گزینه را شروع کنم .کارتن یا جعبه؟یا می شود هردو را دراین فضا انجام داد؟
  لطفا :قیمت به روزدستگاه های مورد نیاز اول با توجه به گزینه مورد نظر شما.
  و دوما همه دستگاهای مورد نیاز هم کارتن و هم جعبه بطور کامل (دستگاه با نظر کارشناسی خودتان . دستی یا خودکار)
  با تشکر.

 58. ادریس شیخی گفت:

  سلام لطفا قیمت دستگاه های لازم برای خط تولید کارتن با حداقل سرمایه مورد نیاز رو برامایمیل بفرمایید.

  با تشکر

 59. سلام
  ممنون میشم لیست قیمت دستگاه های نو و دسته دوم را ارسال کنید

 60. فرزاد مظفری گفت:

  با سلام و تشکر از اطلاعات مفید و خوبتون لیست قیمت دستگاه هارو میخواستم ضمنا ایا شعبه ای در تبریز دارید یا نه؟ و ایا اندازه دستگاه ها بزرگ هستش که به 200 متر نیاز هست یا برای انبار کردن محصولات به این مقیاس نیاز هست؟ ممنون از وقتی که برای به روز کردن اطلاعات میگذارید

  • modir گفت:

   سلام.
   فضای کارگاه کارتن سازی هرچقدر بزرگتر باشد بهتر است ولی حداقل 180تا200 متر باشه کافی است و نیازی به انبار نیست و در هیچ جای کشور نمایندگی نداریم و یک کارگاه دستگاه سازی در شهریار کرج داریم البته انبار برای دستگاه ها داریم.

 61. محمد گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  لطفا لیست قیمت دستگاه های مورد نیاز خط تولید کارتن سازی رو برام بفرستید
  قصد راه اندازی یه کارگاه کوچک و دارم
  ممنونم

 62. اکبری گفت:

  سلام وقت بخیر ،
  خیلی ممنون بابت اطلاعات جامع و کامل
  لطفا لیست قیمت 6 دستگاه اولیه رو که برای خط تولید جعبه شیرینی و پیتزا لازم هست برای من بفرستید
  برای خرید دستگاه ها چه طورمیتونم سفارش بدم؟ بعذ سفارش حدکثر ظرف چه مدت دستگاه ها به دستمون میرسن و راه اندازی میشن؟
  با توجه به اینکه در حال حاضردسترسی به تلگرام امکان پذیر نیست چه طور اطلاعات و فیلم دستگاه های کارتن سازی رو میتونم مشاهده کنم؟

  • modir گفت:

   سلام.
   لطفا برنامه پیام رسان سروش را دانلود کنید و عضو گروه کارتن سازی شوید و از اطلاعات روز با خبر باشید و فیلم دستگاه های کارتن سازی را مشاهده کنید.
   https://sapp.ir/chapcarton
   لینک گروه?

 63. سینا روحانی گفت:

  سلام خسته نباشید. قصد راه اندازی یک خط تولید در کردستان دارم. حداقل سرمایه لازم چقدرباشه خوبه؟؟
  و اگه میشه لیست قیمت هارو برای ایمیلم بفرستید

 64. حسین گفت:

  سلام،بند قصد راه اندازی کارگاهی برای تولید خط تولید جعبه شیرینی و جعبه مقوایی مواد غذایی برا فست فوت ها هستم،لطفا قیمت دستگاه ها و میزان سرمایه مورد نیاز را برام ارسال کنین
  موفق باشین

 65. محمد گفت:

  سلام
  خیلی ممنون بابت توضیحات کاملتون
  فقط اگه من بخوام با سرمایه کم خط تولید راه اندازی کنم
  تقریبا چقدر هزینش میشه؟
  اگه لیست قیمت دستگاه ها و خط تولید رو برام بفرستید ممنون میشم

 66. علی گفت:

  سلام
  ممنون از مطالب مفیدی که در سایت قرار دادید
  لطفا مقدار سرمایه اولیه و قیمت دستگاههای مورد نیاز برای راه اندازی خط جعبه سازی(پیتزا،شیرینی) برای بنده ارسال کنید با تشکر

 67. Amin گفت:

  سلام. واقعا خوب بود . استفاده کردم.
  جناب مدیر لطف کنید هزینه راه اندازی رو بفرستید.

 68. علی اکبر احمدی گفت:

  سلام وقت بخیر ، ممنون از اطلاعات خوبتون ، لطفا لیست قیمت دستگاه و سرمایه اولیه و سرمایه در گردش که برای راه اندازی خط تولید کارتن لازم است را ارسال فرمائید .متشکرم

 69. Hoomanshariati91@gmail.com گفت:

  لطفا قیمت خط تولید کامل دستگاه نو و کار کرده ارسال فرمایید و میزان سرمایه در گردش چقدر باید باشد موقعیت جذب مشتری در کرج یا تهران و شهریار کدام بهتر است

 70. شریفی گفت:

  سلام
  ممنون از اطلاعات مفید شما
  جهت بسته بندی سرامیک به چه دستگاه هایی نیاز است و قیمت کامل آنها چه مبلغی اشت؟
  ممنون

 71. Hoomanshariati91@gmail.com گفت:

  قیمت خط تولید دست دوم و نو و سرمایه در گردش و تولید در تهران کرج یا شهریار به صرفه میباشد و نحوه جذب مشتری در ابتدای راه اندازی و اینکه ابتدا سایت طراحی بشود چقدر در جذب مشتری تاثیر دارد

 72. saeed گفت:

  با سلام .اگه لطف کنین قیمت این دستگاه های دست اول و دست دوم رو ایمیل کنین ممنون میشم. و همچنین از صفر تاصد کارتن سازی رو هم ارسال کنین ممنون میشم چون اصلا هیچ سر رشته ای ندارم و میخوام درحد یه کارگاه راه اندازی کنم ممنون

تماس با مدیریت