فروش دستگاه کارتن سازی و جعبه سازی نو ودست دوم

فروش دستگاه چاپ فلکسوکارتن۱رنگ تا۴رنگ تمام اتومات
اسفند ۳۰, ۱۳۹۵
فروش دستگاه دایکات پینگ پنگی(ریلی)
فروردین ۱, ۱۳۹۶

فروش دستگاه های کارتن سازی (شرکت چاپ کارتن)

(صنایع چاپ و بسته بندی شرکت چاپ کارتن با بیش از ۲دهه تجربه و فعالیت در صنعت ماشین آلات کارتن سازی و ماشین آلات ورق سازی و دستگاه های کاغذ سازی و فروش و نصب و راه اندازی و آموزش رایگان خط تولید کاغذ کارتن در عرض های مختلف را انجام میدهد)،خریدوفروش دستگاه تولید کاغذ و دستگاه های تولید کارتن در عرض های مختلف انجام میشود و خط تولید کاغذسازی صفر و کارکرده از عرض ۱۴۰ تا عرض ۲۵۰ موجود میباشد که این دستگاه تولید کاغذ کارتن قادر به تولید ۶۰۰ تن کاغذ در روز و توان تولید کاغذ کرافت و کاغذ سفید و کاغذ لاینر و ایرانی را دارد. دستگاه تولید کاغذ در شرکت چاپ کارتن شامل گارانتی و خدمات پس از فروش و نصب و راه اندازی و آموزش برای تولید و روش نگهداری و حفط دستگاه است.

-تصاویر خط تولید کاغذ و مقوا را بالای صفحه مشاهده میکنید.خریدوفروش انواع خط تولید کاغذ کارتن انجام میشود.کلیه ماشین آلات کارتن و خط تولید کاغذ را نقد خریداریم.

(برای دریافت لیست قیمت دستگاه ورق سازی و قیمت خط کاغذ تماس بگیرید).

صنایع چاپ و بسته بندی شرکت چاپ کارتن با بیش از ۲دهه تجربه در صنعت ماشین آلات کارتن سازی فروش دستگاه های کارتن سازی نصب وراه اندازی خط تولید کارتن و انجام صفرتاصد کارگاه کارتن سازی

با در اختیار داشتن نمایندگی چندین شرکت چینی و تایوانی انواع دستگاه چاپ فلکسو کارتن از یک رنگ تا ۴رنگ تمام اتوماتیک سایز ۲۴۰در۱۲۰ و در تمام سایزهای دیگر موجود میباشد و دستگاه چاپ کاربرسان و پارویی و زنجیری و فلکسو کارکرده ایرانی ساخت احمدی و شهید باقری و چینی موجود میباشد و انواع دستگاه چاپ زنجیری تک رنگ و ۲رنگ در عرض های بزرگ ۱۴۰ و ۱۶۰ و ۲متر موجود میباشد و کلیه ماشین آلات شامل گارانتی و خدمات پس از فروش و نصب و راه اندازی و آموزش رایگان نیز میباشد و همینطور روش نگهداری و حفظ دستگاه های تولید کارتن هم یاد داده میشود. شرکت چاپ کارتن واردات و فروش دستگاه خط تولید کاغذ سازی از عرض ۱۴۰ تا عرض ۲۵۰ که با توان تولید کاغذ کرافت و کاغذسفید و کاغذلاینر و ایرانی و قادر به تولید ۶۰۰ تن کاغذ در روز میباشد انجام میدهد. فروش خط تولید ورق سازی ۳لا و ۵لا صفر و کارکرده در عرض های مختلف ،فروش دستگاه لبچسب کارتن و جعبه چسبان تمام اتومات برای کارتن ۳لا و ۵لا و کارتن لمینتی و جعبه های E فلوت و ته قفلی و لبچسب برای انواع جعبه. فروش دستگاه دایکات فکی صفر چینی با بهترین شرایط و بهترین قیمت با بالاترین کیفیت در تمام سایزها، فروش دستگاه دایکات روتاری کارتن، فروش دستگاه دایکات پینگ پنگی کارتن،فروش دستگاه لمینت ۳/۴ و اتومات و فروش دستگاه لمینت دستی. فروش دستگاه چاک زن اتومات و دستگاه چاک دستی سرویس شده با تیغ پرفراژ، فروش دستگاه منگنه کارتن ،فروش انواع بسته بندی دستگاه تسمه کش.دستگاه چاپ فلکسو از یک رنگ تا ۴رنگ با روتاری و بدون روتاری با تنظیمات برقی و plc موجود میباشد.

درباره ما (شرکت چاپ کارتن)

تمام تعمیرات دستگاه های چاپ فلکسو و نصب و راه اندازی دستگاهای کارتن سازی انجام میشود و ساخت تمام قطعات دستگاه های کارتن سازی انجام میشود البته برای نگهداری دستگاه چاپ فلکسو بهتر است دستگاه را هر ۴ماه یک بار گیریس کاری کرد تا بلبرنگ ها در گیریس تازه بماند و پس از اتمام کار با دستگاه چاپ فلکسو حتما رنگ بین سیلندرلاستیکی و آنیلوکس را تمیز بشوییم و اگر دنده های دستگاه در روغن میباشد هر ۶ماه یک بار روغن دستگاه را تعویض کنیم و اگر دنده ها در روغن نیست بهتر است هر ۳ماه یه مقداری گیریس به آنها زده شود. در تولید کارتن و زدن چاپ باکیفیت کلیشه و رنگ بزرگترین تاثیر را دارند که هرچه مرغوب تر باشد چاپ روی کارتن با کیفیت تر میباشد و در صنعت کارتن دستگاه چاپ فلکسو بیشتر از ۴رنگ نمیباشد و تمام تصاویر و چاپ های بیشتر از ۴رنگ با ترکیب زده میشود و ۴تا رنگ اصلی ما به ترتیب زرد و آبی و قرمز و مشکی میباشد و برای چاپ های ترکیبی روی کارتن میتوانیم راهنمایی کنیم و تمام اطلاعات تولید خط کارتن سازی و مشاوره و چاپ های ترکیبی را در اختیار شما دوستان قرار میدهیم. (جهت کسب اطلاعات بیشتر قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن را مطالعه کنید).فروش دستگاه چاپ زنجیری تک رنگ و ۲رنگ چینی و ایرانی در سایزهای بزرگ و انواع دستگاه چاپ فلکسو از یک رنگ تا۴رنگ فول اتوماتیک کارکرده در سایزهای بزرگ دهنه ۲۶۰ و ۲۸۰ موجود میباشد.

-خریدوفروش دستگاه چاپ فلکسو از یک رنگ تا ۴رنگ دستی و نیمه اتومات و فول اتومات انجام میشود.

-نمونه دستگاه های چاپ فلکسو را در تصاویر بالا مشاهده میکنید.

-برای دریافت لیست قیمت خط ورق و کاغذ سازی لطفا تماس بگیرید.

-برای دریافت لیست قیمت دستگاه چاپ فلکسو کارتن لطفا تماس بگیرید.

-انواع دستگاه چاپ فلکسو کارتن را شرکت چاک کارتن خریدار است .

دستگاه ورق سازی (کارتن ۳لایه و کارتن۵لایه):

خریدوفروش خط تولید ورق کارتن که انواع خط تولید کامل ورق سازی در عرض های مختلف موجود میباشد و و بسیاری هم خط ورق سازی کارکرده ساخت کشور آلمان و هند و روسیه و چین موجود میباشد که بسیاری از این خط های ورق سازی در شرکت چاپ کارتن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشند. ۳عدد خط کارکرده در چین با قیمت مناسب و در عرض های ۱۶۰ و ۲متر موجود میباشد.کلیه قطعات و لوازم یدکی برای خط تولید ورق سازی ساخته میشود و اگر خط ورق شما فقط ۳لایه تولید میکند آن را تبدیل به ۵لا میتوان کرد و انواع تیغ های کاتاف دستگاه ورق سازی ساخته میشود و دستگاه ورق سازی کارکرده را خریداریم.

لازم به ذکر است:

دستگاه تولید ورق کارتن حداقل هفته ای یک کارشناس و یا مکانیک کار مربوط به خط تولید را لازم دارد که از تمام قسمت خط بازدید کند و سلامت خط را تایید کند و تمام مورد های دستگاه ورق سازی را برطرف کند البته شرکت چاپ کارتن کارشناسی مربوط به دستگاه ها را میتواند انجام دهد و کلیه نقاط که لازم به گیریس کاری میباشد انجام شود.

 • خریدوفروش دستگاه خط تولید ورق کارتن۳لاو۵لا
 • خط تولید ورق سازی درحال کار را خریداریم.

دستگاه چاک دستی :

خرید و فروش دستگاه چاک دستی ساخت ایران و وارداتی انجام میشود که انواع دستگاه چاک دستی چینی و ایرانی صفر و کارکرده و دستگاه چاک زن اتوماتیک در سایزهای مختلف با کاربر فلکسویی و تیغ پرفراژ و با چاک بسیار تمیز موجود میباشد که دارای ضمانت و خدمات پس از فروش میباشد.

لازم به ذکر میباشد:

دستگاه چاک زن کارتن دارای تیغ هایی با آلیاژ بالا و سخت کاری شده و پرفراژ و سنگ مغناطیس خورده میشود که این دستگاه چاک زن باید به موقع روغن کاری شود و معمولا برای کارتن های بدون چاپ استفاده میشود، دستگاه چاک زن کارتن دستی و اتوماتیک میباشد. خریدوفروش ماشین آلات کارتن سازی نو و دست دوم ، فروش دستگاه های کارتن سازی،فروش ماشین آلات تولید کارتن،راه اندازی خط تولید کارتن

 • تصاویر دستگاه چاک دستی دربالا موجود میباشد.

دستگاه دایکات فکی

فروش دستگاه دایکات فکی چینی و ایرانی با بهترین کیفیت و تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک کارکرده و صفر در سایزهای ۷۰*۵۰ و۶۰*۹۰ و ۷۰*۱۰۰ و ۸۰*۱۲۰ و ۱۰۰*۱۴۰ و ۱۱۰*۱۵۰ و ۱۶۰ موجود میباشد.

درباره ما

تعویض دستگاه دایکات فکی کارکرده با دستگاه دایکات صفر و تحویل فوری انجام میشود و تعمیرات دستگاه دایکات فکی انجام میشود که توان تولید کارتن ۳لا و ۵لا و کارتن لمینتی و فوم و گلاسه را دارد و تمام ماشین آلات کارتن سازی در شرکت چاپ کارتن داری یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش و تامین قطعات و لوازم هستند اما فقط به مشتری های خودش .

لازم به ذکر میباشد :

دستگاه دایکات فکی برای کارتن های ۳لا و ۵لا و لمینتی و کارتن هایی با گرماژ بالا و انواع جعبه کاربرد بسیار بالایی دارد و کارکردن با دستگاه دایکات فکی دقت بالایی لازم دارد. دستگاه دایکات فکی ساعتی ۳۰۰۰ ضرب را میتوان تولید کند و تمام دستگاه دایکات فکی نیاز به روغن کاری دارد و دارای وزن بالا میباشند.خرید و فروش انواع دستگاه دایکات فکی انجام میشود.

دستگاه خط کش برش

فروش ویژه دستگاه خط کش برش کارتن چینی با دهنه ۲۵۰۰ میلی متر مجهز به سیستم تیز کن تیغه اتوماتیک و دارای ۷ عدد تیغ دیسکی برای برش کارتن با سختی بالا و ۱۲ عدد توپی خط زن کارتن با سرعت و کیفیت بالا میباشد.ساخت و فروش دستگاه خط کش برش کارتن به صورت سری و با میز و شاسی بسیار سنگین که در تصویر مشاهده میکنید و دارای ۷ عدد تیغ ۲تیکه با آلیاژ بسیار بالا و باز کردن آسان برای تیز کردن و ۱۲ عدد خط دوبل و سیلندرها سنگ محور خورده و کروم سخت میشود و بدنه ها ۴ سانتی میباشد، این دستگاه خط کش برش دارای۱ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش است .شرکت صنایع چاپ و بسته بندی شرکت چاپ کارتن تعویض دستگاه خط کش برش قدیمی را با صفر انجام میدهد و یا دستگاه خط کش برش کارکرده شما را در کمترین زمان سرویس میکند.

لازم به ذکر است :

دستگاه خط کش برش کارتن ستون اول هر کارخانه کارتن سازی میباشد چون ورق کارتن که وارد کارگاه کارتن سازی میشود اول برش و خط زده میشود و برش خورده شده توسط دستگاه خط کش برش باید کاملا بدون پلیسه کارتن باشد و کارتن را بسیار تمیز مثل کاتاف خط ورق برش زده باشد و خط اندازها باید بسیار دقیق و یک دست خط انداخته باشد.

 • دستگاه خط کش برش تولید شده توسط شرکت چاپ کارتن با تنظیم آسان و سریع و دقت بالا و سرعت عالی میباشد.

فروش دستگاه خط کش برش

فروش دستگاه خط کش برش دست دوم گودرزی، فروش دستگاه خط کش برش دست دوم ساخت کشور تایوان، فروش دستگاه خط کش برش دست دوم ساخت ماشین سازی رضازاده ،فروش دستگاه خط کش برش کارتن احمدی،فروش دستگاه خط کش برش کارتن ساخت ماشین سازی طهماسب پور،فروش دستگاه خط کش برش کارتن ساخت شهید باقری، فروش دستگاه خط کش برش کارتن ساخت شرکت چاپ کارتن.فروش دستگاه خط کش برش دست دوم قیمت مناسب کلیه ماشین آلات کارتن سازی و دستگاه خط کش برش کارتن را خریداریم.

دستگاه دایکات پینگ پنگی(ریلی)

فروش دستگاه دایکات پینگ پنگی (ریلی) یا دستگاه دایکات تخت که این دایکات با کیفیت بالا و سرعت بالا و کاملا بی خطر میباشد و دستگاه دایکات اتوماتیک و دستی میباشد که این دستگاه دایکات در سایزهای ۱۳۰ و ۱۵۰ و ۱۶۰ و ۱۸۰ و ۲۰۰ و ۲۲۰ و ۲۴۰ میباشد و در سایزهای دیگر قابل ساخت و دارای یک سال گارانتی شرکت چاپ کارتن میباشد. فروش دستگاه دایکات پینگ پنگی ساخت ماشین سازی طهماسب پور، دستگاه دایکات کارکرده و قدیمی را با دایکات صفر تعویض میکنیم و یا سرویس کلی و تمام قطعات دستگاه دایکات پینگ پنگی موجود میباشد و ساخت قلطک تفلون و تخته میز انجام میشود.نمونه از ماشین آلات دایکات پینگ پنگی تولید شده در سراسر ایران و اکثر کشورهای همسایه موجود و درحال کار میباشد.

لازم به ذکر است :

کارایی دستگاه دایکات پینگ پنگی شکل کارتن و جعبه را به صورت هندسی و یا حالت پازلی که توسط قالب ساخته شده میتوان انجام داد که توان انجام کارتن ۳لا و۵لا و لمینتی و E فلوت B فلوت و مقوا و جعبه را دارد که از کوچک تا بزرگ را میتوان با دستگاه دایکات پینگ پنگی زد.انواع  ماشین آلات دایکات پینگ پنگی کارکرده را خریداریم.

دستگاه لبچسب

اولین و تنها سازنده دستگاه چسب زن نیمه اتومات انواع جعبه و کارتن درایران قابلیت لبچسب انواع جعبه وکارتن های ساده،مدل دار(دایکاتی)ولمینتی،دو تیکه مقوایی و پشت طوسی،۳لایه و۵لایه E/B/C فلوت کاربرد راحت و آسان،بدون نیاز به تخصص و آموزش قابلیت لبچسب همزمان دو مدل متفاوت جعبه و کارتن ساده و مدل دار(اولین بار در ایران) قابلیت لبچسب انواع جعبه وکارتن های لمینتی یو وی و سلفون دار،بدون نیاز به منگنه و چسب های گران قیمت(اولین بار در ایران) لب چسب انواع جعبه و کارتن از سایز ۲۰۰*۲۰۰الی۲۰۵۰*۹۵۰ میلی متر سرعت تولید ۲۰۰۰ الی ۵۰۰۰ کار درساعت را شرکت چاپ کارتن داراست.

* یک سال گارانتی

دستگاه لبچسب برای تولید بالا در کارتن سازی کارایی بالایی دارد و توانایی چسباندن ۱۰ هزار کارتن در یک ساعت را دارد و انواع دستگاه لبچسب کارتن کارکرده و سرویس شده که دارای گارانتی میباشد موجود است.دستگاه لبچسب کارتن در سایزهای متفاوت ۲۰۰ و ۲۲۵ و ۲۴۰ و ۲۶۰ میباشد که برای کارتن ۳لا و ۵لا و لمینتی کاربرد دارد و دستگاه لبچسب دهنه ۸۰ و ۱۰۰ و ۱۵۰ برای جعبه های E فلوت و ته قفلی استفاده میشود و چسب زن با پتو موجود میباشد.دستگاه لبچسب کارکرده و صفر برای جعبه های کوچک مثل جعبه دستمال کاغذی موجود میباشد و انواع قطعات و تعمیرات دستگاه لبچسب کارتن پذیرفته میشود و نصب و راه اندازی و آموزش رایگان پذیرفته میشود اما فقط برای مشتری های خودمان.تسمه گریپ برای دستگاه لبچسب موجود میباشد.

لازم به ذکر است :

هر سال یک بار ظرف چسب دستگاه لبچسب را کاملا تمیز کرده و قطعات از بین رفته را تعویض کنیم و حدودا هر ۵سال یک بار تمام تسمه های دستگاه لبچسب را تعویض کنیم که بهتر و کاملا دقیق تا و بسته بندی کند و اگر تفلون ها خورده شده باشد لازم است که تعویض شود.

دستگاه لمینت دستی و لمینت نیمه اتومات و تمام اتومات.

فروش دستگاه لمینت دستی صفر چینی عرض ۸۰ و ۹۰ و ۱۰۵ و ۱۲۵ ،خرید و فروش انواع لمینت دستی کارکرده در عرض های مختلف انجام میشود و دستگاه لمینت کارکرده سرویس شده در عرض های مختلف موجود میباشد ،فروش دستگاه لمینت ۳/۴ و لمینت با آسانسور و تمام اتومات صفر چینی در عرض های مختلف موجود میباشد که تمام دستگاه های لمینت دارای گارانتی و نصب و راه اندازی و آموزش رایگان و خدمات پس از فروش میباشد(شرکت چاپ کارتن).  دستگاه لمینت ۳/۴ اتومات کارکرده درعرض ۱۱۰در۱۳۰ بسیار سالم ساخت ترکیه قیمت مناسب و  ماشین آلات لمینت اتوماتیک کارکرده چینی و تایوانی موجود میباشد.

 • خریدوفروش انواع دستگاه لمینت دستی و لمینت ۳/۴ و لمینت اتوماتیک
 • انواع دستگاه لمینت را خریداریم.
 • ارائه مشاوره تخصصی جهت راه اندازی خطوط تولید کاغذ
 • ارائه مشاوره تخصصی جهت راه اندازی خطوط تولید ورق کارتن ۳ لایه و ۵لایه لمینتی و انواع کارتن های بزرگ و کوچک
 • ارائه مشاوره تخصصی جهت راه اندازی واحد تولید کارتن ۳لایه و ۵لایه
 • ارائه مشاوره تخصصی جهت خرید انواع ماشین آلات خطوط تولید ورق کارتن و تبدیل کارتن
 • ارائه مشاوره تخصصی جهت فروش انواع ماشین آلات خط تولید ورق وکارتن و تبدیل کارتن و تشخیص قیمت واقعی دستگاه بیش از ۲دهه تجربه و فعالیت در صنعت ماشین آلات چاپ و بسته بندی هر ساله بیش از ده ها شرکت و کارخانه کارتن سازی و ورق سازی مشاوره و خرید دستگاه و نصب و راه اندازی و آموزش رایگان و تولید انجام میشود.

درباره ما:

صنایع چاپ و بسته بندی شرکت چاپ کارتن با بیش از ۲دهه تجربه و فعالیت درصنعت ماشین آلات کارتن سازی و ماشین آلات ورق سازی و ماشین آلات کاغذسازی، جعبه سازی هر سال بیش از ۱۰ کارخانه بزرگ و کوچک کارتن سازی را از صفر تا صد انجام میدهد که شامل مشاوره در خرید دستگاه کارتن سازی و جعبه سازی، دستگاه ورق سازی و دستگاه کاغذ سازی و نصب و راه اندازی خط تولید و آموزش رایگان اپراتوری دستگاه های کارتن سازی وجعبه سازی، مشاوره درصنعت کارتن سازی ،ورق سازی و کاغذسازی را انجام میدهیم و از صفر تا صد این صنعت کارتن را انجام میدهیم که از سال ۸۰ در زمینه ماشین آلات چاپ و بسته بندی فعالیت داریم و کارخانه‌های تولید بسیار راه اندازی کرده ایم و کلیه این عوامل و کارها را از خرید دستگاه نسبت به تولید کارتن ورق و کاغذ تا تبدیل و تولید کارتن انجام میدهیم و در شروع کارتن سازی باید گفت که ۲نوع کارتن میتوان تبدیل یا همان تولید کرد:

۱- کارتن لمینتی

۲ -کارتن چاپی با چاپ تفکیکی و ترکیبی

کارتن لمینتی

در مورد کارتن لمینتی به دستگاه هایی نیاز داریم که بتوان ورق خام را به لمینتی تبدیل کرد، دستگاه خط کش برش کارتن و دستگاه لمینت دستی و  دستگاه دایکات فکی یا دایکات پینگ پنگی و دستگاه تسمه کش برای شروع کارتن سازی برای کارتن لمینتی این ۴ دستگاه فعلا کافی میباشد و در آینده اگر تولید و سفارش کارتن زیاد شد میتوان دستگاه های پیشرفته و صفر خریداری کرد در مورد کارتن چاپی به دستگاه فلکسو یا چاپ از تک رنگ تا۴رنگ که وابسته به کارتن مورد نیاز باید خریداری کرد و این دستگاه ها با سرعت و سایز متفاوت میباشد و به دستگاه خط کش برش و دستگاه تسمه کش نیاز میباشد و در مورد دستگاه لبچسب کارتن باید گفت در تولید کارتن به بیش از ۴ یا ۵ هزارتا از دستگاه لبچسب استفاده شود هم در لمینت و هم در چاپی و حدودا به بیش از ۲۰۰ متر سوله یا کارگاه باید باشد و سوالات دیگر. برای کسب اطلاعات بیشتر شرکت چاپ کارتن با بیش از ۱۵ سال تجربه در صنعت ماشین آلات کارتن سازی و خدمات کارتن سازی در خدمت شما دوستان گرامی هستم.

 • مشاوره برای شروع کارگاه کارتن سازی و کسب اطلاعات برای کارتن سازی و جعبه سازی و کلیه دستگاه های کارتن سازی کارکرده و صفر موجود میباشد.
 • مشاوره برای صنایع دستگاه کارتن سازی و مشاوره برای خریدوفروش دستگاه کارتن سازی انجام میدهیم.

قسمت سود ودرآمد کارتن سازی و قسمت خدمات و درباره ما را مطالعه کنید اطلاعات کامل میباشد.

فروش خط کامل کارتن سازی:

شامل دستگاه خط کش برش کارتن ،دستگاه چاپ کارتن، دستگاه دایکات پینگ پنگی، دستگاه چاک زن،دستگاه لمینت و دستگاه تسمه کش آماده نصب و راه اندازی و آموزش رایگان میباشد این دستگاه های کارتن سازی دست دوم و درحال کار هستند…

فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی:

شرکت چاپ کارتن مجموعه کامل ماشین آلات خط تولید کارتن را دارد شامل دستگاه چاپ ۲رنگ تمام اتومات ،دستگاه  خط کش برش ساخت ماشین سازی رضازاده، دستگاه لبچسب تمام اتومات، دستگاه دایکات پینگ پنگی ،دستگاه لمینت و دستگاه تسمه کش میباشد ،این خط تولید کارتن چه صفر چه دست دوم دارای گارانتی شرکت چاپ کارتن میباشد.

آخرین به روز رسانی :۱۳۹۸/۱۲/۲۴

11 دیدگاه ها

 1. مرکز چاپ ایده گچساران گفت:

  با تشکر از اطلاعات مفیدتان لطفا قیمت دستگاه های تولید جعبه پیتزا را ایمیل کنید.

 2. ابوالفضل گفت:

  با سلام
  برای تولید کارتن تخم مرغ چه نوع دستگاههای لازم است.
  لطفا لیست قیمتهای دستگاههای لازم را به همراه عکس آنها و قیمت کارتن لازم ارسال فرمایید

  • modir گفت:

   سلام.
   درصفحه اصلی قسمت دستگاه های لازم جهت تولید کامل و دقیق نوشته شده برای توبید کارتن تخم مرغ و هر نوع کارتنی به چه دستگاهی نیاز است.
   عکس دستگاه ها و فیلم کارکرد تمام دستگاه ها داخل گروه تلگرام و پیام رسان سروش میباشد.

 3. ابوالفضل گفت:

  سلام
  ممنون از دادن اطلاعات لازم
  در کانل سروش عکس و فیلم دستگاهها را دیدم ولی قیمت آنها نبود خواهشمند است لیست قیمت دستگاههای لازم برای تولید کارتن تخم مرغ و ورق خام را به ایمیل اینجانب ارسال فرمایید
  باتشکر

 4. بنیامین گفت:

  سلام لطفا لیست قیمت دستگاه های مورد نیاز تولید مقوا خام و دستگاه های تولید جعبه رو واسه من بفرستید
  ممنون

  • modir گفت:

   سلام.
   صفحه اصلی سایت قسمت اطلاعات مفید درباره راه اندازی کارتن سازی که تصویر کارتن هم میباشد چند خط اول کامل توضیح داده ایم که ما چه کارهایی را انجام میدهیم.

 5. فرزان گفت:

  سلام خسته نباشین من اگر بخواهم یه کارگاه کارتن سازی بزنم که فقط جعبه شیرینی و پیتزا تولید کنم چه دستگاه هایی لازم دارم و چقد سرمایه برای خریداری این دستگاه ها باید داشته باشم لطفا راهنمایی کنید لطفا پاسخ رو برام ایمیل کنید.

  • modir گفت:

   سلام.
   برای تولید جعبه پیتزا و جعبه قنادی با دستگاهای برش و چاپ و دایکات میتوان تولید کرد البته در صفحه اصلی سایت قسمت دستکاه های لازم بهتر توضیح داده ایم.
   قیمت ماشین آلات کارتن سازی ارسال شد.

 6. Nasser گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  لطفا اگر امکان دارد قیمت خرید هر یک از دستگاه های لازم برای راه اندازی یک کارگاه تولید کارتن را برایم ارسال کنید و چنانچه برایتان مقدور است با احتساب شرایط اقتصادی کنونی بگویید که هزینه تمام شده برای راه اندازی این کارگاه از صفر تا صد کار چقدر تمام میشود.
  ممنون سپاسگذار خواهم بود.

 7. Armaaan گفت:

  با سلام
  وقت بخیر
  لیست قیمت دستگاه های کارتن سازی رو میخواستم
  همراه با لیست دستگاه های تولید کارتن ۳و۵ لایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code