فروش دستگاه کارتن سازی و جعبه سازی نو ودست دوم

فروش دستگاه چاپ فلکسوکارتن1رنگ تا4رنگ تمام اتومات
مارس 20, 2017
فروش دستگاه دایکات پینگ پنگی(ریلی)
مارس 21, 2017

صنایع چاپ و بسته بندی شرکت چاپ کارتن بیش از 2دهه تجربه در صنعت ماشین آلات کارتن سازی و ماشین آلات ورق سازی و ماشین آلات کاغذسازی فروش و نصب و راه اندازی خط تولید کاغذ کارتن در عرضهای مختلف.

خریدوفروش دستگاه تولید کاغذ در عرضهای مختلف انجام میشود و خط تولید کاغذسازی صفر و کارکرده از عرض 140 تا عرض 250 موجود میباشد که این دستگاه تولید کاغذ کارتن قادر به تولید 600 تن کاغذ در روز میباشد و توان تولید کاغذ کرافت و کاغذ سفید و کاغذلاینر و ایرانی میباشد. این دستگاه تولید کاغذ شامل گارانتی و خدمات پس از فروش و نصب و راه اندازی و آموزش برای تولید میباشد.

تصاویر خط تولید کاغذومقوا را بالای صفحه مشاهده میکنید.

خریدوفروش انواع خط تولید کاغذ کارتن انجام میشود.

کلیه ماشین آلات کارتن و خط تولید کاغذ را نقد خریداریم.

برای دریافت لیست قیمت دستگاه ورق سازی و قیمت خط کاغذ تماس بگیرید.

صنایع چاپ و بسته بندی شرکت چاپ کارتن بیش از 2دهه تجربه در صنعت ماشین آلات کارتن سازی ورق سازی کاغذ سازی.

با در اختیار داشتن نمایندگی چندین شرکت چینی و تایوانی انواع دستگاه فلکسو کارتن از یک رنگ تا 4رنگ تمام اتوماتیک سایز 240در120 و در تمام سازهای دیگر موجود میباشد که با کاربرسان و پارویی و زنجیری و فلکسو کارکرده ایرانی ساخت احمدی و شهید باقری و چینی موجود میباشد و انواع چاپ زنجیری تک رنگ و 2رنگ در عرض های بزرگ 140 و 160 و 2متر موجود میباشد و کلیه ماشین آلات شامل گارانتی و خدمات پس از فروش میباشند و نصب و راه اندازی و آموزش نیز میباشد. شرکت چاپ کارتن واردات و فروش دستگاه خط تولید کاغذ سازی از عرض 140 تا عرض 250 که با توان تولید کاغذ کرافت و کاغذسفید و کاغذلاینر و ایرانی و قادر به تولید 600 تن کاغذ در روز میباشد. فروش خط تولید ورق سازی 3لا و 5لا صفر و کارکرده در عرضهای مختلف فروش دستگاه لبچسب کارتن و جعبه چسبان تمام اتومات برای کارتن 3لا و 5لا و کارتن لمینتی و جعبه های E فلوت و ته قفلی و لبچسب برای انواع جعبه. فروش دستگاه دایکات فکی صفر چینی با بهترین شرایط و بهترین قیمت بابالاترین کیفیت در تمام سایزها فروش دستگاه دایکات روتاری فروش دستگاه دایکات پینگ پنگی فروش دستگاه لمینت 3/4 و اتومات و فروش لمینت دستی. فروش دستگاه چاک زن اتومات و چاک دستی سرویس شده با تیغ پرفراژ فروش دستگاه منگنه کارتن فروش انواع بسته بندی دستگاه تسمه کش…….

دستگاه چاپ فلکسو دست دوم از یک رنگ تا 4رنگ با روتاری و بدونه روتاری با تنظیمات برقی و plc موجود میباشد.

لازم به ذکر است : که تمام تعمیرات فلکسو دست دوم و نصب و راه اندازی انجام میشود و ساخت تمام قطعات دستگاه های کارتن سازی انجام میشود البته برای نگهداری دستگاه چاپ فلکسو بهتر است دستگاه را هر 4ماه یک بار گیریس کاری کرد تا بلبرنگ ها در گیریس تازه بماند و پس از اتمام کار با دستگاه حتما رنگ بین سیلندلاستیکی و آنیلوکس را تمیز بشوییم و اگر دندهای دستگاه در روغن میباشد هر 6ماه یک بار روغن دستگاه را تعویض کنیم و اگر دنده ها در روغن نیست بهتر است هر3ماه یه مقداری گیریس به آنها زده شود در تولید کارتن و زدن چاپ باکیفیت کلیشه و رنگ بزرگترین تاثیر را دارند که هرچه مرقوب تر باشد چاپ روی کارتن با کیفیت میباشد و در صنعت کارتن فلکسو بیشتر از 4رنگ نمیباشد و تمام تصاویر و چاپ های بیشتر از 4رنگ با ترکیب زده میشود و 4تا رنگ اصلی ما به ترتیب زرد و آبی و قرمز و مشکی میباشد و برای چاپ های ترکیبی میتوانیم راهنمایی کنیم و تمام اطلاعات تولید خط کارتن سازی و مشاوره و چاپ های ترکیبی را در اختیار شما دوستان قرار میدهیم. جهت کسب اطلاع از خدمات قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن را مطالعه کنید

فروش دستگاه چاپ زنجیری تک رنگ و 2رنگ چینی و ایرانی در سایزهای بزرگ و انواع چاپ فلکسو از یک رنگ تا4رنگ فول اتوماتیک کارکرده در سایزهای بزرگ دهنه 260 و 280 موجود میباشد

خریدوفروش دستگاه چاپ فلکسو از یک رنگ تا 4رنگ دستی و نیمه اتومات و فول اتومات انجام میشود.

نمونه دستگاه های چاپ فلکسو را در تصاویر بالا مشاهده میکنید.

برای دریافت لیست قیمت خط ورق و کاغذ سازی لطفا تماس بگیرید.

برای دریافت لیست قیمت دستگاه چاپ فلکسو کارتن لطفا تماس بگیرید.

انواع دستگاه فلکسو کارتن را خریداریم .

دستگاه ورق سازی(کارتن3لاو5لا):

خریدوفروش خط تولید ورق کارتن که انواع خط تولید کامل ورق سازی در عرض های مختلف موجود میباشد و و بسیاری هم خط ورق سازی کارکرده ساخت کشور آلمان و هند و روسیه و چین موجود میباشد که بسیاری از این خط های ورق سازی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشند. 3عدد خط کارکرده در چین با قیمت مناسب و در عرضهای 160 و 2متر موجود میباشد.

کلیه قطعات و لوازم یدکی برای خط تولید ورق سازی ساخته میشود و اگر خط ورق شما فقط 3لایه تولید میکند آن را تبدیل به 5لا میتوان کرد و انواع تیغ های کاتاف دستگاه ورق سازی ساخته میشود. و دستگاه ورق سازی کارکرده را خریدایم.

لازم به ذکر میباشد : دستگاه تولید ورق کارتن حداقل هفته ای یک کارشناس و یا مکانیک کار مربوط به خط تولید را لازم دارد که از تمام قسمت خط بازدید کند و سلامت خط را تایید کند و تمام موردهای دستگاه ورق سازی را برطرف کند البته شرکت مهندس رضازاده کارشناسی مربوط را میتواند انجام دهد. و کلیه نقاط که لازم به گیریس کاری میباشد انجام شود.

خریدوفروش دستگاه خط تولید ورق کارتن3لاو5لا

خط تولید ورق سازی درحال کار را خریداریم.

دستگاه چاک دستی :

خریدوفروش دستگاه چاک دستی ساخت ایران و وارداتی انجام میشود که انواع چاک دستی چینی و ایرانی صفر و کارکرده و چاک زن اتوماتیک در سایزهای مختلف با کاربر فلکسویی و تیغ ها پرفراژ و با چاک بسیار تمیز موجود میباشد. که دارای ضمانت و خدمات پس از فروش میباشد.

لازم به ذکر میباشد : دستگاه چاک کارتن دارای تیغ هایی با آلیاژ بالا و سخت کاری شده و پرفراژ و سنگ مغناطیس خورده میشود. که این دستگاه چاک زن باید به موقع روغن کاری شود و معمولا برای کارتن های بدونه چاپ استفاده میشود دستگاه چاک زن کارتن دستی و اتوماتیک میباشد.

تصاویر دستگاه چاک دستی دربالا موجود میباشد.

دستگاه دایکات فکی:

فروش دستگاه دایکات فکی چینی و ایرانی با بهترین کیفیت و تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک کارکرده و صفر در سایزهای 70*50 و60*90 و 70*100 و 80*120 و 100*140 و 110*150 و 160 موجود میباشد.

تعویض دستگاه دایکات فکی کارکرده با دایکات صفر و تحویل فوری انجام میشود و تعمیرات دستگاه دایکات فکی انجام میشود. که توان تولید کارتن 3لا و 5لا و کارتن لمینتی و فوم و گلاسه را دارد و تمام ماشین آلات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.

لازم به ذکر میباشد : دستگاه دایکات فکی برای کارتن های 3لا و 5لا و لمینتی و کارتن هایی با گرماژ بالا و انواع جعبه کاربرد بسیار عالی دارد و کارکردن با دایکات فکی دقت بالایی لازم دارد. دایکات فکی ساعتی 3000 ضرب را میتوان تولید کند و تمام دایکات فکی نیاز به روغن کاری دارد و با وزن بالا میباشند.خریدوفروش انواع دایکات فکی انجام میشود.

دستگاه خط کش برش

فروش ویژه دستگاه خط کش برش کارتن چینی با دهنه 2500 میلیمتر مجهز به سیستم تیز کن تیغه اتوماتیک و دارای 7 عدد تیغ دیسکی برای برش کارتن با سختی بالا و 12 عدد توپی خط زن کارتن با سرعت و کیفیت بالا میباشد.

ساخت و فروش دستگاه خط کش برش کارتن به صورت سری و با میز و شاسی بسیار سنگین که در تصویر مشاهده میکنید. و دارای 7 عدد تیغ 2تیکه با آلیاژ بسیار بالا و باز کردن آسان برای تیز کردن و 12 عدد خط دوبل و سیلندها سنگ محور خورده و کروم سخت میشود و بدنه ها 4 سانتی میباشد این برش 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش دارد. شرکت صنایع چاپ و بسته بندی مهندس رضازاده تعویض خط کش برش قدیمی را با صفر انجام میدهدویا خط کش برش کارکرده شما را در کمترین زمان سرویس میکند.

لازم به ذکر است : دستگاه خط کش برش کارتن سطون اول هر کارخانه کارتن سازی میباشد چون ورق کارتن که وارد کارگاه میشود اول برش و خط زده میشود و برش خورده شده توسط خط کش برش باید کاملا بدونه پلیسه کارتن باشد و کارتن را بسیار تمیز مثل کاتاف خط ورق برش زده باشد و خط اندازها باید بسیار دقیق و یک دست خط انداخته باشد.

خط کش برش تولید شده توسط شرکت چاپ کارتن با تنظیم آسان و سریع و دقت بالا و سرعت عالی میباشد.

فروش دستگاه خط کش برش دست دوم گودرزی فروش دستگاه خط کش برش دست دوم ساخت کشور تایوان فروش دستگاه خط کش برش دست دوم ساخت ماشین سازی رضازاده فروش دستگاه خط کش برش احمدی

فروش دستگاه خط کش برش کارتن ساخت ماشین سازی طهماسب پورفروش دستگاه خط کش برش ساخت شهید باقری فروش خط کش برش کارتن ساخت ماشین سازی طهماسب پورفروش دستگاه خط کش برش دست دوم قیمت مناسب کلیه ماشین آلات کارتن سازی و خط کش برش کارتن را خریداریم.

دستگاه دایکات پینگ پنگی(ریلی)

فروش دستگاه دایکات پینگ پنگی (ریلی) یا دایکات تخت که این دایکات با کیفیت بالا و سرعت بالا و کاملا بی خطر میباشد و دایکات اتوماتیک و دستی میباشد که این دایکات در سایزهای 130 و 150 و 160 و 180 و 200 و 220 و 240 میباشد و در سایزهای دیگر قابل ساخت میباشد و دارای یک سال گارانتی شرکت مهندس رضازاده میباشد. فروش دستگاه دایکات پینگ پنگی ساخت ماشین سازی طهماسب پور

دایکات کارکرده و قدیمی را با دایکات صفر تعویض میکنیم و یا سرویس کلی…… و تمام قطعات دایکات پینگ پنگی موجود میباشد و ساخت قلتک تفلن و تخته میز انجام میشود.نمونه از دایکات تولید شده در سراسر ایران و اکثر کشورهای همسایه موجود و درحال کار میباشد.

لازم به ذکر میباشد : کارایی دایکات پینگ پنگی شکل کارتن وجعبه را به صورت هندسی و یا حالت پازلی که توسط قالب ساخته شده میتوان انجام داد که توان انجام کارتن 3لا و5لا و لمینتی و E فلوت B فلوت و مقوا و جعبه را دارد که از کوچک تا بزرگ را متوان با دایکات پینگ پنگی زد.انواع دایکات پینگ پنگی کارکرده را خریداریم.

دستگاه لبچسب

اولین وتنها سازنده دستگاه چسب زن نیمه اتومات انواع جعبه وکارتن درایران قابلیت لب چسب انواع جعبه وکارتنهای ساده،مدل دار(دایکاتی)ولمینتی،دوتیکهمقوایی وپشت طوسی،سه و5لایه E/B/Cفلوتکاربرد راحت وآسان،بدون نیاز به تخصص وآموزش قابلیت لب چسب همزمان دو مدل متفاوت جعبه وکارتن ساده ومدل دار(اولین بار در ایران) قابلیت لب چسب انواع جعبه وکارتن های لمینتی یو وی وسلفون دار،بدون نیاز به منگنه وچسب های گران قیمت(اولین بار در ایران) لب چسب انواع جعبه وکارتن ازسایز200*200الی2050*950 میلیمتر سرعت تولید2000الی5000کار درساعت

* یک سال گارانتی

لبچسب برای تولید بالا در کارتن سازی کارایی بالایی دارد و توانایی چسباندن کارتن در یک ساعت 10 هزار کارتن میباشد و انواع لبچسب کارتن کارکرده و سرویس شده که دارای گارانتی میباشد موجود.

لبچسب کارتن در سایزهای متفاوت 200 و 225 و 240 و 260 میباشد که برای کارتن 3لا و 5لا و لمینتی کاربرد دارد. و لبچسب دهنه 80 و 100 و 150 برای جعبه های E فلوت و ته قفلی استفاده میشود. و چسب زن با پتو موجود میباشد.

لبچسب کارکرده و صفر برای جعبه های کوچک مثل جعبه دستمال کاغذی موجود میباشد.

و انواع قطعات و تعمیرات لبچسب کارتن پذیرفته میشود و نصب و راه اندازی و آموزش پذیرفته میشود.

تسمه گریپ برای لبچسب موجود میباشد.

لازم به ذکر است : هر سال یک بار ظرف چسب لبچسب را کاملا تمیز کرده و قطعات از بین رفته را تعویض کنیم و حدودا هر 5سال یک بار تمام تسمه های لبچسب را تعویض کنیم که بهتر و کاملا دقیق تا و بسته بندی کند و اگر تفلن ها خورده شده باشد لازم است که تعویض شود.

لمینت دستی و لمینت نیمه اتومات و تمام اتومات.

فروش لمینت دستی صفر چینی عرض 80 و 90 و 105 و 125 خریدوفروش انواع لمینت دستی کارکرده در عرض های مختلف انجام میشود و لمینت کارکرده سرویس شده در عرض های مختلف موجود میباشد فروش لمینت 3/4 و لمینت با آسانسور و تمام اتومات صفر چینی در عرضهای مختلف موجود میباشد که تمام لمینت ها دارای گارانتی و نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش میباشد. لمینت 3/4 اتومات کارکرده درعرض 110در130 بسیار سالم ساخت ترکیه قیمت مناسب و لمینت های اتوماتیک کارکرده چینی و تایوانی موجود میباشد.

خریدوفروش انواع لمینت دستی و لمینت 3/4 و لمینت اتوماتیک

انواع لمینت را خریداریم.

ارائه مشاوره تخصصی جهت راه اندازی خطوط تولید کاغذ

ارائه مشاوره تخصصی جهت راه اندازی خطوط تولید ورق کارتن 3 لایه و 5لایه لمینتی و انواع کارتن های بزرگ و کوچک

ارائه مشاوره تخصصی جهت راه اندازی واحد تولید کارتن 3لایه و 5لایه

ارائه مشاوره تخصصی جهت خرید انواع ماشین آلات خطوط تولید ورق کارتن و تبدیل کارتن

ارائه مشاوره تخصصی جهت فروش انواع ماشین آلات خط تولید ورق وکارتن و تبدیل کارتن و تشخیص قیمت واقعی دستگاه بیش از 2دهه تجربه در صنعت ماشین آلات چاپ و بسته بندی هر ساله بیش از ده ها شرکت و کارخانه کارتن سازی و ورق سازی مشاوره و خرید دستگاه و نصب و راه اندازی و آموزش و تولید انجام میشود…

صنایع چاپ و بسته بندی مهندس رضازاده بیش از 2دهه تجربه درصنعت ماشین آلات کارتن سازی و ماشین آلات ورق سازی و ماشین آلات کاغذسازی جعبه سازی هر سال بیش از ده کارخانه بزرگ و کوچک کارتن سازی را از صفر تا صد انجام میدهد که شامل مشاوره در خرید دستگاه کارتن سازی وجعبه سازی دستگاه ورق سازی و دستگاه کاغذ سازی و نصب و راه اندازی خط تولید و آموزش اپراتوری دستگاههای کارتن سازی وجعبه سازی.

مشاوره درصنعت کارتن سازی ورق سازی و کاغذسازز را انجام میدهیم و از صفر تا صد این صنعت کارتن را انجام میدهیم که از سال 80 در زمینه ماشین آلات چاپ وبسته بندی فعالیت داریم و کارخانه‌های تولید کارتن بسیار راه اندازی کرده ایم و کلیه این عوامل و کارها را از خرید دستگاه نسبت به تولید کارتن ورق و کاغذ تا تبدیل و تولید کارتن انجام میدهیم ودر شروع کارتن سازی باید گفت که 2نوع کارتن میتوان تبدیل یا همان تولید کرد

1 کارتن لمینتی

2 کارتن چاپی با چاپ تفکیکی و ترکیبی

در مورد کارتن لمینتی به دستگاهایی نیاز داریم که بتوان ورق خام را به لمینتی تبدیل کرد خط کش برش و لمینت دستی و دایکات فکی یا دایکات پینگ پنگی و تسمه کش برای شروع کارتن سازی برای کارتن لمینتی این 4 دستگاه فعلا کافی میباشد و در آینده اگر تولید و سفارش کارتن زیاد شد میتوان دستگاه های پیشرفته و صفر خریداری کرد

در مورد کارتن چاپی به دستگاه فلکسو یا چاپ از تک رنگ تا4رنگ که وابسته به کارتن مورد نیاز باید خریداری کرد و این دستگاه ها با سرعت و سایز متفاوت میباشد و به خط کش برش و تسمه کش نیاز میباشد و در مورد دستگاه لبچسب کارتن باید گفت در تولید به بیش از 4 یا 5 هزارتا از لبچسب استفاده شود هم در لمینت و هم در چاپی……

وحدودا به بیش از 200 متر سوله یا کارگاه باید باشد و سوالات دیگر و برای کسب اطلاعات بیشتر اینجانب با بیش از 15 سال تجربه در صنعت ماشین آلات کارتن سازی و خدمات کارتن سازی در خدمت شما دوستان گرامی هستم

مشاوره برای شروع کارگاه کارتن سازی و کسب اطلاعات برای کارتن سازی و جعبه سازی و کلیه دستگاهای کارتن سازی کارکرده و صفر موجود میباشد.

مشاوره برای صنایع دستگاه کارتن سازی و مشاوره برای خریدوفروش دستگاه کارتن سازی انجام میدهیم.

 

قسمت سود ودرآمد و قسمت خدمات را مطالعه کنید اطلاعات کامل میباشد.

فروش خط کامل کارتن سازی: شامل دستگاه برش کارتن دستگاه چاپ کارتن دستگاه دایکات و چاک زن آماده نصب وراه اندازی میباشد این دستگاه های کارتن سازی دست دوم و درحال کار هستن…

فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی: شامل دستگاه چاپ 2رنگ تمام اتومات دستگاه برش ساخت ماشین سازی رضازاده دستگاه لبچسب تمام اتومات دستگاه دایکات میباشد این خط تولید کارتن دارای گارانتی شرکت جاپ کارتن میباشد

1 دیدگاه

  1. مرکز چاپ ایده گچساران گفت:

    با تشکر از اطلاعات مفیدتان لطفا قیمت دستگاه های تولید جعبه پیتزا را ایمیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مدیریت