فروش دستگاه چاک دستی وچاک زن اتومات کارتن

فروش دستگاه خط کش برش کارتن
فروردین ۱, ۱۳۹۶
روش تولید کارتن
فروردین ۲۲, ۱۳۹۶

ساخت و فروش دستگاه چاک دستی و چاک زن اتومات کارتن

دستگاه چاک دستی کارتن یا دستگاه چاک زن اتومات کارتن توان تولید انواع کارتن ۳لایه و کارتن ۵لایه با تنظیمات ساده و سریع را داراست. کارکردن با دستگاه چاک دستی بسیار آسان و بدون نیاز به آموزش میباشد اما شرکت چاپ کارتن با اینکه این دستگاه نیاز به آموزش ندارد و هم چنین دستگاه های دیگر کارتن سازی اما آموزش تمام دستگاه های کارتن سازی را انجام میدهد. خرید و فروش دستگاه کارتن سازی ، نحوه تولید کارتن جعبه و راه اندازی خط تولید کارتن سازی و دستگاه تولید کارتن، قیمت دستگاه کارتن سازی، تعمیرات و ساخت قطعات دستگاه کارتن سازی.

کارایی دستگاه چاک زن کارتن

دستگاه چاک دستی کارتن در تمام کارتن سازی یا جعبه سازی ها وجود دارد به چند دلیل: در تولید، کارتن سازی یا جعبه سازی اکثر مشتری ها سفارش هایی دارند که مثل جعبه کفش، پس از تولید جعبه مشتری نیاز به کارتن مادر برای جعبه ها دارد اما تیراژ کارتن مادر بسیار کم است و برای اینکه تولید کننده مشتری مداری کند مجبور به تولید کارتن مادر نیز میباشد و برای تولید کارتن بزرگ استفاده از دستگاه چاک دستی به صرفه میباشد تا یک دستگاه چاک زن اتومات یا قسمت چاک دستگاه چاپ فلکسو را بخواهیم تنظیم کنیم. البته در تولید همه ی کارتن ها دستگاه چاک دستی راحت و به صرفه میباشد و قیمت دستگاه چاک دستی خیلی کمتر از قیمت دستگاه چاک اتومات میباشد. بیشتر استفاده از دستگاه چاک دستی برای کارتن های سایز بزرگ مثل کارتن یخچال و کارتن تلوزیون و کارتن های تیراژ پایین میباشد. برای تولید کارتن در کارگاه کارتن سازی نیاز به دستگاه چاک زن کارتن داریم که خط تولید کارتن را در کارخانه کارتن سازی تکمیل کنیم. قیمت دستگاه تولید کارتن(چاک زن) بسیار مناسب میباشد.

دستگاه چاک زن اتومات کارتن

دستگاه چاک زن اتومات کارتن بیشتر برای کارتن های بدون دایکات و تیراژ بالا استفاده می شود ،چون کارتن فقط نیاز به چاک زدن با دستگاه چاک زن دارد مثل تولید کارتن خیار و کارتن تخم مرغ کارتن کدو وکارتن مادر (کارتن هایی که چندین جعبه کوچک داخلشان قرار میگیرد کارتن مادر گفته میشود) دیگر کارتن ها که تیراژ و سفارش بالا میباشد و ابعاد بزرگ میباشد مثلا ۲متر طول کارتن باشد یا عرض کارتن ۲متر باشد باید با دستگاه چاک زن زده شود البته کارتن های کوچک هم باید با دستگاه چاک زده شود درواقع هر کارتنی که دایکات نشود باید با دستگاه چاک زده شود

روش تولید و کارکرد دستگاه چاک زن

در نصب و راه اندازی دستگاه چاک اتومات و چاک دستی دقت کنید، حتما دستگاه تراز باشد و حتما اپراتور حرفه ای و بلد دستگاه چاک را نصب کند و شخص یا شرکتی که دستگاه چاک دستی یا دستگاه چاک اتومات را خریداری کردید حتما خودش دستگاه را نصب کند و برق بزند تا مشکلی برای دستگاه چاک دستی یا دستگاه چاک اتومات پیش نیاد یکی از حساس ترین دستگاه های کارتن سازی دستگاه چاک میباشد، در حین تولید کارتن چه در دستگاه چاک دستی چه در دستگاه چاک اتومات به دستگاه بسیار فشار وارد می کند و احتمال شکستن تیغ دستگاه بالا میرود. حتما پس از بستن سایز در دستگاه چاک قسمت پیچ و مهره های تیغ را کاملا محکم کنید. دستگاه چاک چه دستی چه اتومات قسمت چاک کارتن را میزند و دارای گوشه زن میباشد که در دستگاه چاک بودن گوشه زن بسیار مهم است. گوشه زن قسمت چسب خورده کارتن میباشد. پس از زدن چهار خط کارتن طول و عرض کارتن مشخص میشود و طبق همون خط میتوان دستگاه چاک دستی را تنظیم کرد. در دستگاه چاک اتومات طبق نمونه کارتن یا سایزی که داریم طول و عرض را تنظیم می کنیم و در کارتن ۲تا طول داریم ۲تا عرض و قسمت ارتفاع کارتن وسط کارتن میباشد یعنی بین دوتا درب کارتن که تا می شود.

سوال درباره دستگاه چاک زن

در هنگام تولید کارتن در دستگاه چاک اتومات وقتی تیغ نری بین تیغ مادگی قرار میگیرد صدای عجیبی دارد؟ احتمال دارد پیچ قسمت تیغ نری شل شده باشد یا کندگی که تیغ نری را نگه داشته شل شده اما بیشترین احتمال برای بیش از حد فیکس(fix) بودن تیغ نری و مادگی میباشد که در حین درگیر شدن فشار زیادی را تحمل میکند و حتما با تعمیرکار یا از شخصی که دستگاه چاک را خریداری کرده اید اطلاع دهید تا فورا دستگاه را عیب یابی کند و مشکل دستگاه را برطرف کند که اگر تیغ دستگاه چاک زن تحت فشار باشد احتمال شکستن دارد ، در دستگاه چاک دستی فقط پیچ های نگهدارنده و پیچ تیغ باید سفت باشد.شرکت چاپ کارتن تا یک سال دستگاه های دست دوم و صفر را یکسال گارانتی و ۱۰ سال تامین قطعات و خدمات پس از فروش میدهد که دیگه شما عزیزان نگران این نباشید که اگر بعد چند سال دستگاه مشکلی داشت به کجا زنگ بزنم و چیکار کنم اما شرکت چاپ کارتن تمام اینکار ها را برای مشتری های خودش انجام میدهد.

قیمت دستگاه چاک دستی و چاک زن اتومات کارتن

دستگاه چاک دستی یا اتومات تولید شده توسط شرکت چاپ کارتن دارای شاسی بسیار سنگین و تیغ هایی با آلیاژ spk که با درصد سختی متوسط (درصد سختی کم باشد تیغ زود از بین میرود و درصد زیاد باشد تیغ زود شکسته میشود) دستگاه های چاک دستی یا اتومات صفر و کارکرده شرکت چاپ کارتن دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط و ۱۰ سال خدمات پس از فروش و تامین قطعات و لوازم پس از فروش میباشد. قیمت دستگاه چاک دستی و قیمت دستگاه چاک اتومات باهم اختلاف زیادی ندارد.

  • (تصاویر دستگاه چاک زن کارتن را نیز مشاهده میکنید. فروش دستگاه چاک دستی کارتن. فروش دستگاه چاک اتومات کارتن)

 شرکت چاپ کارتن ساخت تمام قطعات دستگاه چاک دستی یا اتومات، تیغ، گوشه زن، تعمیرات و تعویض قطعات و تعویض دستگاه چاک انجام می دهد.( اطلاعات بیشتر درباره تعمیرات و ساخت قطعات دستگاه کارتن سازی قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن میباشد.شرکت چاپ کارتن توصیه میکند برای شروع و راه اندازی خط تولید کارتن ابتدا چون سفارش کارتن کم است از دستگاه چاک دستی استفاده شود و بعد ها که سفارش کارتن زیاد شد به خط تولید دستگاه چاک اتومات اضافه کنید و از نظر اقتصادی هم به صرفه تر است .فروش دستگاه چاک زن دست دوم ،خرید و فروش دستگاه کارتن سازی دست دوم و صفر، لیست قیمت دستگاه کارتن سازی ، راه اندازی خط تولید کارتن،فروش ماشین آلات تولید کارتن 

آخرین به روز رسانی :۱۳۹۸/۱۲/۲۴

2 دیدگاه ها

  1. حسن اسدپور گفت:

    با سلام
    برای تولید کارتن تخم مرغ-جعبه شیرینی-جعبه پیتزا و … با تیراژمتوسط چه دستگاه هایی نیاز است و قیمت دستگاه ها چقدر می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code