روش تولید کارتن

فروش دستگاه چاک دستی وچاک زن اتومات کارتن
فروردین ۱, ۱۳۹۶
فروش دستگاه چاپ کارتن وجعبه
فروردین ۳۱, ۱۳۹۶
فروش دستگاه تولید کارتن

فروش و راه اندازی دستگاه های تولید کارتن و جعبه

فروش دستگاه کارتن سازی

بسیاری از شغل های داخل ایران درآمد خوبی دارند و افرادی که دارای این مشاغل اند جزء پردرآمدترین ها هستند ، بررسی شغل های پردرآمد ارتباطی به فیش حقوقی و مسائل پیش آمده اخیر ندارد، توجه کنید دوستان اگر شما به هر شخصی که پولدار است و شغل پر درآمدی دارد به گذشته اش نگاه کنید او هیچ سرمایه و هیچ شغل پر درآمدی نداشته، ۹۹% افراد که دارای شغل پردرآمد هستند ابتدا و اوایل کارشان روی شغل مدنظر هیچ اطلاعات و هیچ سرمایه ای نداشته اند و فقط قدرت ریسک بالایی داشتند و خود را قادر و توانا به انجام همچون شغلی میدانستند، حتما بارها دیده اید که دوست یا اقوامی با مدرک فوق لیسانس بیکار است! حالا مدرک هر رشته ای میخواهد باشه! واقعا چرا؟ علت چیه؟ شما ۱۰سال یا ۱۵ سال درس بخونید که آخرش بیکاری و بدون هیچ شغلی؟؟  ایران به اندازه کافی دانشجو دارد ولی اولویت برای استخدام در جایی با نزدیکان و آشنایان است، اما در شغل و راه اندازی شغلی پردرآمد همه چیز به خود شما بستگی دارد مانند شرکت کارتن سازی یا شرکت تولید کارتن که سود و درآمد را با فلان درصد میکشید روی کارتن، بسیاری از مشاغل قیمت کالا هایشان از نظر سود دهی مقطوع است اما هستند شغل هایی که کالای تولید شده قیمتش توسط تولید کننده تنظیم و تعیین میشود مانند شرکت کارتن سازی، چون بعضی از کارتن ها برای تولید زمان بیشتری میخواهند یا بعضی از کارتن ها برای تولید به نیروی بیشتری نیاز دارند یا برای بعضی از کارتن ها مواد مصرفی مثل رنگ چاپ روی کارتن و چسب سیلیکات برای کارتن لمینتی بیشتر مصرف میشود بنابراین قیمت کارتن و سود و درآمد کارتن یا دستمزد کارتن سازی مشخص نیست و دست خود شماست، چند روز پیش در سایت دی جی کالا دیدم کارتن میفروشند برایم خیلی جالب بود کارتن مثلا ۵عدد را ۹۵۰۰۰ تومان میفروختن یا ۱۰ عدد را از ۱۲۵۰۰۰ تا ۲۳۰ هزار تومان میفروختن یعنی قیمت یک عدد کارتن دونه ای حدودا ۱۵۰۰۰ تومان واقعا با چند درصد سود محاسبه کردن؟؟ البته شرکت دی جی کالا فقط یک دلال است و هیچ قطعه و هیچ لوازمی را ندارد و نه تولید میکند فقط با تولید کننده ها قرارداد دارد.

دوستان توجه کنید:

امروزه برای داشتن کسب و کار و شغل خوب و درآمد رضایت بخش، نیاز به شغلی داریم که واقعا در جامعه طرفدار داشته باشد یا فعالان زیادی داشته باشد و حتی از نظر من اگر سود و درآمد هم کم بود حداقل خاموشی نداشته باشد و چرخه تولید دائم درحال فعالیت و تولید باشد. اگر تحقیق درباره صنعت کارتن انجام داده باشید یا به گذشته و سابقه کارتن سازی نگاه کنیم متوجه میشویم کارتن سازی جزء شغل های پردرآمد هم اگر نباشد حداقل جزء شغل های سریع چرخ است یعنی تولید این همه قطعات و تولید این همه لوازم از جعبه پیتزا بگیر تا کارتن یخچال و تمام لوازم مصرفی که داخل کارتن میباشند و بنابراین مصرف کارتن در کشور ایران بالاست البته در تمام جهان مصرف کارتن بالاست چون چرخه کارتن سازی و مصرف کننده های کارتن دارای سرعت عمل بالایی هستند، یکی از دلایل سرعت بالا بودن چرخه کارتن سازی این است که چون با مواد غذایی سروکار دارد و دلیل دوم در فروشگاه ها و لوازم خانگی نگاهی به قفسه ها بکنیم کارتن را میبینیم.

گذشته کارتن سازی

در گذشته با کم بود تکنولوژی و نبودن فضاهای مجازی در سطح کشور کارتن سازهای خیلی کمی بودند که میشد به راحتی آنها را یافت یا حتی در ارتباط بود. اما امروزه که شرکت های تولید کارتن زیاد شده است پس کار کارتن سازی الان چگونه میباشد؟ به نظر من منطقی نیست که بگیم فقط کارتن سازی زیاد شده خب تمام شغل ها و تولید کننده ها زیاد شدن پس مصرف کننده کارتن هم زیاد شده و حتی کارتن به کشور های عراق و افغانستان و ارمنستان و انگلیس و کشور باکو و دیگر کشورها صادر میشود.

چندین دلیل برای اینکه کارتن سازی همیشه فعال است:

۱_ سود و درآمد کارتن سازی ۲_ اگر درآمد تولید کارتن کم باشد حداقل خاموش نمیشود و ادامه دارد ۳_ کارتن سازی جزء ۵شغل برتر کشور است ۴_ تولید کننده مواد غذایی بیشتر شده که مصرف کارتن بالایی دارند ۵_ تولید کننده مرکبات و صادرات بیشتر شده که مصرف کارتن بالایی دارند ۶_ رشد جمعیت و مصرف بالای کالاهایی که داخل کارتن هستند مانند مواد غذایی و لوازم خانگی ۷_ تولید کننده های قدیمی توانستند کارتن ضایعات را بازیافت کنند و دوباره به چرخه تولید بیاورند۸_ قیمت دستگاه های تولید کارتن ۹_ قیمت یک خط تولید کارتن وجعبه و هزینه کل دستگاه های خط تولید کارتن و راه اندازی و نصب و آموزش رایگان ۱۰_ تولید کارتن ساده است۱۱_ اکثر لوازم بهداشتی یا دارویی و لوازم یدکی که در گذشته بسته بندی نداشتند امروزه داخل کارتن و جعبه های شکیل هستند ۱۲_ صنعت کارتن سازی همچون چرخه زندگی وابسته به صنایع غذایی و کشاورزی و مواد مصرفی میباشد که هیچگاه خاموشی ندارد ۱۳_ شغل یا صنعت کارتن سازی انتها ندارد…و دلایل دیگری میباشد که توانسته است این شغل ساده شرکت کارتن سازی را حفظ کند.

شما قصد خرید کالا یا لوازم دارید!

وقتی وارد یک فروشگاه میشوید با دقت به نوشته های روی کارتن و جعبه نگاه میکنید که چه نوشته است و از روی کارتن دوست دارید داخل آن را حدس بزنید و خریدار کارتن هم آن جعبه یا کارتن را بسیار شکیل از کارتن ساز سفارش داده تا جلب توجه کند و همین طور میشود و شما آن کالا را خریداری میکنید و پس از آمدن به خانه وقتی جعبه را باز میکنید اولین کاری که انجام میدهید کارتن را به سطل زباله انداخته و فقط به کالای خریداری شده توجه دارید یا مثلا جعبه خرما یا جعبه پیتزا ،پس قبل از خرید، جعبه یا کارتن توجه تان را جلب میکند ولی پس از خرید اولین کاری را که انجام میدهید جعبه پیتزا را به سطل زباله روانه میکنید و کمتر از ۳ماه همان کارتن یا جعبه که در سطل زباله انداخته اید دوباره در فروشگاه با ظاهری زیباتر ایستاده است. بسیار جالب است این چرخه تولید کارتن کاملا واضح است که چرا کارتن سازی جزء شغل های فعال است و قیمت دستگاه های کارتن سازی نسبت به درآمد و تولید کارتن واقعا مناسب است، البته دستگاه تولید کارتن تمام اتومات قیمت بالایی دارد و هزینه راه اندازی خط تولید کارتن کمی بالاست که درباره دستگاه کارتن سازی و خط تولید کارتن و خرید دستگاه های کارتن و قیمت دستگاه تولید کارتن ،خرید و فروش ماشین آلات تولید کارتن دست دوم و صفر و کارگاه کارتن سازی در قسمت های دیگر سایت نوشته ایم. لازم به ذکر است پس از اوضاع گرانی دلار ۹۹% کارتن سازی نقدی شده است یعنی ورق خام را نقدی خریداری میکنند و پس از تبدیل و تولید نقدی میفروشند که حتی ۹۰% از مصرف کننده های کارتن موقع سفارش کارتن حداقل نصف مبلغ را میدهند.

روش تولید کاغذ

خریداران ضایعات کاغذ و کارتن پس از جمع آوری آخال از سطح شهر با دستگاه پرس آخال همه نوع ضایعات کارتن و کاغذ را در وزن های مختلف پرس کرده و به کارخانه کاغذ سازی میفروشند که ضایعات را بازیافت میکنند و به کاغذ کارتن تبدیل میشود.

روش تولید کارتن از کاغذ

پس از تولید کاغذ، کارخانه کاغذ سازی کاغذ را به صورت رول به کارخانه تولید کارتن ، ورق کارتن را ارسال میکند.لازم به ذکر است: کارخانه تولید ورق کارتن همان کارخانه یا کارگاه تولید کارتن۳لایه و ۵لایه است که کارخانه ورق سازی نام دارد و قادر به تولید کارتن ۳لا و ۵لا و ورق سینگل در سایزهای مختلف را دارد.کارخانه تولید کارتن با سفارش های بالایی که دارد در جهت پاسخ گو بودن به مشتری باید هرنوع کارتن را تولید کند و توان تولید کارتن در سایزهای مختلف و توان تولید کارتن در جنس های مختلف را داشته باشد و همه جنس کاغذ کارتن در ایران تولید نمیشود البته تولید میشود اما بسیار کم و جواب گویه تمام شرکت های کارتن سازی نیست و کارخانه های تولید کارتن مجبور به واردات کاغذ از کشور های همسایه می شوند. خلاصه کارگاه تولید کارتن پس از دریافت کاغذ از کارخانه در چند قسمت دستگاه رول را قرار میدهد و خط را آماده تولید کارتن ۳لایه و ۵لایه می کند و به کارگاه تولید کارتن که کارتن سازی یا جعبه سازی نامیده شده ارسال میکند.

دستگاه های تولید کارتن

در کارگاه کارتن سازی طبق سفارشاتی که دارند با محاسبات کارتن، سایز و جنس مربوط را به کارخانه تولید کارتن یا ورق سازی ارسال می کنند. پس از دریافت کارتن خام در ابتدا با دستگاه تولید کارتن(خط کش برش) به سایز دلخواه کارتن برش و خط زده می شود. اگر کارتن چاپی باشد با دستگاه تولید کارتن (چاپ قلطکی) یا دستگاه چاپ زنجیری روی کارتن به شکل های مختلف چاپ زده میشود و با دستگاه تولید کارتن (دستگاه چاک زن) قسمت چاک کارتن زده می شود. قسمت چسباندن کارتن را معمولا در اکثر کارتن سازی ها با دست انجام میشود اما با دستگاه لبچسب هم میتوان زد. این توضیحات چکیده ای از دستگاه های تولید کارتن در کارگاه کارتن سازی بود. (توضیحات  کامل و بسیار مفید را در قسمت مقالات یا درصفحه اصلی قسمت اطلاعات کارتن سازی و سود و درآمد کارتن سازی نوشته ایم) این نکته قابل ذکر است که شرکت چاپ کارتن(مواد اولیه) ورق خام کارتن را خود معرفی میکند تا از بهترین مواد برای کارتن استفاده کنید و با قیمت مناسب

اطلاعات درباره دستگاه های کارتن سازی

پس از دستیابی به کارتن خام و با استفاده از دستگاه کارتن سازی (دستگاه خط کش برش) کارتن را برش زده و با دستگاه لمینت کارتن یا سینگل را به پوستر چسبانده و پس از خشک شدن با دستگاه تولید کارتن (دستگاه دایکات پینگ پنگی) کارتن را به اشکال مختلف تولید کرده و با دستگاه تسمه کش کارتن را بسته بندی میکنیم و اگر کارتن چاپ و چاک خواست با دستگاه چاپ و دستگاه چاک انجام میدهیم.

درباره ما

(خط کامل دستگاه های کارتن سازی: شامل دستگاه خط کش برش،دستگاه چاپ  ،دستگاه چاک زن،دستگاه دایکات پینگ پنگی،دستگاه تسمه کش و دستگاه لمینت همراه با نصب و راه اندازی و آموزش کارتن سازی رایگان و آموزش کار کردن با دستگاها میباشد. قیمت دستگاه تولید کارتن).خرید و فروش دستگاه کارتن سازی صفر و دست دوم،فروش ماشین آلات تولید کارتن،فروش دستگاه های کارتن سازی،راه اندازی خط تولید کارتن.

در صفحه اصلی قسمت سود ودرآمد کارتن سازی و اطلاعات مفیدی درباره کارتن سازی و جعبه سازی میباشد که تمام سوالات پایین را نوشته ایم و تمام وکمال توضیح داده ایم ،قسمت مقالات و خدمات سایت چاپ کارتن ارزش مطالعه دارد.

خرید ماشین آلات کارتن سازی، خرید خط تولید کارتن، راه اندازی خط تولید کارتن، چگونه کارتن سازی راه اندازی کنم، سود و درآمد کارتن سازی چقدر است، چقدر سرمایه برای راه اندازی کارتن سازی نیاز دارم، چند متر فضا برای تولید کارتن لازم است، برای شروع کارتن سازی چند دستگاه لازم دارم، چندتا نیروی کار برای تولید کارتن لازم دارم، قیمت دستگاه کارتن سازی، قیمت خط تولید کارتن، هزینه دستگاه کارتن سازی و راه اندازی خط تولید کارتن و جعبه، با دستگاه کارتن سازی در روز چندتا کارتن میشود تولید کرد، و کلی اطلاعات مفید نوشته شده است…

 جواب تمام این سوالات در صفحه اصلی قسمت سود و درآمد کارتن سازی نوشته ایم.

لینک کانال تلگرام http://t.me/chapcarton

 شماره تماس:

رضازاده  ۰۹۱۲۷۹۱۲۱۷۰           ۰۹۱۲۴۱۵۱۳۰۵

 آیدی تلگرام برای پرسش و پاسخ  chapcarton1@

آخرین به روز رسانی ۱۳۹۸/۱۲/۲۴

115 دیدگاه ها

 1. تقی زاده گفت:

  سلام وقت بخیر
  قصد راه اندازی خط تولید کارتن سازی و خرید دستگاهی که بتوانم کارتن خرما و جعبه های خرما تولید کنم

  • modir گفت:

   سلام.
   درصفحه اصلی درباره دستگاه های لازم جهت تولید هرگونه کارتن را توضیح داده ایم و لیست قیمت دستگاه های کارتن سازی به ایمیل شما ارسال شد

 2. مهدی دانش گفت:

  سلام خسته نباشید وقت بخیر
  من علاقه مندم یک کارگاه تولید کارتن راه اندازی کنم لطفا در مورد تعداد دستگاه های لازم برای شروع کار و قیمت آنها ،مقدار فضای لازم و سایر شرایطی که نیاز هست مرا راهنمایی بفرمایید از توجه شما قبلا سپاسگذاری می کنم.

 3. مهدی دانش گفت:

  همچنین در این مورد هم راهنمایی بفرمایید که آیا بانک ها در اعطای وام بانکی برای این کار همکاری می کنند یا خیر و آیا اصولا می توان روی وام بانکی حساب کرد یا خیر؟

  • modir گفت:

   سلام.
   درباره فضای لازم و دستگاه های لازم جهت شروع کارتن سازی و اطلاعات لازم را نوشته ایم…
   اما برای دریافت وام و تحصیلات بله برای راه اندازی کارتن سازی میتوان وام گرفت و با ارائه پیش فاکتور شرکت همکاری لازم را بانک ها انجام میدهند
   ولی از نظر ما برای شروع وام نباشد بهتر است، وام زمانی بسیار مناسب است که سفارشات و تولید کارتن بسیار بالاست و نیاز فوری به دستگاه های فول اتومات داریم درضمن برای شروع کارتن سازی هزینه زیادی نمیخواهد…

 4. امید گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  ممنون بابت اطلاعات مفیدتون
  برای ایجاد یک خط تولید کارتن سازی چقدر سرمایه لازمه
  ممنون میشم لیست قیمت دستگاهاتون رو برام بفرستین.

 5. مهدی گفت:

  سلام
  لیست قیمت دستگاه های کارتن سازی به ایمیل ما ارسال کنید
  پیشاپیش تشکر میکنم

 6. باعرض سلام و تشکر بابت اطلاعات مفیدتون
  لطفا لیست انواع قیمت و کاتالوگ خط تولید کارتن رو ارسال بفرمائید.
  باتشکر

  • modir گفت:

   سلام.
   لیست قیمت ماشین آلات کارتن ارسال شد.
   فیلم و تصاویر تک تک دستگاه ها در گروه تلگرام کارتن سازی میباشد.

   • علی گفت:

    سلام ببخشید میخاستم بدونم حداقل با چه بوجه ای میشه ی کارگاه راه اندازی کرد و قیمت دستگاهاتون و این ک شما با شرایط هم دستگاه هارو میفروشین

 7. ارش طاهریان گفت:

  سلام
  لطفا لیست قیمت دستگاهای مورد نیاز جهت راه اندازی خط تولید با کیفیت دستگاه بالا و همچنین کاتالوگ را ارسال فرمایید

 8. ناصر رضایی گفت:

  با سلام
  قصد دارم یه خط کامل تولید کارتن راه بندازم.از جمع اوری کاغذ باطله تا خمیرگیری و تولید جعبه و کارتن.
  لطفا راهنماییم کنین و لیستی از قیمتها را برام ارسال کنین.
  با تشکر

 9. مسعود گفت:

  عرض سلام و خسته نباشید
  ممنون میشم لیستی از حداقل دستگاهای لازم برای راه اندازی خط تولید کارتن (کارتن کاشی هدفه) رو برام ارسال کنین.
  تشکر.

 10. امیر گفت:

  سلام

  لیست قیمت دستگاه ها رو می خواستم به صورت کامل… همچنین لیست قیمت دستگاه های کارکرده… با تشکر

 11. amir گفت:

  سلام
  لطفا لیست قیمت دستگاه ها ، هم نو و هم کارکرده رو برای بنده هم ارسال کنید
  با تشکر

 12. مسعود گفت:

  سلام- درخواست لیست قیمت دستگاها رو داشتم- ایمیلی برام نیومد- اگه امکانش هست مجدد ارسال کنید. تشکر

 13. مسیح گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید،
  قصد راه اندازی خط تولید کارتن را دارم، لطفا لیست قیمت های دستگاه های نو و کارکرده خط کامل تولید کارتن را به ایمیلم بفرستید
  با تشکر

 14. ناصرباوی گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  ممنون بابت اطلاعات مفیدتون
  برای ایجاد یک خط تولید کارتن سازی چقدر سرمایه لازمه
  ممنون میشم لیست قیمت دستگاهاتون رو برام بفرستین.

 15. شهاب گفت:

  با سلام
  سرمایه ی مورد نیاز برای راه اندازی یک خط تولید کامل تولید جعبه و کارتن به همراه چاپ چقدر باید باشد؟
  همچنین سودآوری این کار با توجه به سرمایه تزریق شده تا چه حدی می تواند باشد؟

 16. گلشن گفت:

  با سلام لطفا لیست قیمت دستگاههای نو و کارکرده و نیز دستگاههای مورد نیاز برای شروع کار رو برام ارسال کنید .ممنون

 17. دانیال گفت:

  با سلام
  سرمایه ی مورد نیاز برای راه اندازی یک خط تولید کامل تولید جعبه و کارتن به همراه چاپ چقدر باید باشد؟
  همچنین سودآوری این کار با توجه به سرمایه تزریق شده تا چه حدی می تواند باشد؟

 18. mah1993 گفت:

  با سلام و خسته نباشید…
  ممنون بابت مطالب فوق العاده موجود در سایت شما… من و همسرم قصد راه اندازی یک خط تولید داریم لطفا مقدار سرمایه اولیه و قیمت دستگاه های خط تولید را برای ما ایمیل کنید… با تشکر از لطف شما…

 19. اورنگ گفت:

  با سلام
  لطفا لیست قیمت دستگاههای کارتن سازی بهمراه تخمین میزان سوددهی و بازار فروش را برایم ارسال فرمایید.با سپاس

 20. فرهاد گفت:

  باسلام
  از اطلاعات مفیدتون سپاسگذارم
  لطفا لیست حداقل دستگاه ها برای شروع کارتن سازی رو به همراه قیمت برام ارسال کنید
  باتشکر

 21. فرهاد گفت:

  لطفا در صورتیکه دستگاه های مذکور از نوع کارکرده و دست دوم نی موجود میباشد، قیمت ارسال نمایید
  باسپاس فراوان

 22. ali گفت:

  چقدر هزینه و فضا برای کارتن میوه میخاد؟؟

 23. میلاد گفت:

  سلام. لطفاً لیست دستگاه های مورد نیاز و قیمت را برام ایمیل بزنید. تشکر

 24. مهدی گفت:

  با سلام . سوالی که به ذهنم رسید و مرتبط با کاری هست که میخوام راه اندازی کنم و اون سوال اینه که آیا کارتن ها ضمانت دارند که در صورت تماس با مواد غذایی ، باعث آلودگی اونها نشند. آیا استاندارد یا تقسیم بندی در این زمینه از تولید جعبه های مواد غذایی مثل شیرینی و پیتزا و … وجود داره یانه. در آخر هم ممنون میشم که لیست قیمت دستگاه هاتون رو برام ارسال کنید . باتشکرم

  • modir گفت:

   سلام.
   قطعات و لوازم مصرفی در هیچ جای دنیا ضمانت ندارد فقط زمانی ضمانت دارد که اشتباهی صورت گرفته باشد مثلا شما ورق خام کارتن را سفارش داده اید و تولید کننده ورق اندازه آن را کوچک یا بزرگتر تحویل بدهد در آن زمان حتما ورق شما تعویض خواهد شد. و مورد دوم درباره آلودگی مواد غذایی باید گفت زمانی که کارتن خام درحال درست شدن است مواد نگهدارنده ای به آن اضافه میشود که خود کارتن تا حداقل ۳ماه بوی خوبی دارد و مرکبات ، خوراکی یا پیتزا که داخل کارتن قرار میگیرد بدونه آلودگی میباشد نکته اینجاست جنس کارتن و جعبه های مواد غذایی و بهداشتی( پیتزا،شیرینی) با کارتن های بخاری و یخچال یا جعبه های لوازم برقی تفاوت دارد.

 25. افشین گفت:

  سلام من یه سرمایه ای دارم چپند وقت دنبال یه کسب و کارم.میشه لیست قیمت هارو بفرستین ببینم با بودجه من همخونی داره یا نه.ممنون میشم

 26. کریمی گفت:

  با سلام خدمت مدیریت محترم سایت و ممنون از اطلاعات و خدمات تخصصی که ارائه می دهید.
  بنده سرمایه ی محدودی دارم و قصد راه اندازی کارگاه کارتن سازی رو دارم اما نمیدونم هزینه ی ماشین آلات و خط تولید چقدر هست و نیاز به چه امکاناتی دارم.
  لطف میکنید قیمت راه اندازی خط تولید و ماشین آلات مورد نیاز رو برای من ایمیل کنید؟!
  متشکرم

 27. sina گفت:

  با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
  لطف میکنید قیمت راه اندازی خط تولید و ماشین آلات مورد نیاز رو (آکبند و دست دوم) برای من ایمیل کنید؟!
  ممنون

 28. Mohammad گفت:

  سلام،
  قیمت دستگاه و مقدار زمین مورد نیاز برای احداث کارخانه کارتن سازی رو ممنونم ارسال کنید.از تولید ورق کارتن تا تولید خود کارتن کامل ممنونم

  • modir گفت:

   سلام.
   اطلاعات درباره کارتن سازی قسمت سود ودرامد نوشته شده و اطلاعات درباره تولید ورق قسمت ورق سازی نوشته شده قیمت دستگاه تولید ورق هم همونجا نوشته شده و قیمت دستگاه های کارتن سازی ارسال شد.

 29. ashkan گفت:

  سلام
  لطفا لیست دستگاه ها برای شروع کارتن سازی رو به همراه قیمت برام ارسال کنید

 30. shahram گفت:

  با عرض سلام خدمت شما
  من قصد راهندازی یک واحد تولید جعبه و کارتن رو دارم بنا به موقعیت منطقه ونبود کارگاه جعبه وکارتن و افتتاح و راه اندازی کارخانه های مخطلف در این منطقه قصد تولید جعبه و نایلکس های چاپدار رودارم ممنون می شم اطلاعات قیمت دستگاههای بروز و اتومات رو برای من بفرستید

  • modir گفت:

   سلام.
   دستگاه هایی که ما تولید میکنیم فقط برای کارتن سازی و جعبه سازی است و برای نایلکس نیست…
   مقداری اطلاعات درباره کارتن سازی ارسال شد.

 31. مسعود گفت:

  سلام،
  قیمت دستگاه و مقدار زمین مورد نیاز برای احداث کارخانه کارتن سازی رو ممنونم ارسال کنید.sepas

 32. خانم.ش گفت:

  سلام خسته نباشید من خانم هستم ومدتی است درفکرراه اندازی یک کارگاه تولیدی کوچک هستم که بتوانم باسرمایه کم راه اندازی کنم وگسترش بدهم.خیلی درزمینه های مختلف تحقیق کردم کارتن سازی بنظرم خیلی خوب اومد.آیا میتونم راه اندازی کنم ازیه کارگاه ساده؟ومیشه لطفا سرمایه موردنیازبرای شروع درحدکم روبهم بگین وهمینطورقیمت خریددستگاه اولیه؟خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین

  • modir گفت:

   سلام.
   ۱۰درصد از کارتن سازها خانم هستن، اطلاعات کامل قسمت سود ودرامد در صفحه اصلی نوشته شده و قیمت ها ارسال شد.

   • خانم.ش گفت:

    باسلام جناب بله من هم امیدوارم باکمک وهمیاری شمابتونم آخه هیچ تجربه ای ندارم وازسایت شماخیلی وقته دارم مطالعه میکنم وتصمیم به خریددستگاه ازشمارادارم خدابخواد .ولی متاسفانه به ایمیل من هیچ پیامی ارسال نشده دررابطه باقیمت دستگاه ممنون میشم پیگیری بفرمایین

 33. خانم.ش گفت:

  سلام ببخشید میشه من رو درزمینه راه اندازی تولیدی کوچک کارتن یاجعبه سازی راهنمایی کنین وسرمایه موردنیازش روبفرمایین .برای تولیدجعبه پیتزا وشیرینی چه دستگاهی روبایدخریداری کرد؟ابتدافقط تولید جعبه پیتزابطورمثال چقدرهزینه موردنیازهست؟لطفاراهنماییم کنین ممنون

 34. Omid گفت:

  باسلام
  لطفا لیست دستگاه ها برای شروع کارتن سازی رو به همراه قیمت برام ارسال کنید.
  ممنون

 35. خانم.ش گفت:

  باسلام جناب بله من هم امیدوارم باکمک وهمیاری شمابتونم آخه هیچ تجربه ای ندارم وازسایت شماخیلی وقته دارم مطالعه میکنم وتصمیم به خریددستگاه ازشمارادارم خدابخواد .ولی متاسفانه به ایمیل من هیچ پیامی ارسال نشده دررابطه باقیمت دستگاه ممنون میشم پیگیری بفرمایین

 36. میثم گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  لیست قیمت حداقل دستگاههای لازم جهت راه اندازی خط تولید انواع کارتن اعم از کارتن شیرینی فروشی کارتن کفش کارتن پیتزا و امثال اینها رو برام بفرستین همچنین به راهنمایی شما در جهت نحوه اعطای وام و شروع این طرح نیاز دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

 37. احسان گفت:

  سلام دوست عزیز بی زحمت قیمت دستگاه کارتن پیتزا رو میخواستم بدونم اگر امکانش هست تو ایمیلم لیست قیمت ها رو ارسال کنید ممنون .
  و اینکه دستگاه های شما گارانتی دارد و اگر گارانتی دارد منظور شما از گارانتی و ضمانت چیه مثلا بعداز ۶ماه یکی از دستگاه خراب شد و نیاز به قطعه یا تعمیر لازم بود آیا شما دستگاه را درست میکنید؟

  • modir گفت:

   سلام.
   تشکر از شما بابت سوال بسیار خوب
   ما دستگاه ساز هستیم و وقتی دستگاهی را میسازیم موطمئنا قطعات دستگاه هم داریم که در قسمت خدمات کاملا توضیح داده ایم اما درباره گارانتی باید بگم اولا دستگاهی که ما ارائه میدهیم دستگاه صفر که هیچ و دستگاه دست دوم هم طوری سرویس میکنیم و قطعات مصرفی را کاملا تعویض میکنیم که حداقل ۷الی۸ سال بدونه عیب کار کند و در قرارداد قید میشود یک سال گارانتی و چنانچه در یکی دو سال دستگاه خراب شد اگر با تعویض قطعه حل شدنی بود و شما توان تعویض را داشتید انجام میدهیم در غیر این صورت دستگاه را تعویض میکنیم، بنده بارها گفتم موقع خرید دستگاه کمی دقت کنید منظورم اینه که دقت کنید دستگاه از کجا و از چه کسی خریداری میکنید آیا شخصx و یاy فردا به شما خدمات، قطعات میدهد؟ آیا دستگاه صفر خرابی ندارد؟ بنده سالها شغلم تعمیرات و ساخت قطعات بود…

 38. جواد گفت:

  سلام مي خواهم خط توليد ورق كارتن و راه اندازي كنم،بابت مشاوره چه بايد كرد و قيمت و نوع دستگاه هاي مورد نياز جهت عرض ٢ متر و فلوت A B C E را برايم ايميل كنين ممنون.

 39. خانم.ش گفت:

  سلام . باتوجه به سایت واطلاعات کاملتون ممنون میشم پاسخ دهی خوبی هم داشته باشید من نیاز فوری به راهنمایی شما دارم قبلا هم پیام فرستادم خانم هستم وقصدراه اندازی کارگاه تولیدجعبه رو دارم و ازطریق سایت شما اطلاعاتم خیلی کامل ترشد تماس هم گرفتم بابت راهنمایی جهت خریددستگاه ازشما اما چندوقتی عقب افتادم والان ممنون میشم راهنماییم کنین به مشاوره وکمک وتجربه شما قطعانیاز دارم .

 40. مهرداد حسن زاده گفت:

  با سلام
  لطفا لیست قیمت تجهیزات کارتن سازی را برای بنده ارسال فرمایید
  با تشکر

 41. علی اصغر. شیراز گفت:

  سلام لطف کنید لیست قیمت دستگاه تولید جعبه دستی و اتومات با تعداد تولید در روز برام ارسال کنید

  • modir گفت:

   سلام.
   درکارتن سازی تمام کارتن ها توسط دستگاه به شکل خواسته درمیاید و دقت و کیفیت در دستگاه های اتومات و نیمه اتومات هیچ تاثیری ندارد اختلاف دستگاه ها فقط در سرعت میباشد.

 42. خانم.ش گفت:

  سلام قیمت دستگاه هاتون روجهت راه اندازی کارتن سازی میخوام خیلی ضروریه ممنون میشم اطلاع بدین

 43. خانم.ش گفت:

  سلام لطفاپاسخ بدین احتیاج به راهنمایی دارم

 44. امین گفت:

  با سلام. میخواستم خط تولید جعبه پیتزا و شیرینی رو سفارش بدم. اطلاعات کافی ندارم. میخواستم بدونم چه دستگاههایی برای تولید این دومورد نیاز دارم و قیمت دستگاهها هم لطفا برام ارسال کنید. باتشکر برهانی از کرمان

  • modir گفت:

   سلام.
   برای سفارش و خرید دستگاه های کارتن سازی باید حضوری بیایید که یک سری راه کارهارو باید بگیم و معرفی کنیم به تولید کننده مواد اولیه

 45. محمدی گفت:

  سلام لطفا هزینه و تعداد دستگاه های لازم و همچنین مقدار فضای لازم برای شروع تولید را ب ادرس ایمیل بنده بفرستید ممنون

 46. S.n گفت:

  سلام. خسته نباشد. قصد راه اندازی تولیدی کارتن رو دارم و برای شروع میخوام کارتن تخم مرغ تولید کنم. برای خرید دستگاه ها ی لازم اگه بخوام وام بگیرم به نظر شما میشه جوابگوی قسط های بانک بود؟ تو منطقه ما
  حداقل ۴۰۰۰۰۰ قطعه مرغ تخم گذار وجود داره.

 47. سعید گفت:

  سلام.وقتتون بخیر.اگه لطف کنید جواب سوالات من رو هم بدید ممنون می شم.
  مقدار متراژ مناسب جهت راه اندازی خط تولید با همون ۶ دستگاهی که فرمودید چقدر هست؟
  سرمایه اولیه ؟
  تعداد نیروی مورد نیاز؟
  اگه لطف کنید دقیق بگید میانگین درآمد ماهیانه اگر با انگیزه و پشتکارفراوان شروع کنیم چقدر هست ممنون می شم

  • modir گفت:

   سلام.
   جواب تمام این سوالات را داخل همین سایت قسمت سود ودرآمد دقیق نوشته ایم، در صفحه اصلی روی سود ودرآمد کارتن سازی و جعبه سازی کلیک کنید

 48. رسول خالصیان گفت:

  با سلام و احترام
  خواهشمند است در صورت امکان لیست کامل قیمت دستگاهها اعم از کارکرده و نو را ارسال فرمائید.

 49. جوكار گفت:

  سلام قيمت خط توليدتمام اتوماتيك ونيمه اتوماتيك وهمچنين دستگاه نو وكاركرده رامحبت مي فرمائيد.متشكرم

 50. احمد عابدینی گفت:

  سلام
  لطفا لیست قیمت تجهیزات کارتن سازی تولیدی شرکت را ارسال بفرمایید
  تشکر

 51. Sajjad گفت:

  سلام لطفا لیست قیمت تجهیزات کارتن سازی شرکت شرکت را ارسال کنید. متشکرم

 52. حسام گفت:

  عرض سلام
  لطفا اطلاعات و قیمت دستگاه های ساخت کارتن را ارسال فرمایید. تشکر

 53. دانیال گفت:

  سلام وقت بخیر
  لطفا لیست قیمت تجهیزات کارتن سازی رابه ایمیل بنده ارسال کنید. متشکرم

 54. محسن گفت:

  سلام

  خسته نباشید

  لطفا لیست قیمت ۶ دستگاه مورد نیاز خط تولید کارتن سازی رو به ایمیل بنده ارسال کنید

  ممنون

 55. مهدی ترمه فروش گفت:

  باعرض سلام و تشکر بابت اطلاعات مفیدتون
  لطفا لیست انواع قیمت و کاتالوگ خط تولید کارتن رو ارسال بفرمائید.
  باتشکر

  • modir گفت:

   سلام. ممنون
   لیست قیمت دستگاه کارتن سازی به سایت برش کارتن و سود و درآمد کارتن سازی ب سایت چاپ کارتن صفحه ۲ مراجعه کنید

 56. امیر محسن فانی صابری گفت:

  سلام.
  برای تولید کارتن گوجه فرنگی صادراتی به چه دستگاه هایی نیاز است؟
  و لطفا لیست قیمت دستگاه ها رو ارسال بفرمایید.
  با تشکر

 57. محسن گفت:

  سلام لیست قیمت دستگاه کارتن سازی رو نیخواستم لطف میکنید برای من ارسال کنید؟

 58. محسن گفت:

  سلام وقت بخیر . لیست قیمت دستگاه ها کارتن سازی رو برای من ارسال میکنید ؟

 59. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید لیست قیمت دستگاه های مورد استفاده برای ساخت کارتن خرما برام می فرستید باتشکر

 60. محمد علی گفت:

  سلام
  لطفا لیست قیمت های یک خط کامل کارتن سازی را برای بنده ارسال بفرمایید
  آیا لیست دستگاه های دست دوم را هم دارید؟

 61. Majid گفت:

  سلام خسته نباشید قیمت یک خط کامل رو میخاستم بدونم. اگه دست دوم هم موجود باشه قیمتش چنده

 62. Armaaan گفت:

  با سلام
  وقت بخیر
  لیست قیمت دستگاه ها رو میخواستم
  همرا با لیست دستگاه های تولید کارتن ۳و۵ لایه

 63. xxx گفت:

  سلام خسته نباشید مطالبتون عالیه ممنونم ازتون
  قیمت دستگاه دایکات پینگ پنگی را میخوام

 64. محسن طهرانی گفت:

  سلام وقت شما بخیر ما ۱۸۰متر سوله در خاوران داریم . لطفا بفرمایید برای راه اندازی اولیه چقدر سرمایه گذاری لازم هست و لطفا لیست دستگاه های مورد نیاز به همراه قیمت رو برای شروع راه اندازی اعلام بفرمایید . با تشکر از شما

  • modir گفت:

   سلام قربان شما
   اگر دست دوم بخواهید مجموع دستگاه های کارتن سازی دست دوم سرویس شده با یک سال گارانتی میباشد
   لیست قیمت ماشین آلات خط تولید کارتن سازی ارسال شد

 65. علی گفت:

  با سلام
  لطفا لیست قیمت تجهیزات کارتن سازی را برای بنده ارسال فرمایید
  با تشکر

 66. Ho sofia گفت:

  با سلام و درود
  ممنون میشم لیست قیمت دستگاهها رو بفرستین
  و میخواستم بدونم کارگاه کارتن سازی شامل تخفیف بیمه دولت میشه
  با تشکر

 67. سيامك قديمي مياندوآب گفت:

  باسلام وخسته نباشيد در صورت خريد كامل خط توليد ازلحاط مالي اقساطي و يا شراكتي مكان ازمن و دستكاه ها از شما نيز وجود دارد.با تشكر

 68. امیر حسین گفت:

  سلام . وقتتون بخیر
  آقا برای مشاوره و خرید دستگاه های کارتن سازی
  از کجا باید اقدام کنم؟؟

 69. محمد گفت:

  سلام
  قیمت دستگاه های لازم برای راه اندازی یک خط تولید کارتن سازی رو میخواستم .
  ممنون میشم اگر ایمیل بفرمایید.

 70. سلام
  میخواستم قیمت دقیق خط تولید کامل کارتون از ضایعات کارتون چقدر میشه ممنون

  • مدیر سایت گفت:

   سلام.
   صنف کاری ما فقط دستگاه های کارتن سازی میباشد و صفرتا صد کارگاه کارتن سازی را انجام میدهیم.
   درباره کاغذ سازی فقط اطلاعات نوشته ایم.

 71. هادی زابلی گفت:

  سلام از بم تماس میگیرم می خاستم خط تولید مادر کارتن خرما و جعبه خرما چند در میاد و تیراژ چقدر است سالن تولید چند متر باید باشد برق مصرفی ممنون

  • مدیر سایت گفت:

   سلام.
   درباره ابعاد کارگاه کارتن سازی برق مصرفی دستگاه های کارتن سازی و چندتا کارتن را با چند نفر میشود تولید کرد قسمت سود ودرآمد کارتن سازی دقیق نوشته ایم.

 72. احسان شهنوازي گفت:

  سلام
  قیمت دستگاه های لازم برای راه اندازی یک خط تولید کارتن سازی رو میخواستم .
  ممنون میشم اگر ایمیل بفرمایید.
  هم قيمت دستگاه نو و هم دسته دو

 73. علی غفاری گفت:

  با سلام
  با تشکر از اطلاعات کامل وکافی در خصوص صنعت کارتن سازی انشاالله مزاحمتان خواهیم شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code