روش تولید کارتن

فروش دستگاه چاک دستی وچاک زن اتومات کارتن
مارس 21, 2017
فروش دستگاه چاپ کارتن وجعبه
آوریل 20, 2017
فروش دستگاه تولید کارتن

فروش وراه اندازی دستگاه های تولید کارتن وجعبه

فروش دستگاه تولید کارتن فروش دستگاه کارتن سازی وجعبه سازی

امروزه برای داشتن کسب و کاری خوب و درآمدی رضایت بخش، نیاز به شغلی داریم که واقعا در جامعه پرطرفدار بوده یا فعالان زیادی داشته باشد و حتی از نظر من اگر سود و درآمد هم کم شود حداقل خاموشی نداشته باشد. اگر درباره صنعت کارتن تحقیقی انجام داده باشید یا به گذشته و سابقه کارتن سازی نگاه کنید متوجه میشوید.

گذشته کارتن سازی

در گذشته با کمبود تکنولوژی و نبودن فضاهای مجازی در سطح کشور کارتن سازهای خیلی کمی بودند که میشد به راحتی آنها را یافت یا حتی با آنها در ارتباط بود.

چندین دلیل برای اینکه کارتن سازی همیشه فعال است…

1_ سود و درآمد خوب کارتن سازی 2_ اگر درآمد تولید کارتن کم باشد حداقل خاموش نمیشود 3_ کارتن سازی جزء 5شغل برتر کشور است4_ هرچه تعداد تولید کنندگان مواد غذایی بیشتر شود  مصرف کارتن هم بالا میرود5_ تولید کننده مرکبات و صادرات بیشترکه  شد مصرف کارتن بالا میرود6_ رشد جمعیت و مصرف بالای کالاهایی که داخل کارتن هستند 7_ تولید کننده های قدیمی توانستند کارتن ضایعات را بازیافت کنن و دوباره به چرخه تولید بیاورند8_ قیمت دستگاه تولید کارتن9_ قیمت یک خط تولید کارتن وجعبه و هزینه کل دستگاه کارتن و راه اندازی10_ تولید کارتن ساده است11_ اکثر لوازم بهداشتی یا دارویی و لوازم یدکی که در گذشته بسته بندی نداشتن! امروزه داخل کارتن و جعبه های شکیل هستند 12_ صنعت کارتن سازی همچون چرخه زندگی وابسته به صنایع غذایی و کشاورزی ومواد مصرفی میباشد که هیچ گاه خاموشی ندارد 13_ شغل یا صنعت کارتن سازی انتها ندارد…و دلایل دیگری میباشد که توانسته است این شغل ساده را حفظ کند که میتوانم یک مثال خوب مطرح کنم.

مثلا شما قصد خرید کالا یا لوازم دارید!

هنگامی که وارد یک فروشگاه میشوید با دقت به نوشته های روی کارتن و جعبه نگاه میکنید که چه نوشته است و از روی کارتن دوست دارید داخل آن را حدس بزنید و خریدار کارتن هم آن جعبه یا کارتن را بسیار شکیل سفارش داده تا جلب توجه کند و همین طور میشود و شما آن کالا را خریداری میکنید و پس از آمدن به خانه وقتی جعبه را باز میکنید اولین کاری که انجام میدهید کارتن را به سطل ذباله انداخته و فقط به کالای خریداری شده توجه دارید. یا مثلا جعبه خرما یا جعبه پیتزا پس قبل از خرید به جعبه توجه دارید ولی پس از خرید اولین کاری که انجام میدهید جعبه پیتزا را به سطل ذباله روانه میکنید! وکمتر از 3ماه همان کارتن یا جعبه که در سطل ذباله است دوباره در فروشگاه با ظاهری زیباتر ایستاده است. بسیار جالب است این چرخه تولید کارتن و کاملا واضح است که چرا کارتن سازی جزء شغل های فعال است و قیمت دستگاه کارتن سازی نسبت به درآمد و تولید کارتن واقعا مناسب است، البته دستگاه تولید کارتن تمام اتومات قیمت بالایی دارد و هزینه راه اندازی خط تولید کارتن کمی بالاست که درباره دستگاه کارتن سازی و خط تولید کارتن و خرید دستگاه کارتن و قیمت دستگاه تولید کارتن و کارگاه کارتن سازی در قسمت های دیگر سایت نوشته شده است.

روش تولید کاغذ

خریداران ضایعات کاغذ و کارتن پس از جمع آوری آخال از سطح شهر با دستگاه پرس آخال همه نوع ضایعات کارتن و کاغذ را در وزن های مختلف پرس کرده و به کارخانه کاغذ سازی میفروشند، که ضایعات را بازیافت میکنند و به کاغذ کارتن تبدیل میشود.

روش تولید ورق کارتن از کاغذ

پس از تولید کاغذ، کارخانه کاغذ سازی کاغذ را به صورت رول به کارخانه تولید کارتن ورق ارسال میکند.

لازم به ذکر است: کارخانه تولیدکارتن ورق همان کارخانه یا کارگاه تولید کارتن۳لایه و۵لایه است که کارخانه ورق سازی نام دارد و توان تولید کارتن۳لایه و۵لایه و ورق سینگل در سایزهای مختلف را دارد.

کارخانه تولید کارتن با سفارش های بالایی که دارد و جهت پاسخ گو بودن به مشتری باید هرنوع کارتن را تولید کند و توان تولید کارتن با دستگاه های کارتن سازی در سایزهای مختلف و توان تولید کارتن در جنس های مختلف را داشته باشد. و تولید تمامی جنس های کاغذ در کشور انجام میشود اما تعداد آن بسیار کم است وجواب گوی تولیدی کارتن ها نیست و کارخانه تولید کارتن مجبور به واردات کاغذ از کشور های همسایه می شوند. خلاصه:

کارگاه تولید کارتن پس از دریافت کاغذ از کارخانه، در چند قسمت دستگاه رول را قرار میدهد و خط را آماده تولید کارتن ۳لایه یا ۵لایه می کند. و به کارگاه تولید کارتن که کارگاه کارتن سازی یا جعبه سازی نامیده شده ارسال میکند.

دستگاه کارتن سازی

در کارگاه کارتن سازی طبق سفارشاتی که دارند با محاسبات کارتن، سایز و جنس مربوط را به کارخانه تولید کارتن یا ورق سازی ارسال می کنند. پس از دریافت کارتن خام در ابتدا با دستگاه تولید کارتن(خط کش برش) به سایز دلخواه کارتن را برش داده وخط زده می شود. اگر کارتن چاپی باشد با دستگاه تولید کارتن(چاپ غلطکی) یا دستگاه چاپ زنجیری کارتن را میتوان به شکل های مختلف چاپ زد. و با دستگاه تولید کارتن (دستگاه چاک زن) قسمت چاک کارتن  زده می شود. قسمت چسباندن کارتن معمولا در اکثر کارگاه های کارتن سازی با دست می باشد. این توضیحات چکیده از دستگاه های تولید کارتن در کارگاه کارتن سازی بود. (توضیحات بسیار مفید را در قسمت مقالات یادرصفحه اصلی قسمت اطلاعات کارتن سازی و سود ودرآمد به طور کامل برای شما عزیزان نوشته ایم)

دستگاه کارتن سازی یا جعبه سازی

پس از دریافت کارتن خام و با استفاده از دستگاه تولید کارتن(دستگاه خط کش برش) کارتن را برش زده و با دستگاه لمینت، کارتن یا سینگل را به پوستر چسبانده وپس از خشک شدن با دستگاه تولید کارتن (دستگاه دایکات) کارتن را به اشکال مختلف تولید کرده و بسته بندی میکنیم.

خط کامل کارتن سازی شامل دستگاه برش چاپ وچاک زن دایکات همراه با نصب وراه اندازی و آموزش قیمت دستگاه تولید کارتن…

در صفحه اصلی قسمت اطلاعات مفید درباره کارتن سازی و جعبه سازی میباشد که جواب تمامی سوالات پایین رانوشته ایم

خرید دستگاه کارتن سازی، خرید خط تولید کارتن، راه اندازی خط تولید کارتن، چگونگی راه اندازی کارتن سازی، مقدار سود ودرآمد کارتن سازی، مقدار سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کارگاه کارتن سازی ، فضای لازم برای کارگاه کارتن سازی، تعداد دستگاه های مورد نیاز برای شروع کارتن سازی ،تعداد نیروی لازم برای تولید کارتن درکارگاه کارتن سازی، قیمت دستگاه کارتن سازی، قیمت خط تولید کارتن، هزینه دستگاه کارتن سازی و راه اندازی خط تولید کارتن و جعبه، تعداد کارتنی که در روز میتوان با دستگاه کارتن سازی تولید کرد، و بسیاری اطلاعات مفید دیگر نوشته شده است…

 لینک کانال تلگرام کارتن سازی برای دیدن فیلم دستگاه و اطلاعات روز عضو گروه شوید

حتما در قسمت انتهای صفحه که بارنگ تیره نوشته شده را بخوانید. (حتما قسمت خدمات را مطالعه کنید)

لینک کانال تلگرام: https://t.me/joinchat/AAAAAD8TreaGE2WrL8Jlsg

 شماره تماس: 09127912170           09124151305

59 دیدگاه ها

 1. تقی زاده گفت:

  سلام وقت بخیر
  قصد راه اندازی خط تولید کارتن سازی و خرید دستگاهی که بتوانم کارتن خرما و جعبه های خرما تولید کنم

  • modir گفت:

   سلام.
   درصفحه اصلی درباره دستگاه های لازم جهت تولید هرگونه کارتن را توضیح داده ایم و لیست قیمت دستگاه های کارتن سازی به ایمیل شما ارسال شد

 2. مهدی دانش گفت:

  سلام خسته نباشید وقت بخیر
  من علاقه مندم یک کارگاه تولید کارتن راه اندازی کنم لطفا در مورد تعداد دستگاه های لازم برای شروع کار و قیمت آنها ،مقدار فضای لازم و سایر شرایطی که نیاز هست مرا راهنمایی بفرمایید از توجه شما قبلا سپاسگذاری می کنم.

 3. مهدی دانش گفت:

  همچنین در این مورد هم راهنمایی بفرمایید که آیا بانک ها در اعطای وام بانکی برای این کار همکاری می کنند یا خیر و آیا اصولا می توان روی وام بانکی حساب کرد یا خیر؟

  • modir گفت:

   سلام.
   درباره فضای لازم و دستگاه های لازم جهت شروع کارتن سازی و اطلاعات لازم را نوشته ایم…
   اما برای دریافت وام و تحصیلات بله برای راه اندازی کارتن سازی میتوان وام گرفت و با ارائه پیش فاکتور شرکت همکاری لازم را بانک ها انجام میدهند
   ولی از نظر ما برای شروع وام نباشد بهتر است، وام زمانی بسیار مناسب است که سفارشات و تولید کارتن بسیار بالاست و نیاز فوری به دستگاه های فول اتومات داریم درضمن برای شروع کارتن سازی هزینه زیادی نمیخواهد…

 4. امید گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  ممنون بابت اطلاعات مفیدتون
  برای ایجاد یک خط تولید کارتن سازی چقدر سرمایه لازمه
  ممنون میشم لیست قیمت دستگاهاتون رو برام بفرستین.

 5. مهدی گفت:

  سلام
  لیست قیمت دستگاه های کارتن سازی به ایمیل ما ارسال کنید
  پیشاپیش تشکر میکنم

 6. باعرض سلام و تشکر بابت اطلاعات مفیدتون
  لطفا لیست انواع قیمت و کاتالوگ خط تولید کارتن رو ارسال بفرمائید.
  باتشکر

  • modir گفت:

   سلام.
   لیست قیمت ماشین آلات کارتن ارسال شد.
   فیلم و تصاویر تک تک دستگاه ها در گروه تلگرام کارتن سازی میباشد.

 7. ارش طاهریان گفت:

  سلام
  لطفا لیست قیمت دستگاهای مورد نیاز جهت راه اندازی خط تولید با کیفیت دستگاه بالا و همچنین کاتالوگ را ارسال فرمایید

  • modir گفت:

   سلام.
   لیست قیمت ارسال شد.
   فیلم و تصاویر دستگاه های کارتن سازی و جعبه سازی در گروه تلگرام موجود است.

 8. ناصر رضایی گفت:

  با سلام
  قصد دارم یه خط کامل تولید کارتن راه بندازم.از جمع اوری کاغذ باطله تا خمیرگیری و تولید جعبه و کارتن.
  لطفا راهنماییم کنین و لیستی از قیمتها را برام ارسال کنین.
  با تشکر

 9. مسعود گفت:

  عرض سلام و خسته نباشید
  ممنون میشم لیستی از حداقل دستگاهای لازم برای راه اندازی خط تولید کارتن (کارتن کاشی هدفه) رو برام ارسال کنین.
  تشکر.

 10. امیر گفت:

  سلام

  لیست قیمت دستگاه ها رو می خواستم به صورت کامل… همچنین لیست قیمت دستگاه های کارکرده… با تشکر

 11. amir گفت:

  سلام
  لطفا لیست قیمت دستگاه ها ، هم نو و هم کارکرده رو برای بنده هم ارسال کنید
  با تشکر

 12. مسعود گفت:

  سلام- درخواست لیست قیمت دستگاها رو داشتم- ایمیلی برام نیومد- اگه امکانش هست مجدد ارسال کنید. تشکر

 13. مسیح گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید،
  قصد راه اندازی خط تولید کارتن را دارم، لطفا لیست قیمت های دستگاه های نو و کارکرده خط کامل تولید کارتن را به ایمیلم بفرستید
  با تشکر

 14. ناصرباوی گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  ممنون بابت اطلاعات مفیدتون
  برای ایجاد یک خط تولید کارتن سازی چقدر سرمایه لازمه
  ممنون میشم لیست قیمت دستگاهاتون رو برام بفرستین.

 15. شهاب گفت:

  با سلام
  سرمایه ی مورد نیاز برای راه اندازی یک خط تولید کامل تولید جعبه و کارتن به همراه چاپ چقدر باید باشد؟
  همچنین سودآوری این کار با توجه به سرمایه تزریق شده تا چه حدی می تواند باشد؟

 16. گلشن گفت:

  با سلام لطفا لیست قیمت دستگاههای نو و کارکرده و نیز دستگاههای مورد نیاز برای شروع کار رو برام ارسال کنید .ممنون

 17. دانیال گفت:

  با سلام
  سرمایه ی مورد نیاز برای راه اندازی یک خط تولید کامل تولید جعبه و کارتن به همراه چاپ چقدر باید باشد؟
  همچنین سودآوری این کار با توجه به سرمایه تزریق شده تا چه حدی می تواند باشد؟

 18. mah1993 گفت:

  با سلام و خسته نباشید…
  ممنون بابت مطالب فوق العاده موجود در سایت شما… من و همسرم قصد راه اندازی یک خط تولید داریم لطفا مقدار سرمایه اولیه و قیمت دستگاه های خط تولید را برای ما ایمیل کنید… با تشکر از لطف شما…

 19. اورنگ گفت:

  با سلام
  لطفا لیست قیمت دستگاههای کارتن سازی بهمراه تخمین میزان سوددهی و بازار فروش را برایم ارسال فرمایید.با سپاس

 20. فرهاد گفت:

  باسلام
  از اطلاعات مفیدتون سپاسگذارم
  لطفا لیست حداقل دستگاه ها برای شروع کارتن سازی رو به همراه قیمت برام ارسال کنید
  باتشکر

 21. فرهاد گفت:

  لطفا در صورتیکه دستگاه های مذکور از نوع کارکرده و دست دوم نی موجود میباشد، قیمت ارسال نمایید
  باسپاس فراوان
  farhadjoolaee@gmail.com

 22. ali گفت:

  چقدر هزینه و فضا برای کارتن میوه میخاد؟؟

 23. میلاد گفت:

  سلام. لطفاً لیست دستگاه های مورد نیاز و قیمت را برام ایمیل بزنید. تشکر

 24. مهدی گفت:

  با سلام . سوالی که به ذهنم رسید و مرتبط با کاری هست که میخوام راه اندازی کنم و اون سوال اینه که آیا کارتن ها ضمانت دارند که در صورت تماس با مواد غذایی ، باعث آلودگی اونها نشند. آیا استاندارد یا تقسیم بندی در این زمینه از تولید جعبه های مواد غذایی مثل شیرینی و پیتزا و … وجود داره یانه. در آخر هم ممنون میشم که لیست قیمت دستگاه هاتون رو برام ارسال کنید . باتشکرم

  • modir گفت:

   سلام.
   قطعات و لوازم مصرفی در هیچ جای دنیا ضمانت ندارد فقط زمانی ضمانت دارد که اشتباهی صورت گرفته باشد مثلا شما ورق خام کارتن را سفارش داده اید و تولید کننده ورق اندازه آن را کوچک یا بزرگتر تحویل بدهد در آن زمان حتما ورق شما تعویض خواهد شد. و مورد دوم درباره آلودگی مواد غذایی باید گفت زمانی که کارتن خام درحال درست شدن است مواد نگهدارنده ای به آن اضافه میشود که خود کارتن تا حداقل 3ماه بوی خوبی دارد و مرکبات ، خوراکی یا پیتزا که داخل کارتن قرار میگیرد بدونه آلودگی میباشد نکته اینجاست جنس کارتن و جعبه های مواد غذایی و بهداشتی( پیتزا،شیرینی) با کارتن های بخاری و یخچال یا جعبه های لوازم برقی تفاوت دارد.

 25. افشین گفت:

  سلام من یه سرمایه ای دارم چپند وقت دنبال یه کسب و کارم.میشه لیست قیمت هارو بفرستین ببینم با بودجه من همخونی داره یا نه.ممنون میشم

 26. کریمی گفت:

  با سلام خدمت مدیریت محترم سایت و ممنون از اطلاعات و خدمات تخصصی که ارائه می دهید.
  بنده سرمایه ی محدودی دارم و قصد راه اندازی کارگاه کارتن سازی رو دارم اما نمیدونم هزینه ی ماشین آلات و خط تولید چقدر هست و نیاز به چه امکاناتی دارم.
  لطف میکنید قیمت راه اندازی خط تولید و ماشین آلات مورد نیاز رو برای من ایمیل کنید؟!
  متشکرم

 27. sina گفت:

  با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
  لطف میکنید قیمت راه اندازی خط تولید و ماشین آلات مورد نیاز رو (آکبند و دست دوم) برای من ایمیل کنید؟!
  ممنون

 28. Mohammad گفت:

  سلام،
  قیمت دستگاه و مقدار زمین مورد نیاز برای احداث کارخانه کارتن سازی رو ممنونم ارسال کنید.از تولید ورق کارتن تا تولید خود کارتن کامل ممنونم

  • modir گفت:

   سلام.
   اطلاعات درباره کارتن سازی قسمت سود ودرامد نوشته شده و اطلاعات درباره تولید ورق قسمت ورق سازی نوشته شده قیمت دستگاه تولید ورق هم همونجا نوشته شده و قیمت دستگاه های کارتن سازی ارسال شد.

 29. ashkan گفت:

  سلام
  لطفا لیست دستگاه ها برای شروع کارتن سازی رو به همراه قیمت برام ارسال کنید

 30. shahram گفت:

  با عرض سلام خدمت شما
  من قصد راهندازی یک واحد تولید جعبه و کارتن رو دارم بنا به موقعیت منطقه ونبود کارگاه جعبه وکارتن و افتتاح و راه اندازی کارخانه های مخطلف در این منطقه قصد تولید جعبه و نایلکس های چاپدار رودارم ممنون می شم اطلاعات قیمت دستگاههای بروز و اتومات رو برای من بفرستید

  • modir گفت:

   سلام.
   دستگاه هایی که ما تولید میکنیم فقط برای کارتن سازی و جعبه سازی است و برای نایلکس نیست…
   مقداری اطلاعات درباره کارتن سازی ارسال شد.

 31. مسعود گفت:

  سلام،
  قیمت دستگاه و مقدار زمین مورد نیاز برای احداث کارخانه کارتن سازی رو ممنونم ارسال کنید.sepas

  • modir گفت:

   در صفحه اصلی سایت قسمت سود وررآمد کارتن سازی اطلاعات کامل نوشته شده و قیمت ها ارسال شد.

 32. خانم.ش گفت:

  سلام خسته نباشید من خانم هستم ومدتی است درفکرراه اندازی یک کارگاه تولیدی کوچک هستم که بتوانم باسرمایه کم راه اندازی کنم وگسترش بدهم.خیلی درزمینه های مختلف تحقیق کردم کارتن سازی بنظرم خیلی خوب اومد.آیا میتونم راه اندازی کنم ازیه کارگاه ساده؟ومیشه لطفا سرمایه موردنیازبرای شروع درحدکم روبهم بگین وهمینطورقیمت خریددستگاه اولیه؟خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین

  • modir گفت:

   سلام.
   10درصد از کارتن سازها خانم هستن، اطلاعات کامل قسمت سود ودرامد در صفحه اصلی نوشته شده و قیمت ها ارسال شد.

   • خانم.ش گفت:

    باسلام جناب بله من هم امیدوارم باکمک وهمیاری شمابتونم آخه هیچ تجربه ای ندارم وازسایت شماخیلی وقته دارم مطالعه میکنم وتصمیم به خریددستگاه ازشمارادارم خدابخواد .ولی متاسفانه به ایمیل من هیچ پیامی ارسال نشده دررابطه باقیمت دستگاه ممنون میشم پیگیری بفرمایین

 33. خانم.ش گفت:

  سلام ببخشید میشه من رو درزمینه راه اندازی تولیدی کوچک کارتن یاجعبه سازی راهنمایی کنین وسرمایه موردنیازش روبفرمایین .برای تولیدجعبه پیتزا وشیرینی چه دستگاهی روبایدخریداری کرد؟ابتدافقط تولید جعبه پیتزابطورمثال چقدرهزینه موردنیازهست؟لطفاراهنماییم کنین ممنون

 34. Omid گفت:

  باسلام
  لطفا لیست دستگاه ها برای شروع کارتن سازی رو به همراه قیمت برام ارسال کنید.
  ممنون

 35. خانم.ش گفت:

  باسلام جناب بله من هم امیدوارم باکمک وهمیاری شمابتونم آخه هیچ تجربه ای ندارم وازسایت شماخیلی وقته دارم مطالعه میکنم وتصمیم به خریددستگاه ازشمارادارم خدابخواد .ولی متاسفانه به ایمیل من هیچ پیامی ارسال نشده دررابطه باقیمت دستگاه ممنون میشم پیگیری بفرمایین

 36. میثم گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  لیست قیمت حداقل دستگاههای لازم جهت راه اندازی خط تولید انواع کارتن اعم از کارتن شیرینی فروشی کارتن کفش کارتن پیتزا و امثال اینها رو برام بفرستین همچنین به راهنمایی شما در جهت نحوه اعطای وام و شروع این طرح نیاز دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

 37. علی گفت:

  با سلام
  لطفا لیست دستگاهها و قیمت روز خط کامل رو برای من ارسال بفرمایید.در ضمن من قصد تولید کارتن از ضایعات کاغذ و کارتن را دارم.نیاز به دستگاه خاص دیگه ای هم هست.
  ممنون

  • modir گفت:

   سلام.
   ما فقط دستگاه کارتن سازی میسازیم و فروش دستگاه کارتن سازی و جعبه سازی داریم و انجام صفرتاصد کارگاه کارتن سازی داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مدیریت