دستگاه های لازم برای تولید کارتن

فروش دستگاه چاپ کارتن وجعبه
فروردین ۳۱, ۱۳۹۶
فروش دستگاه لمینت دستی و لمینت اتومات کارتن
اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۶

فروش دستگاه کارتن سازی و جعبه سازی (روش تولید کارتن لطفا با دقت مطالعه کنید)

برای راه اندازی خط تولید کارتن ۳لایه و کارتن ۵لایه باید از دستگاه خط کش برش و دستگاه چاپ و دستگاه چاک زن کارتن استفاده کرد، با این ۳ دستگاه میتوان کارتن ۳لایه و۵لایه و کارتن یخچال و تلوزیون و کارتن تخم مرغ و انواع کارتنی که فقط چاپ و چاک داشته باشد به وسیله دستگاه چاپ و دستگاه چاک زن به راحتی میتوان تولید کرد. برای تولید جعبه پیتزا و کارتن هایی که مثل جعبه پیتزا با دستگاه چاپ و دستگاه دایکات، چاپ و دایکات میشوند باید به کارگاه کارتن سازی،دستگاه دایکات نیز اضافه شود که هر نوع کارتن که دارای چاپ و شکل های هندسی میباشد با دستگاه چاپ و دستگاه دایکات میتوان تولید کرد ،(در قسمت صفحه اصلی اطلاعات در مورد دستگاه خط کش برش و اطلاعات دیگر دستگاه های کارتن سازی را نوشته ایم) توجه کنید برای تولید جعبه شیرینی میتوانید مقوا را آماده خریداری کنید و با دستگاه دایکات،دایکات کنید و دستگاه های چاپ ما فقط برای انواع کارتن و فقط جعبه پیتزا میباشد برای جعبه شیرینی نیست و دستگاه های کارتن سازی ما این جعبه را نمیزند.

دستگاه های تولید کارتن و جعبه (لطفا با دقت مطالعه کنید)

برای تولید کارتن خرما و تولید کارتن کشمش و تولید کارتن گردو و تولید انواع کارتن لمینتی باید از دستگاه خط کش برش کارتن و دستگاه لمینت و دستگاه دایکات پینگ پنگی استفاده کرد که کارتن خام از کارخانه ورق سازی خریداری می شود و پوستری که بر روی کارتن چسبانده میشود به صورت سفارش از چاپخانه خریداری میشود و در کارگاه کارتن سازی با استفاده از دستگاه ها تبدیل میشود، روش تولید کارتن لمینتی بسیار ساده میباشد. ابتدا کارتن خام را به ابعاد دلخواه به وسیله دستگاه خط کش برش زده و در کنار دستگاه لمینت چیده میشود و داخل مخزن دستگاه لمینت چسب ریخته میشود و پوستر را از دستگاه لمینت عبور میدهیم و پوستر یک دست چسب خورده میشود و به روی سینگل یا کارتن چسبانده میشود و توسط قالب که سفارش داده ایم با دستگاه دایکات پین پنگی،کارتن لمینتی تولید میشود.۱_در تولیداتی مثل کارتن خیار و کارتن کدو یا کارتن هایی که چاپ ندارند فقط به دستگاه خط کش برش و دستگاه چاک زن کارتن نیاز داریم که کارتن را فقط  خط کش برش خط زده و چاک نیز دارد. ۲_در تولید کارتن هایی مثل کارتن جوجه به دستگاه خط کش برش و دستگاه دایکات پینگ پنگی نیاز داریم.۳_ جهت تولید جعبه پیتزا به دستگاه خط کش برش و دستگاه چاپ زنجیری و دستگاه دایکات پینگ پنگی نیاز داریم. ۴_جهت تولید کارتن خرما و کارتن های لمینتی به دستگاه های خط کش برش کارتن و دستگاه لمینت و دستگاه دایکات پینگ پنگی نیاز داریم. ۵_برای تولید کارتن یخچال و کارتن هایی که سایز بزرگ دارند میتوان از دستگاه خط کش برش و دستگاه چاپ زنجیری و دستگاه چاک زن کارتن استفاده کرد.جهت تولید کارتن تخم مرغ و کارتن بستنی و کارتن هایی مثل این ها از دستگاه های شماره ۵ استفاده میشود.جهت تولید کارتن های لوازم آشپزخانه(لوازم برقی) از دستگاه های شماره ۴ استفاده میشود. دستگاه هایی مثل دستگاه منگنه کارتن و دستگاه لبچسب فقط موقع نیاز استفاده میشود که سیستم و( تایم استفاده از دستگاه لبچسب را در قسمت سود ودرآمد کارتن سازی نوشته ایم.)

لازم به ذکر است:

از دستگاه تسمه کش بسته بندی جهت تولید هرنوع کارتن و تولید هرنوع جعبه در کارگاه کارتن سازی استفاده میشود. ماشین آلات تسمه کش و دستگاه خط کش برش کارتن در هرنوع تولید کارتن باید در کارگاه کارتن سازی باشد اما برای تولید هرنوع کارتن در ابعاد مختلف و تولید هرنوع کارتن در سایزهای مختلف  و برای راه اندازی و شروع کارتن سازی به این ۶ دستگاه خط تولید کارتن ذکر شده نیاز است : ۱-دستگاه خط کش برش کارتن ۲- دستگاه چاپ کارتن ۳-دستگاه چاک زن کارتن ۴-دستگاه دایکات کارتن ۵- دستگاه لمینت کارتن ۶-دستگاه تسمه کش کارتن، که بتوانیم واقعا تولید کننده باشیم و در بازار حرفی برای گفتن داشته باشیم. اگر قصد تولید جعبه هایی که جنس آن از جنس جعبه دستمال کاغذی است مثل جعبه کادوئی مثل جعبه دارویی و امثال اینها، مربوط به سیستم چاپخانه میشود و دستگاه های ما این جعبه ها را تولید نمیکند البته از دستگاه دایکات پینگ پنگی میتوانید استفاده کنید و (شرکت چاپ کارتن فقط در زمینه دستگاه های کارتن سازی و جعبه سازی فعالیت دارد و صفرتاصد کارتن سازی و جعبه سازی را انجام میدهیم. در شرکت چاپ کارتن خط کامل کارتن سازی شامل دستگاه خط کش برش ، دستگاه چاپ، دستگاه چاک زن ،دستگاه دایکات و دستگاه لمینت و دستگاه تسمه کش همراه با نصب و راه اندازی و آموزش و یاد دادن روش نگهداری و حفظ ماشین آلات خط تولید کارتن رایگان، قیمت دستگاه تولید کارتن.)راه اندازی خط تولید کارتن، فروش ماشین آلات تولید کارتن،خرید و فروش دستگاه کارتن سازی صفر و دست دوم

 1. اطلاعات کارخانه کارتن سازی را در قسمت سود ودرآمد کارتن سازی نوشته ایم.( قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن ارزش مطالعه دارد)

(تعمیرات و ساخت قطعات دستگاه کارتن سازی در صفحه اصلی قسمت خدمات شرکت میباشد).

درصفحه اصلی قسمت سود ودرآمد کارتن سازی را حتما مطالعه کنید. روش محاسبه قیمت کارتن را در صفحه اصلی شرکت چاپ کارتن نوشته ایم.

آخرین به روز رسانی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴

28 دیدگاه ها

 1. هردانی گفت:

  سلام خسته نباشید
  هزینه تولید کارتن خرما و تولید کارتن های میوه به چند دستگاه نیاز دارم و قیمت دستگاه های کارتن سازی را میخواستم
  باتشکر استان فارس هردانی

  • modir گفت:

   سلام.
   جهت دریافت قیمت دستگاه های کارتن سازی لطفا تماس بگیرید.
   و برای تولید کارتن خرما و تولید کارتن میوه دستگاه های نیاز را نوشته ایم در صفحه اصلی میباشد.

 2. سلام امکان داره لیست دستگاهها همرا با قیمتشون برام بفرستین
  ممنون

 3. Saeed گفت:

  سلام. خسته نباشید. قصد راه اندازی تولیدی کارتن رو دارم و برای شروع میخوام فقط کارتن تخم مرغ تولید کنم میخواستم ببینم در حال حاضر به جز هزینه دستگاه ها که مشخصه چقدر سرمایه در گردش لازم هست( برای خرید مواد اولیه و …)؟

  • modir گفت:

   سلام.
   سرمایه درگردش برای کارتن سازی بستگی به تولید روزانه دارد و ابعادی که کارتن تولید میشود مثلا روزانه ۱۰۰۰تا کارتن یا ۱۰هزارتا کارتن و ابعاد مثلا جعبه پیتزا یا کارتن یخچال تولید شود؟ حالا ما فرض را بر ماکسیموم در نظر میگیریم، یعنی تعداد تولید ۵۰۰۰تا کارتن و ابعاد مثلا کارتن تخم مرغ حدودا ۵۰ میلیون تومان سرمایه در گردش نیاز میباشد.

 4. یاور گفت:

  سلام برای راه اندازی یک کارتن سازی کوچک چه قدر سرمایه اولیه میخواهدی

  • modir گفت:

   سلام.
   سرمایه در گردش برای کارتن سازی حدودا ۵۰ میلیون تومان برای شروع جوابگو است لیست قیمت ماشین آلات کارتن سازی ارسال شد.

 5. بهنام سررشته داري گفت:

  با درود
  لطفاً قيمت دستگاههاي مورد نياز براي توليد جعبه لامپ و لوازمات روشنايي رو اعلام فرماييد با سپاس

 6. بهادر احمدی گفت:

  باسلام و عرض احترام
  احمدی هستم
  شرکت فعال در زمینه شوینده بهداشتی هستیم و تصمیم به ساخت کارخانه کارتن سازی با ظرفیت خروجی بالا جهت تولید انواع کارتن مورد نیاز تولیدات انجام شده .
  لذا نیاز به پکیج کامل تولید کارتن از ورق سازی تا تسمه کشی نهائی جهت استقرار در محل خریداری شده برای این فعالیت داریم .
  خواهشمند است دراین خصوص جهت معرفی بهترین برندها با قیمت مناسب (کل پکیج) بنده رو راهنمائی بفرمائید.

 7. حسین گفت:

  با سلام،

  لطفا هزینه کامل خط تولید کارتن سازی شامل شش دستگاه پیشنهادی نو و همچنین دست دوم به همراه نصب و اموزش را ارسال فرمایید.

 8. رضا الف گفت:

  لطفا لیست دستگاه ها و قیمت رو ارسال کنین
  ممنونم

 9. امین گفت:

  سلام. من میخوام جعبه پیتزا تولید کنم. به جز هزینه ای که برا دستگاهها میکنم برا تولید جعبه پیتزا باید حداقل چقد سرمایه در گردش داشته باشم

 10. عباس گفت:

  سلام
  درصورت امکان قیمت دستگاه های لازم(نو ودست دوم) برای راه اندازی خط تولید کارتون را ارسال بفرمایید.متشکرم

 11. شهاب گفت:

  سلام ممنون از مطالب مفیدتون. لطفا قیمت دستگاه های نو و دسته دوم کارتن سازی رو برای بنده ارسال کنید. متشکرم

 12. سلام و عرض ادب
  به شماره ایی که داخل سایت گذاشتین تماس گرفتم جوابگو نبودن لیست قیمت تمامی دستگاههای کارگاه کارتن سازی رو میخوام با تشکر از شما

 13. وحید گفت:

  سلام لطفا دستگاههای لازم برای تولید فقط کارتن تخم مرغ رو بم بگید بعلاوه قیمت دستگاه ها.نو و دست دو.ممنون

 14. فلاح گفت:

  سلام خسته نباشید
  من میخوام کارگاه تولید جعبه برای محصولات کادویی و دارو و … بزنم ، آیا دستگاه های شما این کار رو انجام میده یا نه ؟ و اینکه چقدر هزینه ی دستگاه ها می باشد
  ممنون می شم برام ارسال کنید

  • مدیر سایت گفت:

   سلام.
   دستگاه های ما فقط جهت تولید کارتن وجعبه میباشد که در کارگاه کارتن سازی انجام میشود و منظور ما از جعبه سازی یعنی جعبه لوازم برقی آشپزخانه و جعبه پیتزا و همچون جعبه هایی میباشد. جعبه های کادویی و جعبه دارویی مربوط به سیستم چاپخانه میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code