فروش دستگاه لمینت دستی و لمینت اتومات کارتن

دستگاه های لازم برای تولید کارتن
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۶
اطلاعات درباره دستگاه کاغذ سازی(تولید کاغذ کارتن)
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۶

دستگاه لمینت دستی و اتومات

دستگاه لمینت چه دستی چه اتومات جهت تولید کارتن لمینتی است که در سایزهای مختلف میباشد، قیمت دستگاه لمینت دستی از دستگاه لمینت اتومات خیلی کمتر است و دستگاه لمینت برای کارگاه های جعبه سازی و کارخانه کارتن سازی کاملا مورد استفاده است. راه اندازی خط تولید کارتن.ایجاد کارگاه کارتن سازی،خرید و فروش دستگاه های تولید کارتن،خریدوفروش دستگاه های کارتن سازی نو و دست دوم.

روش تولید کارتن لمینتی

ابتدا دستگاه لمینت دستی یا اتومات را خوب تراز کرده و دستگاه را در جای مناسب کارگاه کارتن سازی قرار میدهیم(البته دستگاه لمینت اتومات را باید به صورت حرفه ای نصب شود) و حدودا به شعاع ۳متر اطراف دستگاه لمینت را خالی میکنیم البته پشت دستگاه با دیوار حدودا ۱متر فاصله باشد که چندین ردیف کارتن در جای مناسب قرار گیرد، برای شروع تولید کارتن لمینتی چسب مخصوصی که فقط برای تولید کارتن لمینتی میباشد در مخزن دستگاه لمینت ریخته میشود و توسط سیلندر بزرگ که به مخزن نزدیک است چسب به سیلندرهای کوچک بالا انتقال داده میشود و پوستر را از دستگاه لمینت عبور میدهیم و زیر پوستر کاملا به چسب آغشته میشود و درقسمت خروجی دستگاه لمینت کارتن آماده چسباندن پوستر میباشد که یکی یکی انجام میشود، حدودا در ساعت میتوان ۱۲۰۰ عدد کارتن لمینتی تولید کرد. پس از تولید کارتن مستقیم با دستگاه دایکات پینگ پنگی کارتن را به شکل ها و اندازه هایی که در قالب میباشد تولید میکنیم (در قسمت اطلاعات درباره دستگاه دایکات پینگ پنگی کامل نوشته ایم. راه اندازی خط تولید کارتن)

اختلاف قیمت دستگاه تولید کارتن لمینتی

بدون مقدمه میگم قیمت  دستگاه لمینت اتومات حدودا ۴۵۰ میلیون تومان میباشد نیاز به توضیح نیست، شما با ۴۵۰ میلیون تومان به راحتی میتوان یک خط تولید کارتن و جعبه راه اندازی کرد که کارگاه کارتن سازی توان تولید تمام کارتن ها و تمام جعبه ها را دارد… توان تولید دستگاه لمینت اتومات ساعتی حدودا ۶۰۰۰ کارتن میباشد دستگاه لمینت اتومات به درد کارخانه یا کارگاه کارتن سازی میخورد که حداقل در روز ۵۰ هزارتا کارتن تولید کند، در دستگاه لمینت اتومات پوستر و کارتن به صورت اتومات حرکت میکند. (فیلم دستگاه تولید کارتن لمینتی را در کانال تلگرام کارتن سازی و جعبه سازی میتوانید مشاهده کنید). فروش دستگاه تولید کارتن.خرید و فروش دستگاه های کارتن سازی نو و دست دوم، راه اندازی خط تولید کارتن

تجربه شرکت چاپ کارتن

برای شروع خط تولید کارتن بهتر است ابتدا با دستگاه لمینت دستی شروع به تولید کارتن کرد حتی اگر سفارش ۵۰هزارتا در روز باشد! شما که قصد هزینه کردن و سرمایه گذاری دارید توقع تولید بالا و کیفیت برتر روی کارتن نیز دارید، اولا تولید کارتن با دستگاه لمینت دستی یا لمینت اتومات روی کیفیت هیچ ارتباطی ندارد و بالاترین کیفیت روی کارتن را با دستگاه لمینت دستی میشه زد. دوما حداقل یک اپراتور وارد و بلد روی دستگاه لمینت اتومات لازم دارید تا بتواند کارتن تمیز و با کیفیت تولید کند. بله شرکت چاپ کارتن آموزش رایگان انجام میدهد اما چند روز؟ شرکت چاپ کارتن یک خط تولید کامل کارتن و جعبه را در یک روز نصب و راه اندازی و آموزش رایگان دستگاه های کارتن سازی را نیز میدهد ولی برای یک دستگاه لمینت اتومات حداقل این آموزش ۲۰ روز زمان میبرد. گذشته از این صحبت ها یک تنظیم اشتباه روی دستگاه لمینت اتومات به جز خراب شدن کارتن های تولید شده موجب از بین رفتن دستگاه لمینت نیز میشود البته تعمیرات دستگاه های کارتن سازی را ما کاملا انجام میدهیم و تمام قطعات دستگاه لمینت دستی و دستگاه لمینت اتومات را میسازیم، قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن را مطالعه کنید مفید است. فروش دستگاه های تولید کارتن و راه اندازی خط تولید کارتن.دستگاه لمینت دستی دارای قطعات بسیار ریز و کوچک میباشد که سعی کنید دستگاه لمینت را صفر تهیه کنید اگر هم دستگاه لمینت دست دوم بود حتما ضمانت داشته باشد یا از دستگاه ساز گرفته باشید و روی دستگاه لمینت چه دستی چه دستگاه اتومات اطلاعات کافی داشته باشید.

شرکت چاپ کارتن بیش از ۲ دهه تجربه و فعالیت در زمینه کارتن سازی تمام دستگاه های تولید کارتن را چه دست دوم چه صفر یکسال ضمانت میکند و تا ۱۰ سال خدمات و تعمیرات و تعویض قطعات میدهد اما فقط به مشتری های خودش.

نکته: روش نگهداری دستگاه لمینت

حتما موقع تراز کردن دستگاه لمینت اطلاعات کافی داشته باشید یا از کسی که دستگاه لمینت را خریداری کرده اید او انجام دهد. بعداز مدتی اگر دستگاه لمینت لرزش داشت یا صدای اضافی داشت حتما به متخصص دستگاه اطلاع دهید، روش نگهداری دستگاه لمینت بسیار مهم است حتما از کسی که دستگاه لمینت را خریدید بخواهید به شما آموزش بدهد.شرکت چاپ کارتن نصب و راه اندازی و آموزش دستگاه های کارتن سازی و روش نگهداری و حفظ دستگاه های خط تولید کارتن سازی را رایگان انجام میدهد.

آخرین به روز رسانی ۱۳۹۸/۱۲/۲۴

22 دیدگاه ها

 1. حسنی گفت:

  سلام لطفا قیمت دستگاه لمینت سایز۱۰۵ را برایم ایمیل کنید نیاز فوری به ۲ دستگاه لمینت دستی نو یا دست دوم دارم

 2. مسعود زبیدی گفت:

  جهت ایجاد یک کارگاه برای تولید جعبع برای شیرینی فروشی ها چه امکاناتی لازم است؟؟

  • modir گفت:

   سلام.
   برای تولید جعبه قسمت دستگاه های لازم دقیق نوشته شده…
   برای تولید جعبه به دستگاه برش و دستگاه لمینت و دستگاه دایکات و دستگاه تسمه کش نیاز داریم

 3. شمس گفت:

  با سلام و احترام
  ضمن تشکر از اطلاعات داخل وب سایت، میخواستم بدانم اگر از یک دستگاه دایکات پینگ پنگی ۲۰۰ برای تولید جعبه های کوچک با عرض۱۵ و طول ۵۴ استفاده شود و همزمان روی یک الگو چند جعبه بیفتد، آیا به دستگاه دایکات آسیب میزند و کیفیت کار را پایین می آورد.
  لطفاً هزینه لازم جهت خرید یک عدد دستگاه خط کش برش، یک عدد دایکات پینگ پنگی ۲۰۰، لمینت دستی با عرض ۱۲۰، تسمه کش و یک عدد دستگاه چاک زن را برایم ارسال نمایید.
  از پاسخگویی شما متشکرم

  • modir گفت:

   سلام.
   اطلاعات مربوط به تک تک دستگاه ها و دایکات نیز در صفحه اصلی میباشد.
   قیما دستگاه های کارتن سازی ارسال شد.

 4. یزدان گفت:

  سلام لطفا قیمت لمینت دستی عرض۱۰۵ برام بفرستین اگه دست دوم باشه که قیمتش بیاد پایین خیلی خوبه ممنون

  • modir گفت:

   سلام.
   قیمت دستگاه لمینت مشخص هستش اما ما بخواهیم دستگاه را بفروشیم با گارانتی میدهیم بنابراین دستگاه دست دوم هم سرویس میکنیم و اکثر قطعات را تعویض میکنیم شاید خیلی کم قیمتش بیشتر باشد اما کاملا از دستگاه موطمئن هستید که سالم هست و بدون عیب حداقل ۸سال کار میکند و اگر دستگاه همین جوری بخواهید بگیرید هر روز باید دنبال قطعات باشید، قیمت ارسال شد

 5. مهرناز گفت:

  با سلام تشکر از سایت خوبتون من یک سرمایه در دست دارم و چون به کارتن سازی علاقه دارم می خواستم بپرسم الان راه اندازی کارگاهی که بشه همه نوع کارتن و زد چقدر سرمایه میخواد؟ در واقع راه اندازی خط و آموزش چقدر سرمایه اولیه لازم داره و همچنین بازار کار به چه صورت هست؟ آیا کشش عضو جدید و داره؟ ممنون میشم در ایمیل راهنماییم کنید.

 6. Mohammad گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  قصد راه اندازی کارگاهی کوچک دارم که فقط کارتن نبات تولید کنم. کارتن های نبات ده کیلویی و ۵ کیلویی که لمینت باشند. لطفا دستگاه های دایکات و پوسترچسبان و چیزهای دیگر که نیاز میباشد را با قیمت برایم ایمیل کنید. و بفرمایید دستگاه ها در کدام شهر است؟

 7. یوسف گفت:

  با سلام ممنون میشم.قیمت دستگاه لمینت دستی و برام بفرمایید بعد هزینه راه اندازی یه گارگاه کوچیک حدودا چقدر هزینه میبره

 8. meysam گفت:

  سلام خسته نباشید
  دستگاه هایی را ما خریداری کرده ایم و خواستم شما بیایید نصب وراه اندازی کنید و کمی نیاز به تعمیرات دارد
  ممنون میشوم انجام بدهید.

  • modir گفت:

   سلام.
   دوست عزیز ما این همه در این سایت تکرار میکنیم دستگاه را از دستگاه ساز بگیرید که در همچون مواقعی پشتیبان داشته باشید، ما در قسمت خدمات سایت نوشته ایم که دستگاه را از هرکجا و هر شخصی خریداری کردید برای راه اندازی و خدمات به همونجا مراجعه کنید. بله من تعمیرات انجام میدهم و قطعات دستگاه را میسازم و نصب وراه اندازی انجام میدهم اما اولویت با مشتری های خودم است، درضمن دستگاه های دست دوم ما مثل دستگاه صفر یک سال گارانتی دارد.
   موفق باشید.

 9. KelIdeano گفت:

  سلام خسته نباشید ممنون از اطلاعات خوب و دقیقتون
  میخوام کارتن سازی راه بندازم و ممنون میشم قیمت دستگاه های تولید کارتن را برام ارسال کنید

 10. نقیلو گفت:

  سلام قصد راه اندازی کارگاه کوچکی دارم که بشه برای تولیدی کفش کارتن بزه لطفا اسم دستگاههای لازم با مبلغ دستگاه لطف کنید ممنون از لطفتون

  • modir گفت:

   سلام
   ۶ دستگاه کارتن سازی که در داخل سایت قسمت دستگاه های لازم برای کارتن سازی توضیح داده شده را مطالعه کنید
   لیست قیمت دستگاه های کارتن سازی ارسال شد

 11. مهرداد درویشی گفت:

  سلام و صبح بخیر

  لطفا لیست قیمت خط کارتن سازی (برش، دایکات دستی و فکی، چاپ ۳ رنگ، تسمه کش و لمینت دستی و اتوماتیک ) را ارسال کنید.
  موارد خط کارتن سازی در عرض ۲ متر ارسال گردد
  و لمینت در ۱۲۰سانتی متر
  با تشکر

  • مدیر سایت گفت:

   سلام.
   لیست قیمت دستگاهای لازم جهت راه اندازی کارگاه کارتن سازی ارسال شد.
   دستگاه لمینت اتوماتیک و دستگاه چاپ ۳رنگ درحال حاضر نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code