اطلاعات درباره دستگاه کاغذ سازی(تولید کاغذ کارتن)

فروش دستگاه لمینت دستی و لمینت اتومات کارتن
اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۶
اطلاعات درباره ورق سازی(تولید کارتن خام)
خرداد ۱۶, ۱۳۹۶

برای راه اندازی خط تولید کاغذ کارتن و هزینه راه اندازی کارخانه و قیمت دستگاه تولید کاغذ کارتن را نوشته ایم

اگر هیچ اطلاعاتی ندارید! حتما مطالعه کنید

برای کارخانه کاغذ سازی به جزء سرمایه اولیه اطلاعات بسیار بالایی نیاز دارید شاید شما از وارد کننده دستگاه تولید کاغذ اطلاعات بخواهید حتما شما را تشویق میکند که وارد اینکار بشوید تا کارخانه تولید کاغذ را راه اندازی کنید اما اینجا میخواهم رک و راست حرف بزنم، دوست عزیز برای راه اندازی خط تولید کاغذ کارتن از ضایعات و آخال کارتن تبدیل به کاغذ نیاز به دستگاه کاغذ سازی داریم و اندک اطلاعات درباره تولید کاغذ و همان شرکت که دستگاه های کاغذ سازی را خریداری کرده اید دستگاه ها را نصب و راه اندازی میکند و روش نگهداری و حفظ و آموزش ماشین آلات خط تولید کاغذ را میدهد البته شرکت چاپ کارتن نیز تمام این کارها را رایگان انجام میدهد اما اصل مطلب، ما فرض کنیم دستگاه های تولید کاغذ در یک روز کاری مثلا ۱۰ساعت، توان تولید ۱۰ تن کاغذ را دارد یعنی ۱۰ تن ضایعات کارتن را به کاغذ تبدیل میکند و فرض کنیم شما دائم و هر روز توان تهیه ۱۰ تن ضایعات را دارید و از قیمت ضایعات کارتن کاملا با خبر هستید و شرایط خرید ضایعات کارتن هم صددرصد نقد میباشد اما فرض کنیم شما قادر به خرید ضایعات کارتن با شرایط ۲ماه یا ۳ماه هستید و حالا فرض کنیم شما خط را راه اندازی کردید و ضایعات با استفاده از دستگاه ها تبدیل به کاغذ و به صورت رول شد. شرکت های ورق سازی یعنی تولید کننده های کارتن خام به کاغذ مشتری های شما و خریداران کاغذ رول شده ی شما هستند آیا خبر دارید که کاغذ رول شده را با چه شرایطی خریداری میکنند؟ و با چه قیمتی خریداری میکنند؟ شرایط خرید کاغذ رول حدودا بین ۸الی۱۲ ماه میباشد… اما شرکت ورق سازی توان خرید ۲ماهه یا حتی نقدی هم دارد اما درصد کاغذ شما کم میشود و قیمت کاغذ رول شده را طوری حساب میکنند که تقریبا مثلا ضایعات کیلویی ۲۰۰۰ تومان است رول را ۲۵۰۰ تومان نقدی خرید میکنند به نظر شما آیا ارزش سرمایه گذاری دارد؟ ۵۰۰ تومان سود بسیار خوبی است در صنعت تولید کاغذ اما توجیه اقتصادی و ارزش سرمایه گذاری ندارد.

دوستان توجه کنید:

فقط یکی از دلایل را میگم مثلا قیمت دستگاه تولید کاغذ کارتن یک میلیارد و دویست میلیون تومان و یک سوله ۱۵۰۰ متری جهت راه اندازی خط تولید کاغذ کارتن نیاز است. حالا فرض کنیم قیمت ضایعات کیلویی ۲۰۰۰ تومان باشد و پس از تبدیل به کارخانه ورق سازی میفروشیم و فرض کنیم شرایط ۶ ماهه به ما پرداخت میکند خب روزی ۱۰تن ضایعات اگر نقدی خرید کنیم حدودا ۲۰ میلیون تومان میشود حالا ما در ماه ۲۵ روز کاری داشته باشیم در ۶ماه میشود ۱۵۰ روز اگر ما ۱۵۰ روز ضایعات کارتن خریداری کنیم حدودا ۳میلیارد تومان سرمایه درگردش نیاز داریم… (شرکت مهندسین چاپ کارتن بهترین وارد کننده و استاد راه اندازی خط تولید بازیافت کاغذ کارتن میباشند این نوشته اصلا جهت تبلیغات در گوگل نیست بلکه اطلاعات و تجربه بسیار مفیدی است که دوست داریم در اختیار افراد و شرکت هایی که قصد راه اندازی خط تولید کاغذ کارتن  را دارند بگذاریم). البته این قیمت دستگاه تولید کاغذ کارتن که گفته شده اولا حدودی است و قیمت خطی است که فقط توان تولید کاغذ ایرانی را دارد و دستگاه های تولید کاغذ هایی مثل سفید و کرافت و فلوتینگ قیمت بسیار بالایی دارند، سال ۹۴ نمایشگاه شانگهای چین قیمت خط تولید کاغذ کرافت عرض۲متر توان تولید ۵۰ تن در ۲شیفت تحویل در تهران ۱۶ میلیارد تومان بود… پس از راه اندازی خط تولید کاغذ کارتن که حدودا ۶ماه زمان نصب دستگاه میباشد و قبل از تولید شما به یک متخصص و تبدیل کننده ی ضایعات و آخال و پوشال به کاغذ کارتن نیاز دارید یا همان خمیر ساز دستگاه کاغذ سازی که حقوق و مزایای بالایی دارد و اینکه کاغذ و دریافت رول را به کدام کارخانه بفروشیم؟ چون دستگاه ما توان تولید یک نوع کاغذ در گرماژ خاصی و سایزهای خاصی را دارد، هر کارخانه تولید ورق خام کارتن هم فقط در چند عرض فعالیت دارد و هر عرض کاغذ را خریداری نمیکند!

اطلاعات مهم:

اگر قصد سرمایه گذاری با سود ودرآمد عالی را دارید بله کاغذ سازی خوب است اما ابتدا اطلاعات لازم را در صنعت بازیافت کاغذ کسب کنید که کاغذ سازی مثل کارتن سازی نیست که در یک روز یا یک هفته کارتن ساز شوید و به دستگاه های کارتن سازی مسلط شوید، یک کارگاه کارتن سازی نهایت طی یک هفته راه اندازی میشود و نیاز به تجربه بالایی ندارد پیشنهاد ما برای همه ی عزیزان این است که ابتدا از کارتن سازی شروع کنند و پس از راه اندازی خط تولید کارتن اطلاعات لازم را در زمینه کاغذ سازی کسب کنند و پله پله به سمت مقصد حرکت کنند، در سال های ۸۲ کار شرکت چاپ کارتن فقط تعمیرات و ساخت قطعات دستگاه های کارتن سازی بود اما به لطف خداوند توانسته ایم بیش از صدها دستگاه صفر بسازیم و حداقل صدها کارتن سازی صفرتاصد آن را راه اندازی کنیم…

درباره ما

شرکت چاپ کارتن با ۲ دهه فعالیت در صنعت ماشین آلات کارتن سازی و جعبه سازی با مدیریت مهندس مهرداد رضازاده میباشد که صفر تاصد کارگاه کارتن سازی شخصا انجام میدهم، و ساخت قطعات دستگاه کارتن سازی و تعمیرات دستگاه کارتن سازی و فروش دستگاه های کارتن سازی را انجام میدهیم و پس از ارسال دستگاه های کارتن سازی شخصا اقدام به نصب وراه اندازی و آموزش کارکردن با دستگاه را میکنم.

در کانال تلگرام کارتن سازی وجعبه سازی فیلم خط تولید کاغذ و تمام دستگاه های کارتن سازی وجود دارد آدرس لینک در صفحات دیگر وب سایت میباشد.

آدرس کانال تلگرام    chapcarton@

حتما قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن و قسمت سود ودرآمد کارتن سازی را مطالعه کنید.

آخرین به روز رسانی:۱۳۹۹/۰۲/۲۵

12 دیدگاه ها

 1. خوش چین گفت:

  سلام
  در صورت امکان قیمت خط تولید فقط خمیر چوب به روش مکانیکی را اعلام فرمایید
  متشکرم خوش چین

  • modir گفت:

   سلام.
   قیمت خط تولید کاغذ را نوشته ایم درضمن ما فقط روی ماشین آلات کارتن سازی فعالیت داریم و فقط دستگاه های کارتن سازی و جعبه سازی را میسازیم

 2. کیان گفت:

  با سلام ممنون از سایت عالی شما تشکر واقعا اطلاعات درباره راه اندازی خط تولید کاغذ سازی مفید است

 3. داوودکوهی گفت:

  سلام من دنبال دستگاه تخمیر کاه وتبدیل به دستمال توالت میگردم لطفا کسی سراغ داره خبر بده برای صادر به کشور دیگه

 4. احسان گفت:

  سلام خسته نباشین
  بنده قصد راه اندازی کارگاه جمع اوری کاغذ از هر جا که امکانش باشه رو دارم تو شهر ماه هم همچین فعالیتی وجود ندارد و مرکز استان هستیم و بعد تبدیل کاغذ به خمیر یا هر چیز دیگه رو دارم اگرم امکانش باشه و به صرفه باشه دوس دارم کارخانه تولید کاغذو راه اندازی کنم اگر براتون امکان داره راهنمایی بفرمایین ممنون میشم.

  • modir گفت:

   سلام.
   ما چند سالی هست که در ضمینه دستگاهای کاغذ سازی هیچ فعالیتی نداریم، و فقط دستگاهای کارتن سازی میسازیم و صفرتاصد کارتن سازی را انجام میدهیم.

 5. علیرضا هاتفی گفت:

  با عرض سلام . لطفا هزینه ی حدودی ایجاد خط تولید در یزد رو بگید.

 6. مجید گفت:

  سلا م
  آیا در زمینه تولید دستگاه جعبه کارتن که بسته های کاغذ A4 در آن قرار میگرد هم فعالیت دارید؟ درصورت چنین فعالیتی بفرمایید اگر این دستگاه ظرفیت تولید۱۵۰ جعبه در ساعت را داشته باشد قیمت آن چقدر است؟

 7. علیرضا امیری گفت:

  سلام
  من میخواستم ضایعات چوبهای هرس درختان باغم و همینطور دیگر ضایعات چوبی که در باغ وجود داره رو بفروشم
  اگر کسی مشتری هست به قیمت مناسب میفروشم
  شماره ی تماسم : ۰۹۱۷۷۳۵۰۸۷۱
  علیرضا امیری
  فارس-شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code