روش محاسبه قیمت کارتن

اطلاعات درباره ورق سازی(تولید کارتن خام)
ژوئن 6, 2017
فروش دستگاه لبچسب اتومات و نیمه اتومات کارتن
نوامبر 17, 2017

فرمول محاسبه قیمت کارتن

روش های متفاوتی برای محاسبه قیمت کارتن است لطفا با دقت مطالعه کنید تا قشنگ متوجه شوید، این اطلاعات کاملا محرمانه است که شرکت چاپ کارتن در این سایت به اشتراک گذاشته و در دید عموم است و تبلیغات برای گوگل نیست بلکه فقط جهت اطلاع رسانی است.

مثلا شما کارتن ساز هستید وقتی به صورت تلفنی از مشتری ابعاد کارتن را بخواهید به شما میگوید طول40 عرض20 اتفاع30 در صنعت کارتن سازی برای محاسبه قیمت ورق خام کارتن طول×عرض×قیمت ورق سازی = قیمت یک متر مربع موضوع اینجاست این ابعادی که مشتری به ما داده همین را × قیمت ورق سازی کنیم؟؟؟ خیر

روش محاسبه قیمت کارتن شرکت چاپ کارتن

زمانی که کارتن به شکل مکعب است مشتری به ما اندازه داده و قیمت محاسبه شده ورق خام و کاملا باز است، به راستای فلوت کارتن عرض گفته میشود و جهت دیگر طول کارتن، (روش محاسبه ابعاد کلی کارتن) در این ابعادی که مشتری به ما داده است طول 40 سانت میباشد در این کارتن ما 2تا 40 سانت داریم، عرض 20 سانت میباشد و 2تا 20 سانت داریم و4سانت داخل کارتن چسب خورده که کارتن را به هم متصل میکند، البته در بعضی کارتن ها و به خصوص جعبه ها 4 سانت کمتر و یا بیشتر میشود.

فرمول محاسبه طول کارتن: (طول × 2 + عرض +عرض + 4 = طول کل کارتن )             40×2+20+20+4=124

فرمول محاسبه عرض کارتن: (اتفاع + عرض = عرض کارتن )         30+20=50

با این فرمول بالا ابعاد اصلی کارتن یعنی طول کارتن و عرض کارتن بدست آمد اما برای محاسبه قیمت کارتن باید طول ×عرض×قیمت ورق خام کارتن شود که برای محاسبه قیمت ورق خام راه های بسیار زیادی وجود دارد که ساده ترین فرمول محاسبه قیمت کارتن را نوشته ایم.

محاسبه قیمت کارتن لمینتی

حساب کردن قیمت کارتن لمینتی کمی سختتر از محاسبه قیمت کارتن میباشد، چون کارتن یا جعبه لمینتی تشکیل شده از خود کارتن و یک لایه پوستر. برای محاسبه قیمت کارتن لمینتی ابتدا قیمت خود کارتن را طبق روش بالا محاسبه میکنیم و قیمت پوستر را باید از چاپخانه گرفت چون پوستر را از چاپخانه خریداری میکنیم و معمولا خرید پوستر کیلویی میباشد که باید محاسبه شود هر یک کیلو پوستر چند عدد پوستر است که تقسیم بر تعداد میشود و قیمت هر عدد پوستر به دست می آید.

اطلاعات درباره تولید کارتن

در ورق سازی یعنی همان تولید کننده ورق خام کارتن قیمت ورق خام کارتن بسیار متفاوت است چون مثلا کارتن 3لایه تشکیل شده از 3نوع کاغذ و هر کاغذ قیمت خودش را دارد و البته در گفتار و یا نوشتاری سخت است و برای راحت کردن کار کارتن سازها هر ورق سازی لیست قیمتی دارد که تمام ورق خام را با ابعاد و قیمت نوشته است که کارتن ساز تصویری از اون لیست داخل گوشی دارد و طبق همون لیست قیمت میدهد…(دوستان عزیز اگر نوشته و فرمول را متوجه نشدید حتما پیام بگذارید یا تماس بگیرید، با تشکر)

در صفحه اصلی اطلاعات و نگهداری تک تک دستگاه هارو نوشته ایم ، سود ودرآمد کارتن سازی ، روش تولید و دستگاه های لازم جهت تولید کارتن را نوشته ایم و لینک گروه تلگرام کارتن سازی وجعبه سازی در قسمت تماس با ما و درباره ما میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مدیریت