فروش دستگاه منگنه کارتن

فروش دستگاه لبچسب اتومات و نیمه اتومات کارتن
نوامبر 17, 2017
فروش دستگاه تسمه کش کارتن
دسامبر 22, 2017
فروش دستگاه های کارتن سازی

فروش ماشین آلات کارتن سازی

فروش دستگاه منگنه کارتن

دستگاه منگنه کارتن در سایزهای 90*120*140 موجود میباشد، دستگاه منگنه زن کارتن ساخت بهترین شرکت چین و با یک سال گارانتی شرکت چاپ کارتن میباشد.

دستگاه منگنه زن کارتن معمولا برای کارتن هایی استفاده میشود که وزن زیادی را تحمل میکنن و اکثرا کارتن هایی که قرار است اینجا بسته بندی شود و صادرات به کشورهای همسایه شوند منگنه میشوند، اجرات کارتن های که منگنه میشوند بیشتر است چون زمان و هزینه بیشتری میبرند. قابل توجه خریداران دستگاه منگنه کارتن: قطعات و لوازم دستگاه منگنه در ایران ساخته نمیشود و حتی شرکت چاپ کارتن نمیسازد چون دستگاه چینی هست و قطعات بسیار ریزی دارد ارزش ساختن ندارد و یک سال گارانتی که برای دستگاه منگنه میباشد اگر عیب داشت تعویض میکنیم و99% ماشین آلات کارتن سازی که ساخت کشور چین هستن تعمیر نمیکنیم و قطعات آنهارا نمیسازیم.

البته دستگاه های ایرانی را تمام قطعات و لوازم را همیشه آماده داریم و اگر نباشد نهایت 24 ساعت ساخته میشود قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن بهتر وکامل توضیح داده ایم.

اصول کارکردن با دستگاه منگنه کاملا ساده و بدون نیاز به آموزش میباشد، که فیلم دستگاه منگنه و فیلم دیگر دستگاه ها در گروه تلگرامی کارتن سازی و جعبه سازی میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مدیریت