فروش دستگاه منگنه کارتن

فروش دستگاه لبچسب اتومات و نیمه اتومات کارتن
نوامبر 17, 2017
فروش دستگاه تسمه کش کارتن
دسامبر 22, 2017
فروش دستگاه های کارتن سازی

فروش ماشین آلات کارتن سازی

دستگاه منگنه کارتن در سایزهای 90*120*140 موجود میباشد، دستگاه منگنه زن کارتن ساخت بهترین شرکت چین و با یک سال گارانتی شرکت چاپ کارتن میباشد.

دستگاه منگنه زن کارتن معمولا برای کارتن هایی استفاده میشود که وزن زیادی را تحمل میکنن و اکثرا کارتن هایی که قرار است اینجا بسته بندی شود و صادرات به کشورهای همسایه شوند منگنه میشوند، اجرات کارتن های که منگنه میشوند بیشتر است چون زمان و هزینه بیشتری میبرند. قابل توجه خریداران دستگاه منگنه کارتن: قطعات و لوازم دستگاه منگنه در ایران ساخته نمیشود و حتی شرکت چاپ کارتن نمیسازد چون دستگاه چینی هست و قطعات بسیار ریزی دارد ارزش ساختن ندارد و یک سال گارانتی که برای دستگاه منگنه میباشد اگر عیب داشت تعویض میکنیم و99% ماشین آلات کارتن سازی که ساخت کشور چین هستن تعمیر نمیکنیم و قطعات آنهارا نمیسازیم.

البته دستگاه های ایرانی را تمام قطعات و لوازم را همیشه آماده داریم و اگر نباشد نهایت 24 ساعت ساخته میشود قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن بهتر وکامل توضیح داده ایم.

اصول کارکردن با دستگاه منگنه کاملا ساده و بدون نیاز به آموزش میباشد، که فیلم دستگاه منگنه و فیلم دیگر دستگاه ها در گروه تلگرامی کارتن سازی و جعبه سازی میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مدیریت