فروش دستگاه منگنه کارتن

فروش دستگاه لبچسب اتومات و نیمه اتومات کارتن
نوامبر 17, 2017
فروش دستگاه تسمه کش کارتن
دسامبر 22, 2017
فروش دستگاه های کارتن سازی

فروش ماشین آلات کارتن سازی

فروش دستگاه منگنه کارتن

دستگاه منگنه کارتن در سایزهای 90*120*140 موجود میباشد، دستگاه منگنه زن کارتن ساخت بهترین شرکت چین و همراه با یک سال گارانتی شرکت چاپ کارتن میباشد.

دستگاه منگنه زن کارتن معمولا برای کارتن هایی استفاده میشود که وزن زیادی را تحمل میکنند و اکثرا با دستگاه منگنه کارتن ،کارتن هایی که قرار است اینجا بسته بندی و به کشورهای همسایه صادرات شوند منگنه میکنند، اجرت کارتن هایی که منگنه میشوند بیشتر است چون زمان صرف شده برای کارتن های منگنه شده بیشتر و هزینه ی اضافی دربردارد. قابل توجه خریداران دستگاه منگنه کارتن: قطعات و لوازم دستگاه منگنه کارتن در ایران ساخته نمیشود و حتی شرکت چاپ کارتن قطعات دستگاه منگنه زن را نمیسازد چون دستگاه چینی هست و قطعات بسیار ریزی دارد ارزش ساختن ندارد و یک سال گارانتی که برای دستگاه منگنه کارتن میباشد که اگر عیب ونقصی داشت تعویض میکنیم و99% ماشین آلات کارتن سازی که ساخت کشور چین هستن تعمیر نمیکنیم و قطعات آنهارا نمیسازیم.

البته دستگاه های ایرانی را تمام قطعات و لوازم را همیشه آماده داریم و اگر نباشد نهایت 24 ساعت ساخته میشود در قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن بهتر وکامل تر در این باره توضیح داده ایم.

اصول کارکردن با دستگاه منگنه کارتن بسیار ساده و بدون نیاز به آموزش میباشد، که فیلم دستگاه منگنه و فیلم دیگر دستگاه های کارتن سازی در گروه تلگرامی کارتن سازی و جعبه سازی موجود میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مدیریت