فروش دستگاه تسمه کش کارتن

فروش دستگاه منگنه ۱۲۰ کارتن
آذر ۲۳, ۱۳۹۶
فروش دستگاه کارتن سازی و جعبه سازی
دی ۱۰, ۱۳۹۶
فروش دستگاه تسمه کش کارتن

فروش دستگاه های کارتن سازی و جعبه سازی (بسته بندی)

فروش دستگاه تسمه کش اتومات و نیمه اتومات کارتن و جعبه

دستگاه بسته بندی تسمه کش ساخت یکی از بهترین شرکت های چینی میباشد که دارای ۶ ماه گارانتی خود چین و یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش و قطعات و لوازم شرکت چاپ کارتن میباشد. کارکردن با دستگاه تسمه کش که کار بسته بندی را انجام میدهد بسیار آسان و بدون نیاز به آموزش میباشد با این حال شرکت چاپ کارتن آموزش تمام دستگاه های تولید کارتن را میدهد، دستگاه های تسمه کش در ۲ نوع اتومات و نیمه اتومات میباشند که با هم تفاوت چندانی ندارند اما قیمت ماشین آلات بسته بندی اتومات چندین برابر قیمت دستگاه تسمه کش نیمه اتومات میباشد.

تفاوت ماشین آلات تسمه کش اتومات و نیمه اتومات

وقتی کارتن روی دستگاه تسمه کش قرار دارد تسمه را اپراتور با دست به قسمتی که ورودی تسمه است هدایت میکند و خود دستگاه به صورت اتومات تسمه را دور کارتن محکم میکند و اگر تسمه دور کارتن آزاد یا به قدری محکم باشد که کارتن را پاره کند از داخل دستگاه تسمه کش قسمت فنر بزرگ تنظیم میشود که در ماشین آلات تمام اتومات هم این تنظیمات وجود دارد و تنها اختلاف دستگاه تسمه کش اتومات و نیمه اتومات اینجاست که اپراتور تسمه را هدایت نمیکند بلکه خود دستگاه تسمه کش اتومات تسمه را به صورت یکنواخت هدایت میکند حتی از اپراتور هم بهتر.

(فروش دستگاه های کارتن سازی و جعبه سازی، خرید و فروش ماشین آلات کارتن سازی دست دوم و صفر ،راه اندازی خط تولید کارتن،فروش دستگاه های تولید کارتن :شرکت چاپ کارتن )

(تعمیرات دستگاه تسمه کش و تعویض دستگاه های کارتن سازی قدیمی با دستگاه نو انجام میشود که در قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن بهتر توضیح داده ایم)

قیمت دستگاه تسمه کش بسته بندی

امروزه قیمت ماشین آلات تسمه کش بسیار بالا رفته، چون بعضی از قطعات دستگاه تسمه کش از چین وارد میشود و خیلی گرون هم هست که تصمیم گرفتیم چندین قطعه ماشین آلات تسمه کش را خودمان تولید کنیم و توانستیم قیمت دستگاه تسمه کش را مدیریت کنیم، اما لوازم برقی و قطعات تمام دستگاه های کارتن سازی گرون شده است.

لازم به ذکر است:

دستگاه بسته بندی تسمه کش در چندین مدل و چندین نوع میباشد و هر کدام قیمت خودش را دارد که آشغال ترین دستگاه تسمه کش که فقط توان کشش و بردن یک نوع تسمه را دارد و دستگاه در تسمه های ابعاد دیگر کار نمیکند خب قیمت این نوع دستگاه تسمه کش کمتر از مدل های دیگر دستگاه از سرعت و کیفیت بیشتری برخوردار هستند.

(شرکت چاپ کارتن با بیش از دو دهه تجربه و فعالیت، نصب و راه اندازی و آموزش رایگان دستگاه های کارتن سازی را تمام و کمال انجام میدهد و تا یک سال دستگاه ها را چه صفر چه دست دوم دارای گارانتی و تا ۱۰ سال تامین خدمات پس از فروش و قطعات و لوازم ماشین آلات خط تولید کارتن را میدهد اما فقط برای مشتری های خودش و با خرید دستگاه ما به شما مواد کارتن از قبیل کلیشه ،رنگ ، ورق و .. را معرفی میکنیم تا از بهترین مواد برای کارتن استفاده کنید و دچار مشکل نشوید )

آخرین به روز رسانی  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴

modir
modir
ساخت و فروش دستگاه های کارتن سازی و راه اندازی خط تولید کارتن سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *