۰۹۱۲۷۹۱۲۱۷۰
فهرست

درباره ما

شرکت چاپ کارتن

صنایع چاپ و بسته بندی ما در شرکت چاپ کارتن از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه ساخت  و تولید قطعات دستگاه های کارتن سازی آغاز نموده است و تعمیرات دستگاه های کارتن سازی را هم در کنار ساخت دستگاه های کارتن سازی انجام می دهد.  دستگاه های ساخته شده توسط شرکت چاپ کارتن  تیغ دستگاه خط کش برش و تیغ دستگاه چاک زن و قطعات دستگاه چاپ فلکسو است. که پس بدست آوردن رضایتمندی متشریان و  کارتن سازها از قطعات ما و تعمیرات حرفه ای که روی دستگاه ها صورت می پذیرد. درخواست ساخت دستگاه های کارتن سازی را داده و ما هم درخواست مشتریان را اجرا کردیم که از سال 1386 تا امروز به حال دستگاه های بسیاری را طبق سفارش مشتریان عزیز تولید و ساخته ایم، شایان ذکر است که ساخت دستگاه کارتن سازی تنها 10 درصد فعالیت شرکت چاپ کارتن می باشد ، چاپ کارتن  40درصد قطعات دستگاه های کارتن سازی را می سازد و 50درصد فعالیت ما سرویس کلی دستگاه های کارتن سازی دست دوم در سراسر نقاط کشور می باشد. که دستگاه های کارتن سازی دست دوم را طوری بازسازی می نمایم که تا حد دستگاه صفر کارا و عالی گردد و حداقل تا 8 سال بدون هیچ عیب و نقصی برای کارتن ساز و صنعتگران کارآمد باشد و تمامی دستگاه های کارتن سازی دست دوم شرکت چاپ کارتن دارای یک سال گارانتی می باشد.

شرکت چاپ کارتن پس از فروش دستگاه های کارتن سازی اقدام به نصب و راه اندازی دستگاه ها می نماید ،  که 90 درصد این امور توسط مهندس مهرداد رضازاده صورت می پذیرد و آموزش کارتن سازی و روش کارکردن با دستگاه های کارتن سازی و روش نگهداری ماشین آلات کارتن سازی را ارائه می نمایم.

چاپ کارتن

برای داشتن و ساختن یک کارگاه کارتن سازی با سود دهی مناسب و عالی و کار نمودن با اطمینان خاطر به این نکات زیر توجه فرمایید:

1-  داشتن و فراهم نمودن دستگاه کارتن سازی و جعبه سازی سالم ، که می بایست شما صنعتگران به دنبال دستگاه سالم و مدرن باشید و نه دستگاه ارزان قیمت! ( شرکت چاپ کارتن دستگاه های کارتن سازی دست دوم و صفر را با یک سال گارانتی بی قید و شرط  به فروش می رساند و طی یک سال دستگاه ها هر عیب و نقصی داشته باشند به عهده شرکت چاپ کارتن خواهد بود )

2- خرید مواد اولیه کارتن سازی ، به خصوص خرید ورق خام که ورق خام را می بایست از کارخانه ورق سازی خریداری فرماید و نه از دلال ورق که مشخص نمی باشد ، چه نوع موادی را به شما تحویل می دهند و در سال های اخیر هم فروشنده دستگاه کارتن سازی شما را معرفی می نماید. تا از اقوام خودشان ورق خام را تهیه کنید  ،که این کار درست و عاقلانه ای نمی باشد شرکت چاپ کارتن شما را به خود کارخانه ورق سازی معتبر و باسابقه معرفی می نماید ، که بتوانید در کارگاه کارتن سازی ،کارتن و جعبه با کیفیت تولید کنید و به شکل مستقیم ورق خام خریداری فرمایید ، که 1 یا 2 ماه بعد هم بتوانید به صورت شرایطی و چکی ورق خریداری نمیاد.

( به منظور کسب اطلاعات بیشتر و بدست آوردن اطلاعات جامع و کاربردی در صفحه اصلی سایت ما قسمت سود و درآمد کارتن سازی و خدمات شرکت ما و اطلاعات درباره کارگاه کارتن سازی و جعبه سازی را مطالعه فرمایید . )

سئو شده توسط دیچینو