۰۹۱۲۷۹۱۲۱۷۰
فهرست

فروش دستگاه کارتن سازی وجعبه سازی را لطفا با دقت مطالعه کنید

برای راه اندازی خط تولید کارتن3لایه و5لایه باید از دستگاه خط کش برش و دستگاه چاپ غلطکی و دستگاه چاک زن کارتن استفاده کرد با این 3دستگاه میتوان کارتن 3لایه و5لایه و کارتن یخچال و تلوزیون و کارتن تخم مرغ و انواع کارتنی که فقط چاپ و چاک داشته باشد به راحتی تولید کرد. برای تولید جعبه پیتزا و کارتن هایی که مثل جعبه پیتزا چاپ و دایکات میشوند باید به کارگاه کارتن سازی دستگاه دایکات نیز اضافه شود که هر نوع کارتن را که دارای چاپ و شکل های هندسی میباشد با دستگاه چاپ و دستگاه دایکات میتوان تولید کرد (در قسمت صفحه اصلی اطلاعات مریوط به دستگاه خط کش برش و اطلاعات دیگر دستگاه ها را نوشته ایم) توجه کنید برای تولید جعبه شیرینی میتوانید مقوا را آماده خریداری کنید و با دستگاه دایکات، دایکات کنید دستگاه های چاپ در کارگاه های کارتن سازی فقط برای انواع کارتن وجعبه پیتزا میباشد برای جعبه شیرینی مناسب نیست…

دستگاه های تولید کارتن و جعبه

برای تولید کارتن خرما و تولید کارتن کشمش و کارتن گردو و تولید انواع کارتن لمینتی باید از دستگاه برش کارتن و دستگاه لمینت و دستگاه دایکات استفاده کرد که کارتن خام از کارخانه ورق سازی خریداری می شود و پوستری که بر روی کارتن چسبانده میشود به صورت سفارش از چاپ خانه خریداری میشود و در کارگاه کارتن سازی تبدیل میشود روش تولید کارتن لمینتی بسیار ساده میباشد. ابتدا کارتن خام را به ابعاد دلخواه برش زده و کنار دستگاه لمینت چیده میشود که داخل مخزن دستگاه لمینت چسب ریخته میشود و پوستر را از دستگاه لمینت عبور میدهیم و پوستر چسب یکدست خورده میشود و به روی سینگل یا کارتن چسبانده میشود و توسط قالب که سفارش داده ایم با دستگاه دایکات تولید کارتن لمینتی انجام میشود. 1_در تولیداتی مانند کارتن خیار وکارتن کدو یا کارتن هایی که چاپ ندارند فقط به دستگاه خط کش برش و دستگاه چاک زن کارتن نیاز داریم که کارتن فقط برش و خط زده میشود و چاک نیز دارد. 2_در تولید کارتن هایی مثل کارتن جوجه به دستگاه برش و دستگاه دایکات نیاز داریم.3_ جهت تولید جعبه پیتزا به دستگاه برش و دستگاه چاپ و دستگاه دایکات نیاز داریم. 4_جهت تولید کارتن خرما و کارتن های لمینتی به دستگاه های برش کارتن و دستگاه لمینت و دستگاه دایکات نیاز داریم. 5_برای تولیدکارتن یخچال و کارتن هایی که سایز بزرگ دارن میتوان از دستگاه برش و دستگاه چاپ زنجیری و دستگاه چاک زن کارتن استفاده کرد.

جهت تولید کارتن تخم مرغ و کارتن بستنی و کارتن هایی مثل این ها از دستگاه های شماره 5 استفاده میشود.

جهت تولید جعبه لوازم آشپزخانه(لوازم برقی) از دستگاه های شماره 4 استفاده میشود. دستگاه هایی مثل دستگاه منگنه کارتن و دستگاه لبچسب فقط در هنگام نیاز از آن ها استفاده میشود که سیستم و تایم استفاده از دستگاه لبچسب را در قسمت سود ودرآمد کارتنسازی نوشته ایم.

لازم به ذکر است: دستگاه تسمه کش بسته بندی جهت تولید هرنوع کارتن و تولید هرنوع جعبه در کارگاه کارتن سازی استفاده میشود. دستگاه تسمه کش و دستگاه خط کش برش کارتن در هرنوع تولیدکارتن باید در کارگاه کارتن سازی باشد.

اما برای تولید هرنوع کارتن در ابعاد مختلف و تولید هرنوع جعبه در سایزهای مختلف به این 6 دستگاه ذکر شده نیاز است :1_دستگاه خط کش برش 2_ دستگاه چاپ  3_دستگاه چاک زن 4_دستگاه دایکات 5_دستگاه لمینت و 6_دستگاه تسمه کش که بتوانیم واقعا تولید کننده باشیم و دربازار حرفی برای گفتن داشته باشیم. اگر قصد تولید جعبه هایی که جنس آن از جنس جعبه دستمال کاغذی است مانند جعبه کادوئی،جعبه دارویی، جعبه دستمال کاغذی و امثال اینها، مربوط به سیستم چاپخانه میشود و شرکت چاپ کارتن فقط در ضمینه دستگاه های کارتن سازی و جعبه سازی فعالیت دارد، وصفرتاصد کارتن سازی وجعبه سازی را انجام میدهیم خط کامل کارتن سازی شامل دستگاه برش چاپ وچاک زن دایکات همراه با نصب وراه اندازی و آموزش قیمت دستگاه تولید کارتن…

اطلاعات کارخانه کارتن سازی را در قسمت سود ودرآمد نوشته ایم.

تعمیرات و ساخت قطعات دستگاه کارتن سازی در صفحه اصلی قسمت خدمات شرکت میباشد.

درصفحه اصلی قسمت سود ودرآمد کارتن سازی را حتما مطالعه نمایید.

روش محاسبه قیمت کارتن را در صفحه اصلی نوشته ایم.

پرسش و پاسخ و دیدگاه کاربران

اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هردانی
هردانی
7 سال قبل

سلام خسته نباشید
هزینه تولید کارتن خرما و تولید کارتن های میوه به چند دستگاه نیاز دارم و قیمت دستگاه های کارتن سازی را میخواستم
باتشکر استان فارس هردانی

modir
modir
7 سال قبل
پاسخ به  هردانی

سلام.
جهت دریافت قیمت دستگاه های کارتن سازی لطفا تماس بگیرید.
و برای تولید کارتن خرما و تولید کارتن میوه دستگاه های نیاز را نوشته ایم در صفحه اصلی میباشد.

محمدجوادمعصومی

سلام امکان داره لیست دستگاهها همرا با قیمتشون برام بفرستین
ممنون