۰۹۱۲۷۹۱۲۱۷۰
فهرست

روش تولید کارتن

روش تولید کارتن

روش تولید کارتن

روش تولید کارتن

در این مقاله از چاپ کارتن سعی شده است که روش تولید کارتن سازی را به طور مفصل بیان کنیم ، ساختن و تولید کراتن شیوه ها و روش هایی دارد که در این مقاله سعی شده است به بررسی این روش بپردازیم.

فروش دستگاه تولید کارتن سازی و جعبه سازی

امروزه برای داشتن کسب و کاری خوب و درآمدی رضایت بخش، نیاز به شغلی داریم که واقعا در جامعه پرطرفدار بوده یا فعالان زیادی داشته باشد.

حتی از نظر من اگر سود و درآمد هم کم شود حداقل خاموشی نداشته باشد. اگر درباره صنعت کارتن تحقیقی انجام داده باشید یا به گذشته و سابقه کارتن سازی نگاه کنید متوجه می شوید.

.

شماره تماس مدیر فروش چاپ کارتن :    09127912170

.

گذشته کارتن سازی

در گذشته با کمبود تکنولوژی و نبودن فضاهای مجازی در سطح کشور کارتن سازهای خیلی کمی بودند که میشد به راحتی آنها را یافت یا حتی با آنها در ارتباط بود.

چندین دلیل برای اینکه کارتن سازی همیشه فعال است

1- سود و درآمد خوب کارتن سازی

2- اگر درآمد تولید کارتن کم باشد حداقل خاموش نمی شود.

3- کارتن سازی جزء 5شغل برتر کشور است.

4- هرچه تعداد تولید کنندگان مواد غذایی بیشتر شود  مصرف کارتن هم بالا میرود.

5-  تولید کننده مرکبات و صادرات بیشترکه  شد مصرف کارتن بالا میرود.

6- رشد جمعیت و مصرف بالای کالاهایی که داخل کارتن هستند.

7- تولید کننده های قدیمی توانستند کارتن ضایعات را بازیافت کنن و دوباره به چرخه تولید بیاورند.

8- قیمت دستگاه تولید کارتن.

9- قیمت یک خط تولید کارتن وجعبه و هزینه کل دستگاه کارتن و راه اندازی.

10- تولید کارتن ساده است.

11- اکثر لوازم بهداشتی یا دارویی و لوازم یدکی که در گذشته بسته بندی نداشتن! امروزه داخل کارتن و جعبه های شکیل هستند.

12_ صنعت کارتن سازی همچون چرخه زندگی وابسته به صنایع غذایی و کشاورزی ومواد مصرفی میباشد که هیچ گاه خاموشی ندارد.

13_ شغل یا صنعت کارتن سازی انتها ندارد…و دلایل دیگری می باشد که توانسته است این شغل ساده را حفظ کند که میتوانم یک مثال خوب مطرح کنم.

مثلا شما قصد خرید کالا یا لوازم دارید!

هنگامی که وارد یک فروشگاه میشوید با دقت به نوشته های روی کارتن و جعبه نگاه میکنید که چه نوشته است و از روی کارتن دوست دارید داخل آن را حدس بزنید.

و خریدار کارتن هم آن جعبه یا کارتن را بسیار شکیل سفارش داده تا جلب توجه کند و همین طور میشود و شما آن کالا را خریداری میکنید و پس از آمدن به خانه وقتی جعبه را باز میکنید اولین کاری که انجام میدهید.

کارتن را به سطل ذباله انداخته و فقط به کالای خریداری شده توجه دارید. یا مثلا جعبه خرما یا جعبه پیتزا پس قبل از خرید به جعبه توجه دارید ولی پس از خرید اولین کاری که انجام میدهید جعبه پیتزا را به سطل ذباله روانه میکنید!

وکمتر از 3ماه همان کارتن یا جعبه که در سطل ذباله است دوباره در فروشگاه با ظاهری زیباتر ایستاده است.

بسیار جالب است این چرخه تولید کارتن و کاملا واضح است که چرا کارتن سازی جزء شغل های فعال است و قیمت دستگاه کارتن سازی نسبت به درآمد و تولید کارتن واقعا مناسب است،

البته دستگاه تولید کارتن تمام اتومات قیمت بالایی دارد و هزینه راه اندازی خط تولید کارتن کمی بالاست .

که درباره دستگاه کارتن سازی و خط تولید کارتن و خرید دستگاه کارتن و قیمت دستگاه تولید کارتن و کارگاه کارتن سازی در قسمت های دیگر سایت نوشته شده است.

روش تولید کاغذ

خریداران ضایعات کاغذ و کارتن پس از جمع آوری آخال از سطح شهر با دستگاه پرس آخال همه نوع ضایعات کارتن و کاغذ را در وزن های مختلف پرس کرده و به کارخانه کاغذ سازی میفروشند، که ضایعات را بازیافت میکنند و به کاغذ کارتن تبدیل میشود.

روش تولید ورق کارتن از کاغذ

پس از تولید کاغذ، کارخانه کاغذ سازی کاغذ را به صورت رول به کارخانه تولید کارتن ورق ارسال میکند.

لازم به ذکر است: کارخانه تولیدکارتن ورق همان کارخانه یا کارگاه تولید کارتن۳لایه و۵لایه است که کارخانه ورق سازی نام دارد و توان تولید کارتن۳لایه و۵لایه و ورق سینگل در سایزهای مختلف را دارد.

کارخانه تولید کارتن با سفارش های بالایی که دارد و جهت پاسخ گو بودن به مشتری باید هرنوع کارتن را تولید کند و توان تولید کارتن با دستگاه های کارتن سازی در سایزهای مختلف و توان تولید کارتن در جنس های مختلف را داشته باشد.

 

و تولید تمامی جنس های کاغذ در کشور انجام می شود اما تعداد آن بسیار کم است و جواب گوی تولیدی کارتن ها نیست و کارخانه تولید کارتن مجبور به واردات کاغذ از کشور های همسایه می شوند. خلاصه:

کارگاه تولید کارتن پس از دریافت کاغذ از کارخانه، در چند قسمت دستگاه رول را قرار میدهد و خط را آماده تولید کارتن ۳لایه یا ۵لایه می کند. و به کارگاه تولید کارتن که کارگاه کارتن سازی یا جعبه سازی نامیده شده ارسال میکند.

دستگاه کارتن سازی

دستگاه کارتن سازی

دستگاه کارتن سازی

در کارگاه کارتن سازی طبق سفارشاتی که دارند با محاسبات کارتن، سایز و جنس مربوط را به کارخانه تولید کارتن یا ورق سازی ارسال می کنند.

پس از دریافت کارتن خام در ابتدا با دستگاه تولید کارتن(خط کش برش) به سایز دلخواه کارتن را برش داده وخط زده می شود. اگر کارتن چاپی باشد با دستگاه تولید کارتن(چاپ غلطکی) یا دستگاه چاپ زنجیری کارتن را میتوان به شکل های مختلف چاپ زد. و با دستگاه تولید کارتن (دستگاه چاک زن) قسمت چاک کارتن  زده می شود.

قسمت چسباندن کارتن معمولا در اکثر کارگاه های کارتن سازی با دست می باشد.

این توضیحات چکیده از دستگاه های تولید کارتن در کارگاه کارتن سازی بود. (توضیحات بسیار مفید را در قسمت مقالات یادرصفحه اصلی قسمت اطلاعات کارتن سازی و سود ودرآمد به طور کامل برای شما عزیزان نوشته ایم)

دستگاه کارتن سازی یا جعبه سازی

پس از دریافت کارتن خام و با استفاده از دستگاه تولید کارتن(دستگاه خط کش برش) کارتن را برش زده و با دستگاه لمینت، کارتن یا سینگل را به پوستر چسبانده وپس از خشک شدن با دستگاه تولید کارتن (دستگاه دایکات) کارتن را به اشکال مختلف تولید کرده و بسته بندی میکنیم.

خط کامل کارتن سازی شامل دستگاه برش چاپ وچاک زن دایکات همراه با نصب وراه اندازی و آموزش قیمت دستگاه تولید کارتن…

در صفحه اصلی قسمت اطلاعات مفید درباره کارتن سازی و جعبه سازی میباشد که جواب تمامی سوالات پایین رانوشته ایم

خرید دستگاه کارتن سازی، خرید خط تولید کارتن، راه اندازی خط تولید کارتن، چگونگی راه اندازی کارتن سازی، مقدار سود ودرآمد کارتن سازی، مقدار سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کارگاه کارتن سازی ، فضای لازم برای کارگاه کارتن سازی، تعداد دستگاه های مورد نیاز برای شروع کارتن سازی ،تعداد نیروی لازم برای تولید کارتن درکارگاه کارتن سازی، قیمت دستگاه کارتن سازی، قیمت خط تولید کارتن، هزینه دستگاه کارتن سازی و راه اندازی خط تولید کارتن و جعبه، تعداد کارتنی که در روز میتوان با دستگاه کارتن سازی تولید کرد، و بسیاری اطلاعات مفید دیگر نوشته شده است…

روش تولید کارتن ، شیوه و  روش تولید کارتن  ، روش ساخت تولید کارتن ، شیوه تولید کارتن

دستگاه کارتن سازی

دستگاه کارتن سازی