۰۹۱۲۷۹۱۲۱۷۰
فهرست

فروش دستگاه کارتن سازی و جعبه سازی نو و دست دوم

فروش دستگاه کارتن سازی و جعبه سازی نو و دست دوم

فروش دستگاه کارتن سازی و جعبه سازی نو و دست دوم

شرکت چاپ کارتن در زمینه خرید و فروش دستگاه کارتن سازی و جعبه سازی نو و دست دوم در سراسر ایران فعالیت گسترده داشته و قیمت خرید دستگاه های کارتن سازی شرکت چاپ کارتن بسیار مناسب می باشد.

تمامی دستگاه های خریداری شده از شرکت ما دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

 

صنایع چاپ و بسته بندی شرکت چاپ کارتن بیش از 2دهه تجربه در صنعت دستگاه های کارتن سازی و دستگاه های ورق سازی و دستگاه های کاغذسازی ، فروش و نصب و راه اندازی خط تولید کاغذ و کارتن در عرصه های مختلف دارد.

خرید و فروش دستگاه تولید کاغذ در عرصه های مختلف انجام می شود و خط تولید کاغذسازی صفر و کارکرده از عرض 140 تا عرض 250 موجود می باشد.

 

که این دستگاه تولید کاغذ کارتن قادر به تولید 600 تن کاغذ در روز می باشد و توان تولید کاغذ کرافت و کاغذ سفید و کاغذلاینر و ایرانی می باشد.

این دستگاه تولید کاغذ شامل گارانتی و خدمات پس از فروش و نصب و راه اندازی و آموزش برای تولید می باشد.

تصاویر خط تولید کاغذ و مقوا را بالای صفحه مشاهده می کنید.

 

 دستگاه کارتن سازی شهید باقری

 دستگاه کارتن سازی شهید باقری

دستگاه کارتن سازی شهید باقری

خرید و فروش انواع خط تولید کاغذ کارتن انجام می شود. از جمله دستگاه های به فروش رسیده دستگاه کارتن سازی شهید باقری و احمدی می باشد.

کلیه دستگاه های کارتن سازی شهید باقری و خط تولید کاغذ را نقد خریداریم.

برای دریافت لیست قیمت دستگاه ورق سازی و قیمت خط کاغذ تماس حاصل فرمایید.

.

مدیر فروش شرکت چاپ کارتن :    09127912170

 

 

قیمت دستگاه کارتن سازی شهید باقری

قیمت دستگاه کارتن سازی شهید باقری

صنایع چاپ و بسته بندی شرکت چاپ کارتن بیش از 2دهه تجربه در صنعت ماشین آلات کارتن سازی ، ورق سازی ، کاغذ سازی.

که با کاربرسان و پارویی و زنجیری و فلکسو کارکرده ایرانی ساخت احمدی و شهید باقری و چینی موجود می باشد.

انواع چاپ زنجیری تک رنگ و 2رنگ در عرض های بزرگ 140 و 160 و 2متر موجود می باشد و کلیه ماشین آلات شامل گارانتی و خدمات پس از فروش، نصب و راه اندازی و آموزش نیز می باشد.

 

دستگاه کارتن سازی چینی

شرکت چاپ کارتن با در اختیار داشتن نمایندگی چندین شرکت چینی ( دستگاه کارتن سازی چینی )  و تایوانی انواع دستگاه فلکسو کارتن از یک رنگ تا 4رنگ تمام اتوماتیک سایز 240 در 120 و در تمام سایزهای دیگر موجود می باشد.

 

شرکت چاپ کارتن واردات و فروش دستگاه خط تولید کاغذ سازی از عرض 140 تا عرض 250 که با توان تولید کاغذ کرافت و کاغذ سفید و کاغذلاینر و ایرانی و قادر به تولید 600 تن کاغذ در روز می باشد.

فروش خط تولید ورق سازی ( دستگاه کارتن سازی چینی )  3لایه و 5 لایه صفر و کارکرده در عرض های مختلف فروش دستگاه لبچسب کارتن و جعبه چسبان تمام اتومات برای کارتن 3لا و 5لا و کارتن لمینتی و جعبه های E فلوت و ته قفلی و لبچسب برای انواع جعبه.

فروش دستگاه دایکات فکی صفر چینی با بهترین شرایط و بهترین قیمت با بالاترین کیفیت در تمام سایزها ، فروش دستگاه دایکات روتاری فروش دستگاه دایکات پینگ پنگی فروش دستگاه لمینت 3/4 و اتومات و فروش لمینت دستی.

فروش دستگاه چاک زن اتومات و چاک دستی سرویس شده با تیغ پرفراژ فروش دستگاه منگنه کارتن فروش انواع بسته بندی دستگاه تسمه کش.

دستگاه چاپ فلکسو دست دوم از یک رنگ تا 4رنگ با روتاری و بدونه روتاری با تنظیمات برقی و plc موجود می باشد.

خرید دستگاه کارتن سازی

خرید دستگاه کارتن سازی

 

 

 دستگاه کارتن سازی احمدی

 دستگاه کارتن سازی احمدی

دستگاه کارتن سازی احمدی

یکی دیگر از دستگاه و ماشین آلات کارتن سازی در شرکت چاپ کارتن ، دستگاه کارتن سازی احمدی می باشد ، که بعد از سفارش ماشین آلات کارتن سازی احمدی به سراسر نقاط کشور ارسال می گردد.

لازم به ذکر است : که تمام تعمیرات فلکسو دست دوم و نصب و راه اندازی و همچنین ساخت تمام قطعات دستگاه های کارتن سازی انجام می شود.

البته برای نگهداری دستگاه چاپ فلکسو بهتر است دستگاه را هر 4ماه یک بار گیریس کاری کرد تا بلبرینگ ها در گیریس تازه بماند.

 

و پس از اتمام کار با دستگاه حتما رنگ بین سیلندلاستیکی و آنیلوکس را تمیز بشوییم و اگر دنده های دستگاه در روغن می باشد.

هر 6ماه یک بار روغن دستگاه را تعویض کنیم و اگر دنده ها در روغن نیست بهتر است هر 3 ماه یکبار مقداری گیریس به آنها زده شود در تولید کارتن و زدن چاپ با کیفیت کلیشه و رنگ بزرگترین تاثیر را دارند که هرچه مرغوب تر باشد .

چاپ روی کارتن با کیفیت بیشتری می باشد و در صنعت کارتن فلکسو بیشتر از 4رنگ نمی باشد و تمام تصاویر و چاپ های بیشتر از 4رنگ با ترکیب زده می شود.

 

4 رنگ اصلی ما به ترتیب زرد و آبی و قرمز و مشکی می باشد و برای چاپ های ترکیبی می توانیم راهنمایی کنیم و تمام اطلاعات تولید خط کارتن سازی و مشاوره و چاپ های ترکیبی را در اختیار شما دوستان قرار می دهیم.

 

جهت کسب اطلاع از خدمات ارائه شونده قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن را مطالعه کنید.

 

فروش دستگاه کارتن سازی احمدی

فروش دستگاه کارتن سازی احمدی

فروش دستگاه چاپ زنجیری تک رنگ و 2رنگ چینی و ایرانی در سایزهای بزرگ و انواع چاپ فلکسو از یک رنگ تا 4 رنگ فول اتوماتیک کارکرده در سایزهای بزرگ دهنه 260 و 280 موجود می باشد.

خرید و فروش دستگاه چاپ فلکسو از یک رنگ تا 4 رنگ دستی و نیمه اتومات و فول اتومات انجام می شود.

برای دریافت لیست قیمت خط ورق و کاغذ سازی لطفا تماس بگیرید.

برای دریافت لیست قیمت دستگاه چاپ فلکسو کارتن لطفا تماس بگیرید.

 

دستگاه ورق سازی

خرید و فروش خط تولید ورق کارتن که انواع خط تولید کامل ورق سازی در عرض های مختلف موجود می باشد و و بسیاری هم خط ورق سازی کارکرده ساخت کشور آلمان و هند و روسیه و چین موجود می باشد.

که بسیاری از این خط های ورق سازی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. 3عدد خط کارکرده در چین با قیمت مناسب و در عرضهای 160 و 2متر موجود می باشد.

 

کلیه قطعات و لوازم یدکی برای خط تولید ورق سازی ساخته می شود و اگر خط ورق شما فقط 3 لایه تولید می کند می توان آن را تبدیل به 5 لایه کرد و انواع تیغ های کاتاف دستگاه ورق سازی ساخته می شود و دستگاه ورق سازی کارکرده را خریدایم.

لازم به ذکر میباشد : دستگاه تولید ورق کارتن حداقل هفته ای یک کارشناس و یا مکانیک کار مربوط به خط تولید را لازم دارد که از تمام قسمت خط بازدید کند و سلامت خط را تایید کند.

 

تمام موردهای دستگاه ورق سازی را برطرف کند البته شرکت مهندس رضازاده کارشناسی مربوط را میتواند انجام دهد. و کلیه نقاط که لازم به گیریس کاری میباشد انجام شود.

خرید و فروش دستگاه خط تولید ورق کارتن 3 لایه و 5 لایه 

لیست قیمت دستگاه کارتن سازی شهید باقری

لیست قیمت دستگاه کارتن سازی شهید باقری

 

دستگاه چاک دستی 

خرید و فروش دستگاه چاک دستی ساخت ایران و وارداتی انجام می شود که انواع چاک دستی چینی و ایرانی صفر و کارکرده و چاک زن اتوماتیک در سایزهای مختلف با کاربر فلکسویی و تیغ ها پرفراژ و با چاک بسیار تمیز موجود می باشد.

که دارای ضمانت و خدمات پس از فروش میباشد. لازم به ذکر است:

دستگاه چاک کارتن دارای تیغ هایی با آلیاژ بالا و سخت کاری شده و پرفراژ و سنگ مغناطیس خورده می شود.

که این دستگاه چاک زن باید به موقع روغن کاری شود و معمولا برای کارتن های بدونه چاپ استفاده می شود ، دستگاه چاک زن کارتن دستی و اتوماتیک می باشد.

خرید دستگاه کارتن سازی

خرید دستگاه کارتن سازی

دستگاه دایکات فکی

فروش دستگاه دایکات فکی چینی و ایرانی با بهترین کیفیت و تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک کارکرده و صفر در سایزهای 70*50 و60*90 و 70*100 و 80*120 و 100*140 و 110*150 و 160 موجود می باشد.

تعویض دستگاه دایکات فکی کارکرده با دایکات صفر و تحویل فوری انجام میشود و تعمیرات دستگاه دایکات فکی انجام می شود.

که توان تولید کارتن 3لایه و 5لایه و کارتن لمینتی و فوم و گلاسه را دارد و تمام ماشین آلات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

شایان ذکر است :

دستگاه دایکات فکی برای کارتن های 3لا و 5لا و لمینتی و کارتن هایی با گرماژ بالا و انواع جعبه کاربرد بسیار عالی دارد.

کارکردن با دستگاه دایکات فکی دقت بالایی لازم دارد. دایکات فکی ساعتی 3000 ضرب را میتوان تولید کند .

و تمام دایکات فکی نیاز به روغن کاری دارد و با وزن بالا می باشند.خرید و فروش انواع دایکات فکی انجام می شود.

 

دستگاه خط کش برش

فروش ویژه دستگاه خط کش برش کارتن چینی با دهنه 2500 میلیمتر مجهز به سیستم تیز کن تیغه اتوماتیک و دارای 7 عدد تیغ دیسکی برای برش کارتن با سختی بالا و 12 عدد توپی خط زن کارتن با سرعت و کیفیت بالا میباشد.

ساخت و فروش دستگاه خط کش برش کارتن به صورت سری و با میز و شاسی بسیار سنگین که در تصویر مشاهده می کنید.

و دارای 7 عدد تیغ 2تیکه با آلیاژ بسیار بالا و باز کردن آسان برای تیز کردن و 12 عدد خط دوبل و سیلندرها سنگ محور خورده و کروم سخت می شود.

 

دستگاه خط کش برش دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

شرکت صنایع چاپ و بسته بندی مهندس رضازاده تعویض خط کش برش قدیمی را با صفر انجام می دهد و یا خط کش برش کارکرده شما را در کمترین زمان ممکن سرویس می کند.

فروش دستگاه کارتن سازی

فروش دستگاه کارتن سازی

شایان ذکر است :

دستگاه خط کش برش کارتن ستون اول هر کارخانه کارتن سازی می باشد چون ورق کارتن که وارد کارگاه می شود.

اول برش و خط زده میشود و برش خورده شده توسط خط کش برش باید کاملا بدونه پلیسه کارتن باشد و کارتن را بسیار تمیز مثل کاتاف خط ورق برش زده باشد و خط اندازها باید بسیار دقیق و یک دست خط انداخته باشند.

خط کش برش تولید شده توسط شرکت چاپ کارتن با تنظیم آسان و سریع و دقت بالا و سرعت عالی می باشد.

 

فروش دستگاه خط کش برش دست دوم گودرزی فروش دستگاه خط کش برش دست دوم ساخت کشور تایوان فروش دستگاه خط کش برش دست دوم ساخت ماشین سازی رضازاده فروش دستگاه خط کش برش احمدی .

 

فروش دستگاه خط کش برش کارتن ساخت ماشین سازی طهماسب پور،فروش دستگاه خط کش برش ساخت شهید باقری فروش خط کش برش کارتن ساخت ماشین سازی طهماسب پور ،فروش دستگاه خط کش برش دست دوم قیمت مناسب کلیه دستگاه های کارتن سازی و دستگاه خط کش برش کارتن را خریداریم.

خرید دستگاه کارتن سازی

خرید دستگاه کارتن سازی

دستگاه دایکات پینگ پنگی(ریلی)

فروش دستگاه دایکات پینگ پنگی (ریلی) یا دایکات تخت که این دایکات با کیفیت بالا و سرعت بالا و کاملا بی خطر می باشد و دایکات اتوماتیک و دستی می باشد.

که این دایکات در سایزهای 130 و 150 و 160 و 180 و 200 و 220 و 240 میباشد و در سایزهای دیگر قابل ساخت می باشد و دارای یک سال گارانتی شرکت مهندس رضازاده می باشد.

فروش دستگاه دایکات پینگ پنگی ساخت ماشین سازی طهماسب پور

دایکات کارکرده و قدیمی را با دایکات صفر تعویض می کنیم و یا سرویس کلی انجام می دهیم و تمام قطعات دایکات پینگ پنگی موجود می باشد .

و ساخت غلتک تفلن و تخته میز انجام می شود ، نمونه از دایکات تولید شده در سراسر ایران و اکثر کشورهای همسایه موجود و درحال کار می باشد.

شایان ذکر است :

کارایی دستگاه دایکات پینگ پنگی شکل کارتن وجعبه را به صورت هندسی و یا حالت پازلی که توسط قالب ساخته شده میتوان انجام داد.

که توان انجام کارتن 3لایه و5لایه و لمینتی و E فلوت B فلوت و مقوا و جعبه را دارد ، که از کوچک تا بزرگ را متوان با دستگاه دایکات پینگ پنگی زد. انواع دستگاه دایکات پینگ پنگی کارکرده را خریداریم.

دستگاه لبچسب

اولین و تنها سازنده دستگاه چسب زن نیمه اتومات انواع جعبه و کارتن درایران قابلیت لب چسب انواع جعبه وکارتن های ساده ، مدل دار(دایکاتی)ولمینتی ، دو تیکه مقوایی و پشت طوسی 3لایه و5لایه E/B/Cفلوت کاربرد راحت وآسان،بدون نیاز به تخصص وآموزش قابلیت لب چسب همزمان دو مدل متفاوت جعبه وکارتن ساده ومدل دار(اولین بار در ایران) قابلیت لب چسب انواع جعبه وکارتن های لمینتی یو وی وسلفون دار،بدون نیاز به منگنه وچسب های گران قیمت(اولین بار در ایران) لب چسب انواع جعبه وکارتن ازسایز200*200الی2050*950 میلیمتر سرعت تولید2000الی5000کار درساعت

* یک سال گارانتی*

لبچسب برای تولید بالا در کارگاه کارتن سازی کارایی بالایی دارد و توانایی چسباندن کارتن در یک ساعت 10 هزار کارتن را دارا می باشد و انواع لبچسب کارتن کارکرده و سرویس شده که دارای گارانتی میباشد موجود است.

لبچسب کارتن در سایزهای متفاوت 200 و 225 و 240 و 260 می باشد که برای کارتن 3لایه و 5لایه و لمینتی کاربرد دارد.

 

و لبچسب دهنه 80 و 100 و 150 برای جعبه های E فلوت و ته قفلی استفاده میشود. و چسب زن با پتو موجود میباشد.

لبچسب کارکرده و صفر برای جعبه های کوچک مانند جعبه دستمال کاغذی موجود می باشد.

و انواع قطعات و تعمیرات لبچسب کارتن پذیرفته می شود و نصب و راه اندازی و آموزش نیز پذیرفته می شود. تسمه گریپ برای لبچسب موجود می باشد.

 

شایان ذکر است :

هر سال یک بار ظرف چسب لبچسب را کاملا تمیز کرده و قطعات از بین رفته را تعویض کنیم و حدودا هر 5سال یک بار تمام تسمه های لبچسب را تعویض کنیم که بهتر و کاملا دقیق تا و بسته بندی کند و اگر تفلن ها خورده شده باشد لازم است که تعویض شود.

لمینت دستی و لمینت نیمه اتومات و تمام اتومات

فروش لمینت دستی صفر چینی عرض 80 و 90 و 105 و 125 خرید و فروش انواع لمینت دستی کارکرده در عرض های مختلف انجام می شود.

لمینت کارکرده سرویس شده در عرض های مختلف موجود می باشد ، فروش لمینت 3/4 و لمینت با آسانسور و تمام اتومات صفر چینی در عرصه های مختلف موجود می باشد.

که تمام لمینت ها دارای گارانتی و نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش می باشد.

لمینت 3/4 اتومات کارکرده درعرض 110در130 بسیار سالم ساخت ترکیه قیمت مناسب و لمینت های اتوماتیک کارکرده چینی و تایوانی موجود می باشد.

خرید و فروش انواع لمینت دستی و لمینت 3/4 و لمینت اتوماتیک

انواع لمینت را خریداریم

ارائه مشاوره تخصصی جهت راه اندازی خطوط تولید کاغذ

ارائه مشاوره تخصصی جهت راه اندازی خطوط تولید ورق کارتن 3 لایه و 5لایه لمینتی و انواع کارتن های بزرگ و کوچک

ارائه مشاوره تخصصی جهت راه اندازی واحد تولید کارتن 3لایه و 5لایه

ارائه مشاوره تخصصی جهت خرید انواع ماشین آلات خطوط تولید ورق کارتن و تبدیل کارتن

 

دستگاه ماشین آلات کارتن سازی

ارائه مشاوره تخصصی جهت فروش انواع ماشین آلات خط تولید ورق و کارتن و تبدیل کارتن و تشخیص قیمت واقعی دستگاه بیش از 2 دهه تجربه در صنعت ماشین آلات چاپ و بسته بندی هر ساله بیش از ده ها شرکت و کارخانه کارتن سازی و ورق سازی مشاوره و خرید دستگاه و نصب و راه اندازی و آموزش و تولید انجام می شود.

صنایع چاپ و بسته بندی مهندس رضازاده بیش از 2دهه تجربه درصنعت ماشین آلات کارتن سازی و ماشین آلات ورق سازی و ماشین آلات کاغذسازی جعبه سازی هر سال بیش از ده کارخانه بزرگ و کوچک کارتن سازی را از صفر تا صد انجام می دهد.

 

که شامل مشاوره در خرید دستگاه کارتن سازی وجعبه سازی دستگاه ورق سازی و دستگاه کاغذ سازی و نصب و راه اندازی خط تولید و آموزش اپراتوری دستگاه های کارتن سازی وجعبه سازی.

مشاوره درصنعت کارتن سازی ورق سازی و کاغذسازی را  از صفر تا صد این صنعت کارتن را انجام می دهیم.

 

که از سال 80 در زمینه ماشین آلات چاپ وبسته بندی فعالیت داریم و کارخانه‌های تولید کارتن بسیاری را راه اندازی کرده ایم.

کلیه این عوامل و کارها را از خرید دستگاه نسبت به تولید کارتن ورق و کاغذ تا تبدیل و تولید کارتن انجام می دهیم و در شروع کارتن سازی باید گفت که 2 نوع کارتن میتوان تبدیل یا همان تولید کرد.

 

1-  کارتن لمینتی

2-  کارتن چاپی با چاپ تفکیکی و ترکیبی

 

در مورد کارتن لمینتی به دستگاهایی نیاز داریم که بتوان ورق خام را به لمینتی تبدیل کرد ، خط کش برش و لمینت دستی و دایکات فکی یا دایکات پینگ پنگی و تسمه کش برای شروع کارتن سازی برای کارتن لمینتی این 4 دستگاه فعلا کافی می باشد.

و در آینده اگر تولید و سفارش کارتن بالا رفت توان خرید دستگاه های پیشرفته تر و صفر را هم دارید.

در مورد کارتن چاپی به دستگاه فلکسو یا چاپ از تک رنگ تا4رنگ که وابسته به کارتن مورد نیاز باید خریداری کرد و این دستگاه ها با سرعت و سایز متفاوت می باشد.

 

و به خط کش برش و تسمه کش نیاز می باشد و در مورد دستگاه لبچسب کارتن باید گفت در تولید به بیش از 4 یا 5 هزارتا از لبچسب استفاده شود هم در لمینت و هم در چاپی.

و حدودا به بیش از 200 متر سوله یا کارگاه باید باشد و سوالات دیگر و برای کسب اطلاعات بیشتر اینجانب با بیش از 15 سال تجربه در صنعت دستگاه های کارتن سازی و خدمات کارتن سازی در خدمت شما دوستان گرامی هستم.

 

مشاوره برای شروع کارگاه کارتن سازی و کسب اطلاعات برای کارتن سازی و جعبه سازی و کلیه دستگاهای کارتن سازی کارکرده و صفر موجود می باشد.

مشاوره برای صنایع دستگاه کارتن سازی و مشاوره برای خریدوفروش دستگاه کارتن سازی انجام می دهیم.

دستگاه کارتن سازی شهید باقری

دستگاه کارتن سازی شهید باقری

فروش خط کامل کارتن سازی

شامل دستگاه برش کارتن دستگاه چاپ کارتن دستگاه دایکات و چاک زن آماده نصب وراه اندازی می باشد ، این دستگاه های کارتن سازی دست دوم و درحال کار هستن.

فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی: شامل دستگاه چاپ 2 رنگ تمام اتومات دستگاه برش ساخت ماشین سازی رضازاده دستگاه لبچسب تمام اتومات دستگاه دایکات می باشد .

این خط تولید کارتن دارای گارانتی شرکت چاپ کارتن نیز می باشد.

شما می‌توانید جهت خرید انواع دستگاه های کارتن سازی در کرج ، تبریز ، قم ، تهران و … با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

.

سایت دوم شرکت چاپ کارتن : www.boreshecarton.com

.

مدیر فروش شرکت چاپ کارتن :    09127912170

 

 

فروش دستگاه کارتن سازی اصفهان

فروش دستگاه کارتن سازی اصفهان

لیست قیمت دستگاه کارتن سازی

لیست قیمت دستگاه کارتن سازی

دستگاه کارتن سازی فروشی

دستگاه کارتن سازی فروشی

دستگاه کارتن سازی احمدی

دستگاه کارتن سازی احمدی

نمایندگی فروش دستگاه کارتن سازی

نمایندگی فروش دستگاه کارتن سازی

 

پرسش و پاسخ و دیدگاه کاربران

اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مرکز چاپ ایده گچساران
مرکز چاپ ایده گچساران
6 سال قبل

با تشکر از اطلاعات مفیدتان لطفا قیمت دستگاه های تولید جعبه پیتزا را ایمیل کنید.

بهروز اشعری
بهروز اشعری
3 سال قبل

با سلام آیا امکان شروع به کار در زمینه تولید جعبه در یک کارگاه 100متری وجود دارد؟ حداقل سرمایه که قابلیت برگشت قابل قبول سرمایه را داشته باشد چه میزان است؟ از نظر آلایندگی و سر و صدا چطور است؟ آیا می توان با حداقل و ارزانترین دستگاه کار را استارت زد؟ لطفا راهنمائی بفرمائید.

شازده کوچولو
مدیر
3 سال قبل
پاسخ به  بهروز اشعری

با سلام جهت مشاوره کامل با شماره تماس های شرکت تماس بگیرید.