۰۹۱۲۷۹۱۲۱۷۰
فهرست

قیمت دستگاه چاپ دورنگ کارتن

دستگاه چاپ دورنگ کارتن

دستگاه چاپ دورنگ کارتن

فروش فوق العاده دستگاه چاپ دورنگ کارتن همراه با تخفیف ویژه را در شرکت چاپ کارتن تجربه نماید و جهت استعلام قیمت دستگاه چاه دورنگ کارتن سازی با مدیر فروش چاپ کارتن تماس حاصل فرمایید.

از جمله مشخصات دستگاه چاپ دورنگ کارتن ،شرکت چاپ کارتن می توان به مشخصات زیر اشاره نمود:

ابعاد: دهانه ۲۲۰ طول سیلندر۱۸۰ در۱۸۰
حرکت عرضی کلیشه دارد
چهارخط دارد
دستگاه بسیار سنگین

دستگاه چاپ دورنگ کارتن

دستگاه چاپ دورنگ کارتن

دستگاه چاپ کارتن دورنگ کارتن در انبار چاپ کارتن موجود می باشد.

در هر منطقه از ایران که هستید جهت خرید دستگاه چاپ دو رنگ کارتن می توانید با ما در تماس باشید و خرید خود را از شرکت ما انجام دهید.

برای ساختن دستگاه چاپ دورنگ کارتن سازی از بهترین قطعات استفاده شده است و تمامی دستگاه های موجود در شرکت ما دارای خدمات پس از فروش و گارانتی 1 ساله می باشد.

همچنینی در صروت نداشتن اطلاع از نحوه ای چگونگی آموزش های لازم برای کار با دستگاه ها ، آموزش های لازم برای کار برای دستگاه چاپ دو رنگ کارتن داده می شود.

قیمت دستگاه چاپ دورنگ کارتن

در مورد قیمت دستگاه چاپ دورنگ کارتن نمی توان قیمت مشخص و دقیقی اعلام نمود چرا که قیمت دستگاه کارتن سازی به روز می باشد و روزانه تغییر می کند.

جهت استعلام قیمت دستگاه چاپ دورنگ کارتن سازی می توانید با مدیر فروش شرکت چاپ کارتن تماس حاصل فرمایید.

این را مد نظر داشته باشید که تمامی دستگاه های ما همراه با تخفیف به فروش می رسد و از بهترین و با کیفیت ترین قطعات استفاده می شود.

با تماس با مدیر فروش شرکت چاپ کارتن می توانید هم قیمت دستگاه چاپ دو رنگ کارتن را بدست آورید و هم مشاوره رایگان تخصصی بگیرید.

فروش دستگاه چاپ فلکسو کارتن وجعبه

شرکت چاپ کارتن بیش از 2دهه تجربه در صنعت ماشین آلات کارتن سازی وجعبه سازی

محصول ذکر شده توانایی تولید کارتن تا چاپ 4رنگ را دارا میباشد، که برای تمامی کارخانجات تولیدی که خواستار بسته بندی با چاپ های شکیل هستند بسیار مناسب می باشد. و دستگاه چاپ فلکسو در سایز های متفاوت میباشد.

دستگاه کارتن سازی

دستگاه چاپ دورنگ کارتن

دستگاه چاپ دورنگ کارتن

شرکت چاپ کارتن تجهیز کننده شرکت های تولیدی و صنعتی با انواع دستگاه های مدرن  کارتن سازی از قبیل دستگاه چاپ اتومات و دستگاه چاپ فلکسو تمام اتومات از 1 تا 4رنگ که شما با راه اندازی کارتن سازی ضمن کسب سود مفید با مدیریت برنامه ریزی شده بازده مطلوبی را خواهید داشت.

باعث افتخار شرکت چاپ کارتن میباشد تا شما را در مسیر سبز بسته بندی مشاوره و راهنمایی نماید و زمینه همکاری مطلوبی را فراهم سازد.

و از صفر تا صد در این صنعت در کنار شما خواهیم ماند و دستگاهای خط تولید کارتن سازی و تمام مواد اولیه شما دوستان را تامین خواهیم کرد.

که این مواد اولیه برای شروع کارتن سازی کلیشه و رنگ و چسب سیلیکات و از همه مهمتر ورق میباشد و با بهترین شرایط ورق را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

با آموزش کامل در کارگاه کارتن سازی شما پس از نصب و راه اندازی انجام میشود.
شرکت چاپ کارتن با در اختیار داشتن نمایندگی چندین شرکت چینی و تایوانی انواع دستگاه چاپ فلکسو کارتن از 1 رنگ تا 4رنگ تمام اتوماتیک سایز 240در120 و چاپ زنجیری 160در160و در تمام سازهای دیگر موجود میباشد.

که با کاربرسان و پارویی و زنجیری که کاربر زنجیری توان تولید جعبه پیتزا ، جعبه شیرینی و تمام جعبه ها با فلوتE,B,C دارد.

دستگاه کارتن سازی

دستگاه چاپ دورنگ کارتن

دستگاه چاپ دورنگ کارتن

دستگاه چاپ تک رنگ مخصوص تولید جعبه پیتزا و جعبه شیرینی و تولید کارتن وجعبه با چاپ های تک رنگ تا2رنگ میباشد.

که فیلم دستگاه چاپ کارتن را در گروه تلگرام کارتن سازی وجعبه سازی میتوان مشاهده کرد و تصاویر دستگاه چاپ کارتن نیز در سایت شرکت چاپ کارتن میباشد وبرای دریافت قیمت دستگاه چاپ زنجیری تک رنگ تماس بگیرید.

فروش دستگاه تولید کارتن

لازم به ذکر است:

برای نگهداری دستگاه چاپ فلکسو بهتر است دستگاه را هر 4ماه یک بار گیریس کاری کرد تا بلبرنگ ها در گیریس تازه بماند.

پس از اتمام کار با دستگاه، حتما رنگ بین سیلندرلاستیکی و آنیلوکس را تمیز بشوییم و اگر دندهای دستگاه در روغن میباشد هر 6ماه یک بار روغن دستگاه را تعویض کنیم.

اگر دنده ها در روغن نیست بهتر است هر3ماه یک مقدار گیریس به آنها زده شود در تولید کارتن و زدن چاپ باکیفیت کلیشه و رنگ بزرگترین تاثیر را دارند.

که هرچه مرقوب تر باشد چاپ روی کارتن با کیفیت میباشد و در صنعت کارتن فلکسو بیشتر از 4رنگ نمیباشد.

تمام تصاویر و چاپ های بیشتر از 4رنگ با ترکیب زده میشود و 4تا رنگ اصلی ما به ترتیب زرد و آبی و قرمز و مشکی میباشد و برای چاپ های ترکیبی میتوانیم راهنمایی کنیم و تمام اطلاعات تولید خط کارتن سازی و مشاوره و چاپ های ترکیبی را در اختیار شما دوستان قرار میدهیم.(قسمتی از اطلاعات را درهمین سایت نوشته ایم)
برای دریافت قیمت خط تولید کارتن سازی وجعبه سازی و قیمت دستگاه چاپ کارتن وقیمت دستگاه فلکسو تک رنگ تا ۴رنگ لطفا تماس بگیرید.

قیمت دستگاه کارتن سازی و قیمت خط تولید جعبه سازی وکارتن سازی به روز میباشد.

فروش دستگاه چاپ فلکسو کارتن

فروش دستگاه چاپ زنجیری تک رنگ برای تولید کارتن و 2رنگ چینی و ایرانی در سایزهای بزرگ فروش دستگاه چاپ فلکسو از یک رنگ تا4رنگ فول اتوماتیک برای تولید کارتن در سایزهای بزرگ دهنه 260 و 280 موجود میباشد.

فروش دستگاه کارتن سازی

سایزهای بزرگ دستگاه چاپ مخصوص تولید کارتن یخچال میباشد.
خریدوفروش دستگاه چاپ فلکسو کارتن از یک رنگ تا 4رنگ تنظیم دستی و نیمه اتومات و فول اتومات انجام میشود.

نمونه دستگاه های چاپ فلکسو کارتن را در تصاویر بالا مشاهده میکنید.

برای دریافت لیست قیمت دستگاه کارتن سازی و قیمت دستگاه چاپ کارتن لطفا تماس بگیرید.

خطوط کامل کارتن سازی جهت فروش میباشد:

شامل دستگاه برش کارتن ساخت ماشین سازی رضازاده،،دستگاه دایکات پینگ پنگی ساخت ماشین سازی طهماسب پور ، دستگاه چاپ 2رنگ نیمه اتومات و دستگاه تسمه کش اتومات این خط تولید کارتن آماده نصب وراه اندازی میباشد.(باضمانت شرکت چاپ کارتن)

فروش خط کامل تولید کارتن دستگاه ها شامل: دستگاه برش کارتن دستگاه دایکات و دستگاه لمینت و دستگاه تسمه کش این خط تولید آماده نصب وراه اندازی برای کارگاه کارتن سازی میباشد.

جهت کسب اطلاعات حتما قسمت سود ودرآمد کارتن سازی ، دستگاه تولید ، روش تولید ، محاسبه قیمت کارتن ، خدمات شرکت چاپ کارتن را مطالعه کنید.

 

کلمات کلیدی :

خرید دستگاه چاپ دورنگ کارتن
فروش دستگاه چاپ دورنگ کارتن
قیمت دستگاه چاپ دو رنگ کارتن
لیست قیمت دستگاه چاپ دو رنگ کارتن

 

پرسش و پاسخ و دیدگاه کاربران

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها