فروش دستگاه چاپ کارتن وجعبه

روش تولید کارتن
فروردین ۲۲, ۱۳۹۶
دستگاه های لازم برای تولید کارتن
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۶

ساخت و فروش دستگاه چاپ کارتن و جعبه

دستگاه چاپ کارتن توان تولید کارتن ۳لایه و کارتن۵لایه و تولید جعبه پیتزا تا کارتن یخچال و تولید انواع جعبه ها درکارگاه کارتن سازی و در سایزهای مختلف با دستگاه چاپ و رنگ های مختلف دارد. (درانتهای صفحه از نحوه تولید کارتن و نحوه نگهداری ماشین آلات تولید کارتن نوشته شده است. (فروش دستگاه کارتن سازی ،لیست قیمت دستگاه کارتن سازی، راه اندازی خط تولید کارتن سازی ،فروش دستگاه کارتن سازی دست دوم و صفر)

کارایی دستگاه چاپ کارتن تک رنگ

دستگاه چاپ تک رنگ در تمام کارتن سازی های کوچک و بزرگ موجود و درحال کار میباشد. از دستگاه چاپ تک رنگ برای تولید تمام سفارش کارتن ها از ۱ رنگ تا ۲ رنگ استفاده میشود و دستگاه چاپ زنجیری تک رنگ توانایی زدن چاپ ۲رنگ هم روی کارتن دارد و چون تنظیم آسان و سریع دارد بنابرین در تولید کارتن که سفارش کمتر از ۵۰۰۰ تا میباشد دستگاه چاپ تک رنگ بسیار کارایی دارد و چون کاربر زنجیری دارد توان تولید انواع جعبه و مقوا e,b,c مثل جعبه پیتزا را دارد. کیفیت دستگاه چاپ فقط به سیلندر لاستیک و نورد فلزی که رنگ را به کلیشه میدهد بستگی دارد. (فروش دستگاه کارتن سازی وجعبه سازی ،فروش ماشین آلات کارتن سازی دست دوم ، راه اندازی خط تولید کارتن).

نکات مهم درباره دستگاه چاپ کارتن

حتما پس از اتمام کار با دستگاه چاپ سیلندر لاستیک و سیلندر فلزی را که با رنگ آغشته شده تمیز شسته شود و مخزن رنگ نیز تمیز شود پس از تنظیمات ماشین آلات که آماده تولید میشود آچارها را از روی دستگاه جمع کنید چون موقع روشن کردن دستگاه مقدار لرزش باعث میشود که آچار داخل سیلندرها یا دنده ها رفته و به دستگاه آسیب برساند. برق دستگاه چاپ کارتن ۳فاز میباشد و اگر برق ۲فاز شد اصلا کار نکنید.

روش تولید کارتن با دستگاه چاپ

راه اندازی خط تولید کارتن از ابتدا تا قسمت بسته بندی توضیح داده میشود توضیح چکیده پس از نصب دستگاه و کارتن شیت شده که آماده شد قسمت ورودی دستگاه چاپ چیده میشود و آماده چاپ خوردن میباشد. اول کلیشه کارتن را در مرکز سیلندر کلیشه میچسبانیم، سیلندر کلیشه دارای خط های موازی و در ابعاد بسیار دقیق که با دستگاه تراش روی آن خط کشی شده است دوم سیلندر لاستیک را با آب چک میکنیم که تنظیم سیلندر لاستیک و فلز را به دست آوریم و خط ها را نیز تنظیم کرده و شروع به تولید میکنیم. فروش دستگاه کارتن سازی دست دوم، خریدو فروش دستگاه های کارتن سازی ،راه اندازی خط تولید کارتن، فروش دستگاه کارتن سازی دست دوم ،راه اندازی خطوط تولید کارتن سازی، قیمت دستگاه کارتن سازی ،فروش دستگاه کارتن سازی دست دوم.

سوال درباره دستگاه چاپ کارتن

موقع تولید کارتن با دستگاه چاپ کارتن اگر کارتن ۲تا ۲تا وارد دستگاه شد چه کار کنیم؟ این حرکت فقط در دستگاه های چاپ فلکسو با کاربر پارویی میباشد و اصلا در دستگاه کاربرزنجیری چنین اتفاقی نمی افتد که در دستگاه چاپ فلکسو هم قسمت گونیای دوم کارتک ها یک میل پایین تر باشد حتما درست میشود. لرزش دستگاه چاپ در چند مورد میباشد یا دستگاه خوب تراز نشده یا کف کارگاه کارتن سازی سنگ مرمر باشد که باید دقت کنید این اتفاق نیفتد که کارتن خوبی به شما نمیدهد و مشکل دار است پس قبل از هرچیزی دستگاه را با دقت تنظیم کنید.

قیمت دستگاه کارتن سازی(دستگاه چاپ)

دستگاه ساخته شده توسط شرکت چاپ کارتن بسیار متفاوت و سرعت قابل تنظیم و آسان و سریع دستگاه و تولید کارتن باکیفیت را دارد. شاسی و بدنه های سنگین باعث کمتر شدن لرزش دستگاه میباشد. (جهت دریافت لیست قیمت دستگاه کارتن سازی تماس بگیرید،تصاویر دستگاه کارتن سازی(چاپ) را مشاهده میکنید و در اکثر شهرهای ایران و کشور هایی مثل باکو ، پاکستان و… در کارتن سازی ها نصب و راه اندازی شده و درحال کار میباشد).

شرکت چاپ کارتن

خدمات و تعمیرات دستگاه کارتن سازی را در قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن مطالعه کنید.

آخرین به روزرسانی :۱۳۹۸/۱۲/۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code