فروش دستگاه های کارتن سازی دست دوم

فروش دستگاه دایکات فکی 120×80
ژوئن 26, 2020
اطلاعات کلی درباره کارگاه کارتن سازی
ژوئن 27, 2020

قبل از خرید دستگاه های کارتن سازی دست دوم حتما به نکات زیر توجه کنید

دستگاه های کارتن سازی دست دوم شامل مراحلی است که باید طی شود و 60درصد قطعات دستگاه های کارتن سازی دست دوم باید تعویض شوند تا دستگاه کارتن سازی دست دوم در کارگاه شما چندین سال بدونه دردسر کارکند و شما با خیالی آسوده دستگاه های کارتن سازی دست دوم را خریداری نمایید.خوب طبیعی است دستگاه دست دومی که اصلا هیچگونه تعمیراتی روی آن انجام نشده و دستگاه دست دومی که قطعاتش را تعویض کرده اند قیمتشان متفاوت باشد. شرکت چاپ کارتن تمامی قطعات دستگاه های کارتن سازی دست دوم را تعویض میکند و تمامی عیوب های دستگاه را برطرف می نماید و دستگاه های دست دوم را نیز 1 سال گارانتی میکند و دستگاه های کارتن سازی را پس از فروش اقدام به نصب وراه اندازی میکند و تا 10 سال در صورت هرگونه مشکل یا خرابی قطعات در این دستگاه ها، خدمات و تعمیرات دستگاه های کارتن سازی را برای شما عزیزان انجام میدهد.

اطلاعات قبل از خرید دستگاه خط کش برش دست دوم

دستگاه خط کش برش دست دوم دارای 5 الی 6 عدد تیغ و 10 الی 12 عدد خط میباشد لازم نیست تیغ های دستگاه برش دست دوم تیز یا نو باشد اما تیغ دستگاه برش باید تمیز و بدونه شکستگی باشد و روی سیلندرها خوب حرکت کنند که برای برش زدن کارتن و اندازه بستن راحت جابجا شود قیمت دستگاه خط کش برش کارتن دست دوم مشخص است اما گاهی نیز ممکن است  قطعات دستگاه خط کش برش را کلا تعویض کنیم که از نظر قیمت و کیفیت دستگاه در حد صفر میرسد و ما این دستگاه را به عنوان دستگاه دست دوم میفروشیم، هنگام خرید دستگاه خط کش برش دست دوم توجه داشته باشید که دستگاه را از کجا و از چه کسی خریداری میکنید! چون بعضی ازخریداران دستگاه های کارتن سازی به دنبال دستگاه های دست دوم ارزان قیمت میباشند و دستگاه را از دلال خریداری میکنند و هنگام خرابی دستگاه از ما(شرکت چاپ کارتن)انتظار خدمات و قطعات دستگاه کارتن سازی را دارند و تنها جواب ما این است دستگاه را از هر کجا خریداری کرده اید با همان جا تماس بگیرید.

اطلاعات قبل از خرید دستگاه چاپ دست دوم

هنگام خرید دستگاه چاپ کارتن دست دوم دقت کنید، دستگاه چاپ 2عدد سیلندر دارد که معروف به سیلندر رنگ میباشد که این 2سیلندر روی دستگاه چاپ دست دوم باید سالم باشند و هر بار پس از کارکردن با دستگاه چاپ باید با  آب تمیز شسته شود دستگاه چاپ کارتن چندین مدل میباشدکه هر کدام از دستگاه ها قیمت خودش را دارد. مثلا بعضی از دستگاه های چاپ،فقط توان چاپ زدن کارتن 3لایه و کارتن 5لایه را دارند که قیمت این دستگاه ها مشخص است و بعضی از دستگاه های چاپ فقط توان چاپ زدن ورق e فلوت مثل جعبه پیتزا را دارند و یکسری از دستگاه های چاپ کارتن که توان چاپ زدن همه نوع کارتن و جعبه را دارند این نوع دستگاه چاپ قیمت بیشتری دارد و اگر سیلندر های دستگاه چاپ کارتن را سنگ بزنیم و قطعات دستگاه را تعویض کنیم قیمت این دستگاه چاپ بالا میرود اما همچون دستگاهی صفر حداقل 8 سال بدونه عیب و ایراد در یک کارگاه کارتن سازی کار میکند.

اطلاعات هنگام خرید دستگاه چاک زن دست دوم

دستگاه چاک زن دست دوم کارتن یکی از دستگاه های حساس کارتن سازی میباشد که قبل از خرید دستگاه چاک زن کارتن به4 نکته ی زیر باید توجه داشته باشید:1_دستگاه چاک زن کارتن دارای 3عدد تیغ نازک و یک عدد تیغ 4سانتی میباشد که این تیغ ها باید روی دستگاه دست دوم سالم باشند 2_هنگام کارکردن با دستگاه چاک زن دست دوم نباید تیغ دستگاه پلیسه روی کارتن برود 3_تیغ های دستگاه چاک زن دست دوم باید بدون شکستگی باشند،اگر تیغ دستگاه چاک زن دست دوم ترک داشته باشد حتما پس از مدتی شکسته میشود 4_ هنگام خرید دستگاه چاک زن دست دوم سعی کنید دستگاه را با گارانتی خریداری نمایید.

اطلاعات قبل از خرید دستگاه دایکات پینگ پنگی دست دوم

خرید دستگاه دایکات پینگ پنگی دست دوم یا دستگاه صفر بسیار ساده است چون دستگاه دایکات پینگ پنگی را هر کسی که جوشکاری بلد بود ساخته و خودش را ماشین ساز میداند درصورتی که حتی طول و عرض ورق کارتن را نمیداند یا مثلا تنظیم کردن دستگاه برش یا دستگاه چاپ را بلد نیستند! و برای راه اندازی کارگاه شما حتما از شخص کارتن ساز کمک میگیرند چون روی دیگر دستگاه ها هیچ گونه تجربه و اطلاعاتی ندارند و فقط دلالی و رنگ کردن دستگاه را بلد هستن اما بنده اعتراف میکنم فقط قطعه ساز هستم و قطعات دستگاه های کارتن سازی را میسازم و فقط به مشتری های خودم قطعات دستگاه های کارتن سازی را میدهم، و توان طراحی و ساخت تمامی دستگاه های کارتن سازی را دارم و با تک تک دستگاه های کارتن سازی به خوبی کار میکنم و روش کار کردن با این دستگاه ها را  آموزش میدهم.

اطلاعات قبل از خرید دستگاه لمینت دست دوم

قبل از خرید دستگاه لمینت دست دوم حتما دستگاه را چک کنید به خصوص اگر دستگاه لمینت دست دوم چینی باشد، دستگاه لمینت چینی خرابی های زیادی دارد چون اکثرا روی دستگاه لمینیت چینی قطعات ریز و فانتزی  به کار برده شده، ولی دستگاه لمینت ایرانی قطعات محکم وخوبی دارد اما هر دو دستگاه از نظر کارکرد یکی میباشند.

اطلاعات درباره دستگاه تسمه کش دست دوم

هنگام خرید دستگاه تسمه کش دست دوم خیلی دقت نمایید چون دستگاه تسمه کش اصلا ایرانی ندارد و اگر این دستگاه خرابی داشته باشد ساخت قطعاتش بسیار دشوار و گیر آوردن آن ها نیز سخت می شود و 99درصد هنگام خرید دستگاه تسمه کش سعی کنید دستگاه صفر بگیرید حالا اگر میپرسید که دستگاه صفرهم خرابی دارد! بله دستگاه نو هم خرابی دارد اما اگر دستگاه را از من خریده باشید حتما قطعات و تعمیرات دستگاه را انجام میدهم، آن زمان که دلار 4000 تومان بود دستگاه تسمه کش تایوانی هم در بازار بود اما الان فقط پلاک تایوانی باقی مانده که روی دستگاه چینی چسبانده میشود.

اطلاعات قبل از خرید دستگاه لبچسب دست دوم

موقع خرید دستگاه لبچسب دست دوم اولا سعی کنید از شخصی این دستگاه را خریداری کنید که حداقل بلد باشد تسمه های دستگاه دست دوم را تعویض کند و قطعات دستگاه لبچسب را نیز بتواند درست کند و سر رشته درباره دستگاه لبچسب داشته باشد وگرنه اسیر خواهید شد و هر روز دنبال تعمیرکار دستگاه لبچسب هستید. اما هنگام خرید دستگاه لبچسب دست دوم حتما قرقره های دستگاه لبچسب و تسمه ها و تابلو برق دستگاه و تمام لوازم و قطعات دستگاه را چک کنید که نو باشند البته اگر دستگاه را با گارانتی خریداری کنید دیگر جای نگرانی باقی نمیماند.

اطلاعات هنگام خرید دستگاه چاپ فلکسو دست دوم

قبل از خرید دستگاه چاپ فلکسو دست دوم حتما به این نکات توجه کنید1_قیمت دستگاه چاپ فلکسو کارتن بسیار متفاوت است اما هر دستگاهی قیمت خودش را دارد2_ فقط شما هنگام خرید دستگاه فلکسو دست دوم روی قطعات و لوازم دستگاه توجه کنید که حتما قطعات دستگاه نو باشند مثلا تیغ دستگاه چاپ فلکسو اگر نیاز به تعویض داشته باشد حدودا 20 میلیون تومان قیمت دارد و اگر سیلندر های رنگ لاستیکی و فلز اگر نیاز به تعویض داشته باشد حداقل هر کدام 4میلیون تومان میباشد 4 عدد سیلندر حدودا 16 میلیون تومان میشود و دستگاه فلکسو هزینه های بسیاری در بر دارد که اگر انجام شود و اکثر قطعات دستگاه تعویض شود حداقل 70 الی 80 میلیون تومان با دستگاهی که اصلا سرویس و تعمیر نشده اختلاف قیمت دارد.

حتما قسمت خدمات شرکت چاپ کارتن را مطالعه کنید

4 دیدگاه ها

 1. دلجونیا گفت:

  باسلام وخسته نباشید ، بنده از خوزستان مزاحمتان میشم و قصد دارم خط تولید بازیافت کارتن با ظرفیت روزانه ۸ الی ۱۰ تن راه اندازی کنم . لطفا قیمت خط تولیدبازیافت و تولید کارتن ۳لا و ۵لا و نوع ماشین آلات و مدت زمان اجرا و ابزار جنبی مورد نیاز را درصورت امکان اعلام نمائید. با تشکر دلجونیا

  • modir گفت:

   سلام.
   صنف کاری ما فقط دستگاه های کارتن سازی و دستگاه های جعبه سازی میباشد و فقط دستگاه های کارتن سازی را میسازیم و فروش دستگاه کارتن سازی و جعبه سازی داریم و راه اندازی خط تولید کارتن و جعبه را انجام میدهیم. روی خط تولید بازیافت هیچ فعالیتی نداریم.

 2. با سلام و احترام
  ضمن عرض خدا قوت خدمت شما ، لطفا در مورد راه اندازی کارگاه کارتن سازی و هزینه دستگاه های مورد نیاز راهنمایی بفرمایید
  با تشکر
  نعیمی

 3. کارتن سازی گفت:

  مطلب خوبی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مدیریت