فروش دستگاه های کارتن سازی دست دوم

فروش دستگاه دایکات فکی 120×80
ژوئن 26, 2020
اطلاعات کلی درباره کارگاه کارتن سازی
ژوئن 27, 2020

دوستان توجه کنید قبل از خرید دستگاه های کارتن سازی دست دوم حتما به نکات زیر توجه کنید

دستگاه های کارتن سازی دست دوم شامل مراحلی است که باید طی شود و 60درصد قطعات دستگاه های کارتن سازی دست دوم باید تعویض شود تا دستگاه کارتن سازی دست دوم در کارگاه شما چندین سال بدونه دردسر کارکند خوب مشخص است دستگاه دست دومی که اصلا دست بهش نزدن و دستگاه دست دومی که قطعاتش را تعویض کرده اند قیمتشان باید متفاوت باشد. شرکت چاپ کارتن دستگاه های کارتن سازی دست دوم را یک سال گارانتی میکند و دستگاه های کارتن سازی را پس از فروش اقدام به نصب وراه اندازی میکنیم و تا 10 سال قطعات و خدمات دستگاه های کارتن سازی را انجام میدهیم.

اطلاعات قبل از خرید دستگاه خط کش برش دست دوم

دستگاه خط کش برش دست دوم دارای 5 الی 6 عدد تیغ میباشد و 10 الی 12 عدد خط میباشد لازم نیست تیغ های دستگاه برش دست دوم تیز یا نو باشد اما تیغ دستگاه برش باید تمیز و بدونه شکستگی باشد و روی سیلندرها خوب حرکت کنند که برای برش زدن کارتن و اندازه بستن راحت جابجا شوند قیمت دستگاه برش کارتن دست دوم مشخص است اما گاهی قطعات دستگاه برش را کلا تعویض کنیم از نظر قیمت و کیفیت تا حد دستگاه صفر میرسد و ما این دستگاه را به عنوان دستگاه دست دوم میفروشیم، موقع خرید دستگاه خط کش برش دست دوم توجه کنید دستگاه را از کجا و از چه کسی خریداری میکنید! چون بعضی از خریدارن دستگاه های کارتن سازی دنبال ارزونی هستن و دستگاه را از دلال خریداری میکنند و از ما انتظار خدمات و قطعات دارند و جواب ما این است دستگاه را از هر کجا خریداری کرده اید با همان جا تماس بگیرید.

اطلاعات قبل از خرید دستگاه چاپ دست دوم

موقع خرید دستگاه چاپ کارتن دست دوم دقت کنید، دستگاه چاپ 2عدد سیلندر دارد که معروف به سیلندر رنگ میباشد که این 2سیلندر روی دستگاه چاپ باید سالم باشند و هر بار پس از کارکردن با دستگاه چاپ باید با آب تمیز شسته شود دستگاه چاپ کارتن چندین مدل میباشدکه هر کدام از دستگاه ها قیمت خودش را دارد. مثلا بعضی از دستگاه های چاپ فقط توان چاپ زدن کارتن 3لایه و کارتن 5لایه هستن که قیمت این دستگاه ها مشخص است و بعضی از دستگاه های چاپ فقط توان چاپ زدن ورق e فلوت مثل جعبه پیتزا را دارن و یکسری از دستگاه های چاپ کارتن که توان چاپ زدن همه نوع کارتن و جعبه را دارند این نوع دستگاه چاپ قیمت بیشتری دارد و اگر سیلندر های دستگاه چاپ کارتن را سنگ بزنیم و قطعات دستگاه را تعویض کنیم قیمت این دستگاه چاپ بالا میرود اما همچون دستگاهی حداقل 8 سال بدونه عیب و ایراد در کارگاه کارتن سازی کار میکند.

اطلاعات موقع خرید دستگاه چاک زن دست دوم

دستگاه چاک زن دست دوم کارتن یکی از دستگاه های حساس کارتن سازی میباشد که قبل از خرید دستگاه چاک زن کارتن به نکات زیر توجه کنید، دستگاه چاک زن کارتن دارای 3عدد تیغ نازک و یک عدد تیغ 4سانتی میباشد که این تیغ ها باید روی دستگاه دست دوم سالم باشند و موقع کارکردن با دستگاه چاک زن دست دوم نباید تیغ دستگاه پلیسه روی کارتن بدهد و تیغ های دستگاه دست دوم باید بدونه شکستگی باشد تیغ دستگاه چاک زن دست دوم اگر ترک داشته باشد حتما پس از مدتی شکسته میشود موقع خرید دستگاه چاک زن دست دوم سعی کنید دستگاه را با گارانتی بگیرید.

اطلاعات قبل از خرید دستگاه دایکات پینگ پنگی دست دوم

خرید دستگاه دایکات پینگ پنگی دست دوم یا دستگاه صفر بسیار ساده است چون دستگاه دایکات پینگ پنگی را هر کسی که جوشکاری بلد بود ساخته و خودش را ماشین ساز میداند درصورتی که حتی طول و عرض ورق کارتن را نمیداند یا مثلا تنظیم کردن دستگاه برش یا دستگاه چاپ را بلد نیستند! و برای راه اندازی کارگاه شما حتما از شخص کارتن ساز کمک میگیرند چون روی دیگر دستگاه ها هیچ تجربه و هیچ اطلاعاتی ندارند و فقط دلالی و رنگ کردن دستگاه را بلد هستن اما بنده اعتراف میکنم فقط قطعه ساز هستم و قطعات دستگاه های کارتن سازی را میسازم و فقط به مشتری های خودم قطعات دستگاه های کارتن سازی را میدهم.

اطلاعات قبل از خرید دستگاه لمینت دست دوم

قبل از خرید دستگاه لمینت دست دوم حتما دستگاه را چک کنید به خصوص اگر دستگاه لمینت دست دوم چینی باشد دستگاه لمینت چینی خرابی های زیادی دارد چون دستگاه لمینت چینی اکثرا قطعات ریز و فانتزی روی دستگاه به کار برده اند ولی دستگاه لمینت ایرانی قطعا و ساختار محکمی دارد اما هر دو دستگاه از نظر کیفیت و کارکردن یکی هستن

اطلاعات درباره دستگاه تسمه کش دست دوم

موقع خرید دستگاه تسمه کش دست دوم خیلی دقت کنید چون دستگاه تسمه کش اصلا ایرانی ندارد و اگر این دستگاه خرابی داشته باشد ساخت قطعاتش خیلی سخت گیر می آید و 99درصد موقع خرید دستگاه تسمه کش سعی کنید دستگاه صفر بگیرید حالا اگر میپرسید که دستگاه صفر خوب خرابی دارد! بله دستگاه نو هم خرابی دارد اما اگر دستگاه را از من خرید باشید حتما قطعات و تعمیرات دستگاه را انجام میدهم، اون زمان که دلار 4000 تومان بود دستگاه تسمه کش تایوانی هم در بازار بود اما الان فقط پلاک تایوانی مونده که روی دستگاه چینی چسبانده میشود

اطلاعات قبل از خرید دستگاه لبچسب دست دوم

موقع خرید دستگاه لبچسب دست دوم اولا سعی کنید از شخصی که این دستگاه را خریداری میکنید حداقل بلد باشه تسمه های دستگاه دست دوم را تعویض کنید و قطعات دستگاه لبچسب را بتواند درست کند و سر رشته درباره دستگاه لبچسب داشته باشد وگرنه اسیر خواهید شد و هر روز دنبال تعمیرکار دستگاه لبچسب هستید. اما موقع خرید دستگاه لبچسب دست دوم حتما قرقره های دستگاه لبچسب و تسمه ها و تابلو برق دستگاه و تمام لوازم و قطعات دستگاه را چک کنید که باید نو باشد البته اگر دستگاه را با گارانتی خریداری میکنید جای نگرانی نیست.

اطلاعات موقع خرید دستگاه چاپ فلکسو دست دوم

قبل از خرید دستگاه چاپ فلکسو دست دوم حتما به این نکات توجه کنید قیمت دستگاه چاپ فلکسو کارتن بسیار متفاوت است اما هر دستگاهی قیمت خودش را دارد فقط شما موقع خرید دستگاه فلکسو دست دوم روی قطعات و لوازم دستگاه توجه کنید آیا قطعات دستگاه نو میباشد مثلا تیغ دستگاه چاپ فلکسو اگر نیاز به تعویض باشد حدودا 20 میلیون تومان قیمت دارد و اگر سیلندر های رنگ لاستیکی و فلز اگر نیاز به تعویض باشد حداقل دونه 4میلیون تومان میباشد 4 عدد سیلندر حدودا 16 میلیون تومان میشود و بسیار هزینه هایی دارد دستگاه فلکسو که اگر انجام شود و اکثر قطعات دستگاه تعویض شود حداقل 70 الی 80 میلیون تومان با دستگاهی که اصلا سرویس و تعمیر نشده اختلاف قیمت دارد.

 

4 دیدگاه ها

 1. دلجونیا گفت:

  باسلام وخسته نباشید ، بنده از خوزستان مزاحمتان میشم و قصد دارم خط تولید بازیافت کارتن با ظرفیت روزانه ۸ الی ۱۰ تن راه اندازی کنم . لطفا قیمت خط تولیدبازیافت و تولید کارتن ۳لا و ۵لا و نوع ماشین آلات و مدت زمان اجرا و ابزار جنبی مورد نیاز را درصورت امکان اعلام نمائید. با تشکر دلجونیا

  • modir گفت:

   سلام.
   صنف کاری ما فقط دستگاه های کارتن سازی و دستگاه های جعبه سازی میباشد و فقط دستگاه های کارتن سازی را میسازیم و فروش دستگاه کارتن سازی و جعبه سازی داریم و راه اندازی خط تولید کارتن و جعبه را انجام میدهیم. روی خط تولید بازیافت هیچ فعالیتی نداریم.

 2. با سلام و احترام
  ضمن عرض خدا قوت خدمت شما ، لطفا در مورد راه اندازی کارگاه کارتن سازی و هزینه دستگاه های مورد نیاز راهنمایی بفرمایید
  با تشکر
  نعیمی

 3. کارتن سازی گفت:

  مطلب خوبی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مدیریت